مجمع عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به‌صورت الکترونیکی برگزار می‌شود

مجمع عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برای رای‌گیری از میان نامزدهای معرفی‌شده، فردا به‌صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.

به گزارش مشرق، مجمع عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برای رای‌گیری از میان نامزدهای معرفی‌شده به مجمع، با مشارکت نمایندگان، احزاب، اقشار، اصناف، اقوام و اعضای منتخب شورای ائتلاف در محلات تهران، فردا دوشنبه به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد.

مشارکت کنندگان در این مجمع باید با توجه به رزومه‌های بارگذاری شده، به یک فهرست 30 نفره از میان نامزدهای معرفی شده به مجمع عمومی و در مدت زمان 24 ساعت، رای دهند.

بیشتر بخوانید:

در نهایت و با توجه با فراوانی رای به افراد، فهرستی دو تا سه برابر ظرفیت مورد لیست نهایی تهران، بدست خواهد آمد که برای تعیین لیست 30 نفره تهران به هیات انتخاب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، معرفی خواهند شد.

بر اساس این گزارش، احزاب، اقشار و گروه های مختلف عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، همچنین نمایندگان خود برای عضویت در هیات انتخاب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب را نیز انتخاب خواهند کرد.

هیات انتخاب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، متشکل از شورای مرکزی ائتلاف بدون حضور اعضای نامزد شده برای انتخابات، بعلاوه نمایندگان منتخب احزاب، اقشار و گروه های عضو شورای ائتلاف هستند که لیست 30 نفره تهران را نهایی خواهند کرد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس