روزنامه های اصلاح طلب 22 دی

خانم سلحشوری را ارجاع می دهیم به شهید پاسدار جواد تیموری که در حادثه تروریستی مجلس به شهادت رسید.پاسداری که در سایه ایثارگری او،امثال سلحشوری با خیال آسوده پشت تریبون مجلس می روند و سخنرانی میکنند.

سرویس سیاست مشرق - روزانه می‌توان از لابه‌لای گزارش‌ها و عناوین خبری رسانه‌های مکتوب و حتی غیر مکتوب، نکات قابل‌توجهی استخراج کرد؛ موضوعاتی که می‌تواند برای مخاطبین قابل‌استفاده و محوری برای تحلیل باشد، در گزارش روزانه "ویژه‌های مشرق" نکات و تأملات قابل‌استخراج از رسانه‌ها برای مخاطبین عرضه خواهد شد؛ با «ویژه‌های مشرق» همراه شوید.

*******

** پروانه سلحشوری: ما ایرانی ها به مرگ عادت کرده ایم!

«پروانه سلحشوری» نماینده عضو فراکسیون امید مجلس در مصاحبه با روزنامه اعتماد گفت: «اختیارات مجلس محدود است...باید توجه داشت آنانی که اصلی‌ترین قصور را مرتکب شدند، نهادهایی هستند که اساسا به مجلس پاسخگو نیستند بنابراین در این میان من به عنوان نماینده مجلس نمی‌دانم به مردم چه بگویم. بگویم کمیته ویژه و حقیقت‌یاب تشکیل می‌دهیم و پیگیری می‌کنیم اما نمی‌شود چون سرنوشت کمیته حقیقت‌یاب اعتراضات آبان‌ماه نامعلوم است و مشخص نیست به کجا رسید بنابراین اگر به مردم این حرف‌ها را بزنم، من هم دروغی به دروغ‌ها اضافه کرده‌ام».

سلحشوری در ادامه گفت:«ما در مجلس قطعا استیضاح وزرای دفاع و کشور و راه را پیگیری می‌کنیم و گمان می‌کنم باتوجه به شرایط فعلی، این‌بار دیگر پیامی برای لغو استیضاح نیاید و اتفاقا خوشحال هم شوند که اتفاقا یکی دو استیضاح صورت بگیرد. اما به عقیده من مشکل با این مسائل حل نمی‌شود. مشکل این است که ما به مرگ عادت کرده‌ایم. شادی و نشاط را از کشور گرفته‌ایم و مدام غم به جامعه تزریق کرده‌ایم و این اتفاقات تلخ هم پیامدهای آن است. امروز چرخه معیوبی شکل گرفته که به مرگ و ناامیدی منتهی می‌شود که امیدوارم این حادثه دردناک باعث شود مسوولان به این چرخه پایان دهند».

این نماینده اصلاح طلب مجلس در بخش دیگری از این مصاحبه گفت:«به عقیده من سوال اصلی را باید از نهادهای نظامی پرسید. آنان باید بگویند مردم در کجای معادلات‌شان قرار دارند. امروز یک‌بار برای همیشه باید این سیکل معیوب را درست کنیم».

«آذر منصوری» از فعالین اصلاح طلب و از دستگیرشدگان فتنه ۸۸ نیز در مصاحبه با روزنامه آرمان گفت:«هراقدامی که بتواند در ترمیم زخم و التیام روح آسیب دیده مردم موثر باشد، اهمیت پیدا می‌کند. باید به چنین مطالباتی به چشم فرصت نگاه کرد؛ فرصتی برای اعتمادسازی. بهترین حالت این است که زمینه پذیرش این مطالبه‌گری‌ها در جامعه فراهم شود...به مردم اجازه تجمع بدهید».

درباره اظهارات این دو فعال جریان اصلاح طلب گفتنی هایی است که در ادامه به اختصار به آن می پردازیم.

اول اینکه، جان باختن هموطنانمان در سانحه هواپیمای اوکراینی برای همه ما ایرانی ها، تلخ و جانکاه است. قطعا خانواده جان باختگان اکنون در شرایط بسیار سختی هستند و وظیفه مردم و رسانه ها، دلجویی از آنها و تلاش برای تسکین و کاستن از رنج و اندوه این عزیزان است.

دوم اینکه، متاسفانه برخی اصلاح طلبان تندرو با دمیدن بر شیپور آشوب، مردم را به ایجاد تجمعات اعتراضی در کف خیابان ترغیب می کنند. این در حالی است که این افراد می دانند که این گونه تجمعات همواره با سوءاستفاده اوباش و عناصر آموزش دیده، به اغتشاش، آسیب به اموال عمومی و شخصی مردم و حتی از دست دادن جان افراد منجر می شود.

نمونه آشکار این مسئله در تجمع دیشب در مقابل دانشگاه امیرکبیر تهران رخ داد. عده ای اوباش با بستن خیابان و ایجاد مزاحمت برای مردم، شعارهای ساختارشکنانه سر داده و در ادامه در اقدامی بی شرمانه،تصویر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را پاره کردند.

نکته قابل توجه اینجاست که سفیر انگلیس- روباه پیر- نیز در میان اوباش حضور داشت و مشغول جمع آوری فیلم و عکس بود که توسط نهادهای امنیتی بازداشت و سپس با پیگیری وزارت خارجه آزاد شد.

یکی از کاربران فضای مجازی در واکنش به حضور اوباش در مقابل دانشگاه امیرکبیر نوشت:«هواپیمای اوکراینی صبح روز چهارشنبه سقوط کرده و روز پنجشنبه عزای عمومی اعلام شده؛ شنبه شب یک عده محدود با تحریک چند سلبریتی و همراه با سفیر انگلیس! رفتند جلوی دانشگاه امیرکبیر تا شمع روشن کنند! اگر خطای انسانی اعلام نمی شد، اینها یادشان نمیومد که شمع روشن کنند؟».

سوم اینکه، سلحشوری مدعی شده است که «نهادهای نظامی باید بگویند مردم در کجای معادلات‌شان قرار دارند». در پاسخ ایشان را ارجاع می دهیم به ایثار و ازخودگذشتگی شهید «جواد تیموری» پاسدار محافظ مجلس شورای اسلامی. این شهید بزرگوار در خرداد ۹۶ در حادثه تروریستی مجلس به شهادت رسید.

پاسداری که مظلومانه جنگید. سینه اش را بی مهابا سپر کرد تا جلوی نقشه شوم تروریست ها را بگیرد. پاسداری که در سایه ایثارگری او، امثال پروانه سلحشوری پشت تریبون مجلس می روند و حافظان امنیت را آماج حمله قرار می دهند.

برخی اصلاح طلبان تندرو از دیروز تاکنون با سیاه نمایی وضع موجود، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را مورد هجمه قرار داده اند. سوال اینجاست که چرا این طیف در پی تطهیر دولت تروریست و جنایتکار آمریکا است؟! آیا این افراد از خود سوال کرده اند که باعث و بانی این حادثه تلخ چه کسی است؟! اگر دولت تروریست آمریکا، سردار حاج قاسم سلیمانی را ترور نکرده بود و در ادامه مردم ایران را به حمله نظامی و مورد اصابت قرار دادن ۵۲ نقطه تهدید نکرده بود، آیا کار به اینجا می رسید؟! آیا اصلاح طلبان، یک دهم حمله به حافظان امنیت، دولت تروریست آمریکا را نیز مورد هجمه قرار داده اند؟!

چهارم اینکه، قطعا باید کوتاهی‌ها یا تقصیرهای احتمالی در سقوط هواپیمای اوکراینی با دقت مورد بررسی قرار گرفته و اقدامات لازم برای عدم تکرار چنین سانحه تلخ و جانکاهی اجرا شود.

** تنش زدایی در سیاست خارجی لازمه تأمین رفاه مردم است

روزنامه آرمان در مطلبی نوشت:«سقوط هواپیما و اعلام سرنگونی آن در اثر شلیک اشتباهی موشک به هواپیمای مسافربری را می‌توان نمادی از تداوم سیاست کمرنگ کردن هزینه‌های تنش در روابط بین‌المللی ارزیابی کرد. بی‌تردید هزینه کتمان این واقعیت پرهزینه‌تر از خود سقوط هواپیما بوده است. سرمایه اجتماعی که به تاکید تمامی جامعه‌شناسان در ایران کاهش یافته، ضربه سهمگین تازه‌ای را تحمل کرد که بازسازی آن صرفا با تغییر اساسی در رویکردها و تاکید بر اولویت تنش‌زدایی و ایجاد ثبات و آرامش در کشور و تلاش در جهت ارتقای سطح رفاه مردم امکان‌پذیر خواهد بود. همین امروز هم برای چنین تحولی دیر شده است، فردا که قطعا دیر خواهد بود».

این روزنامه اصلاح طلب مدعی شده است که تنش زدایی در سیاست خارجی، لازمه تأمین رفاه مردم است.

دولتمردان و فعالین اصلاح طلب، همواره برجام را به عنوان نماد تنش زدایی و تعامل با جهان معرفی کرده اند. حال سوال اینجاست که آیا این نماد تنش زدایی و تعامل با جهان، به افزاش رفاه مردم منجر شد؟!

پاسخ منفی است. چرا؟! کافی است قیمت دلار، پیش از برجام و پس از برجام را با یکدیگر مقایسه کنید. در آستانه امضای برجام در سال ۹۴، قیمت دلار حدود ۳ هزارتومان بود اما تنها به فاصله کمتر از ۳ سال قیمت دلار تا آستانه ۱۹ هزارتومان افزایش یافت و اکنون نیز قیمت دلار حدود ۱۳ هزارتومان است. به عبارت دیگر ارزش پول ملی در پسابرجام به شدت کاهش یافت.

افزایش سرسام آور قیمت مسکن، خودرو، سکه، لوازم خانگی، اجاره بهای مسکن، لبنیات، گوشت، برنج و...در پسابرجام نیز مردم را با مشکلات عدیده معیشتی مواجه کرد.

در روزهای گذشته «اکبر ترکان» مشاور سابق رئیس جمهور در اعترافی دیرهنگام گفته بود:«همکاری با همسایگان از موارد مهمی است که باید انجام شود؛ ایران ۱۵همسایه دریایی و خشکی دارد که تحریم‌های آمریکا نمی‌تواند به آنها آسیب زیادی برساند. بخش کمی از داد و ستد ایران با همسایگان خود چه در خشکی و چه در دریا، تحت نفوذ ایالات متحده است، صرفا با یک اشاره آمریکا روابط تجاری ما با کشورهای دیگر آسیب نمی‌بیند و ما از طریق بنادر در دریای خزر به دریای سیاه وصل هستیم و حوزه دریای سیاه شرکای تجاری خوبی برای داد و ستد با ایران هستند که اتفاقا تحت نفوذ آمریکا هم نیستند. ایران از طریق "آکتائو" از شمال به چین متصل است و تجارت ایران با چین می‌تواند از محور شمالی صورت بگیرد. کار با همسایگان از موضوعات مهمی است که در شرایط تحریم می‌تواند کمک شایانی به کشور کند».

روزنامه آرمان نیز در روزهای گذشته در مطلبی نوشته بود:«تحریم‌های آمریکا در چند وقت اخیر به سقف خود رسیده و تحریمی بیش از این وجود ندارد که آمریکا بتواند علیه ایران به اجرا بگذارد. بنابراین نباید انتظار یا نگرانی خاصی در این زمینه وجود داشته باشد...در حوزه اقتصادی اتفاق خاصی برای ایران رخ نمی‌دهد...اکنون برجام کامل فرو ریخته و دیگر باب مذاکره‌ای هم وجود ندارد. اروپایی‌ها خود در شرایط اقتصادی بدی به سر می‌برند و همواره دنبال آمریکا هستند، از این‌رو نشان دادند که نمی‌توانند نقش واسطه را ایفا کنند...در شش سال اخیر که سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغ شد به اجرا درنیامد، اما اکنون به نظر می‌رسد که این اتفاق رخ دهد».

هیچ کشوری با تضعیف قدرت منطقه ای خود و چوب حراج زدن بر توان دفاعی خود به پیشرفت و رفاه نرسیده است. راه حل پیشرفت کشور، بکارگیری دیپلماسی مقتدرانه و عزت آفرین، تقویت دیپلماسی منطقه ای، توقف رویکرد خسارت بار امیدواری به اروپا و برجام، اجرای دقیق اقتصاد مقاومتی، مدیریت صحیح نقدینگی، بهره مندی از استعدادهای عظیم جوانان ایرانی و مجاهدت و تلاش شبانه روزی است.

** بزک گروهک‌های تکفیری تروریستی در ارگان شهرداری

روزنامه همشهری(ارگان رسانه ای شهرداری تهران) در مطلبی با عنوان منطقه جنگی نوشت:«جبهه النصره، گروه اسلامگرای سلفی و شاخه رسمی شبکه القاعده در سوریه است. جبهه النصره با گسترش جنگ داخلی سوریه در حمایت از اکثریت سنی مذهب سوریه وارد جنگ علیه نیروهای دولتی شد. اعضای این گروه در ۱۱ استان از ۱۴ استان سوریه، به ویژه در ادلب، حلب و دیر الزور فعال هستند و بخش هایی از مناطق شمالی سوریه در تصرف نظامی آنهاست. در اواخر ژوئیه ۲۰۱۶ میلادی جبهه النصره نام خود را به جبهه فتح شام تغییر داد و از القاعده جدا شد».

ارگان رسانه ای شهرداری در معرفی جبهه النصره به هیچ عنوان به رویکرد تروریستی و جنایتکارانه این گروهک تکفیری اشاره نکرده است. این گروهک تروریستی تاکنون صدها کودک و سالمند و زن و مرد سوری را به فجیع ترین شکل ممکن به قتل رسانده است.

اعدام مردم بی گناه به شیوه آتش زدن، تنها یکی از روش های جنایتکارانه این گروهک تکفیری تروریستی است. گروهکی که هیچ بویی از اسلام نبرده و به نیابت از دولت تروریست آمریکا، مجری جنایت، وحشیگری و غارتگری است.

سرکرده های این گروهک تروریستی چندین بار اذعان کرده اند که تحت حمایت آمریکا قرار دارند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 59
 • در انتظار بررسی: 4
 • غیر قابل انتشار: 9
 • IR ۱۳:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  پروانه سلحشوری: ما ایرانی ها به مرگ عادت کرده ایم! / بله ما مردم تهران با رای به شما ، به مرگ آرزو و خواسته های خود عادت کردیم ، بجای رسیدگی به مشکلات مردم دنبال عشوه گری برای آمریکا هستید 24 ساعت در روز و هفت روز هفته
  • IR ۱۴:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
   34 2
   همه در زمانی که اجلشان برسد می میرند . خانوم سلحشوری طوری حرف میزند که انگار در کشورهای دیگر هیچ کس نمی میرد .مرگ واقعیت زندگی همه ماست . آنچه موجب ناراحتی است سوء استفاده از مرگ و دل شکستگی دیگران است
  • IR ۱۶:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
   39 3
   بزدلهایی مثل پروانه سلحشوری اگر ساکت بمانند جهنم سبک‌تری خواهند داشت
  • IR ۱۶:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
   31 0
   مرگ بر آمریکا
  • IR ۱۶:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
   33 2
   سفیر انگلیس خودشو خیس کرد. روباه مکار و ترسو
  • IR ۰۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
   2 0
   در این یک مورد با سلحشوری موافقم ما هم همیشه میگیم مرگ بر منافق تو هم که عادت کردی پس بمیر با اون چادر سرکردنت (...
 • IR ۱۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  اسهال طلبان به دنبال ادرار سفیر انگل ستان!
  • IR ۱۶:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
   25 2
   اصلاح طلبان تهوع آور شاه سلطان حسینی!
 • IR ۱۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  47 7
  دوره این شهرداری چی ها داره تموم میشه.
  • IR ۲۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
   10 1
   متاسفانه اصلاح طلبان قبلا هم از داعش حمایت کرده بودن
 • IR ۱۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  45 8
  این از خدا بیخبرا دیگران رو به ریاکاری متهم میکنن در حالی که نفاق از سر و روشون بالا میره چه این جیره خواران دولتی و مجلسی چه اونابی که شمع روشن میکنن و بعد از چهار روز ادای عزاداری درمیارن
 • SY ۱۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  46 13
  پروانه سلحشوری داره مقدمات فرار از کشور وپناهنده شدن به کانادا ویا المانو از همین الان فراهم میکنه ..... این خط این نشون همین اینکه رفت اونور اب حجاب ریاکارانه اشم بر میداره با ایران اینترنشال مصاحبه میکنه میگه که تو ایران ازادی نداشتم
 • IR ۱۳:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  50 9
  پس برو بمیر ،، الحمدلله این دفعه کاندید نیستی و ترامپ یک امیش را از دست داد
 • عباس IR ۱۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  33 9
  گرین کارتی وطن فروش
 • مرگ بر نفوذی IR ۱۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  28 11
  قطعا کار یه عامل نفوذی صهیونیست یا سعودی بوده چون یه مزدور ابله رفته فیلم گرفته.
 • روح الله IR ۱۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  38 11
  الان در وسط معرکه جنگ هستیم و وقت غر زدن و تضعیف سربازان وطن نیست . هرکس در زمانه جنگ با دشمن، ندایی غیر از اتحاد ملی و همبستگی سر بده یا ستون پنجم دشمن هست یا احمق و موقع ناشناس. ملت یک هفته کف خیابانها نظر قطعی مبارزه با دشمن گستاخ صدا زد. حال که در این ده روز نبر با دشمن نزدیک به دویست و چهل و هفت شهید تقدیم خداوند کردیم تا مردم در امنیت باشند .. قطعا درمیانه نبرد از راه خود باز نمیگردیم.یادمان باشد برعکس دشمن که بهلاکت رسیدن سربازهاشو انکار کرد مسولین کشور در کوتاهترین زمان ممکن شهادت حاج قاسم و یارانش و شهدای جنگ سایبری امریکا در بشهادت رساندن مسافران هواپیمای بویینگ امریکایی را با در نظر گرفتن جوانب اعلام کردند .اگر کسی جلو حرکت نظامیان و ملت بایستد بر علیه منافع کشور و ضد ایران و ضد ارمان شهداست و بنفع دشمن عمل کرده و این فراموش نخواهد شد.زمستان میگذرد و روسیاهیش برای دشمن روسیاه باقی میمونه
 • DE ۱۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  38 10
  پروانه سلحشوری: ما ایرانی‌ها به مرگ عادت کرده‌ایم/ پس مرگ برتو و امثال تو و همپالگیهایت .ناراحت نشی ها بیشتر عادت کن تازه اولشه.
 • IR ۱۴:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  50 13
  ما هم به اراجیف وخزعبلات این جماعت اصلاحححح طلب فرصت طلب عادت داریم
 • IR ۱۴:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  46 9
  دعا کن تو خیابون یا هر جایی دستم بهت نرسه ...،..... تو همون بودی که اون نخبه ی ایرانی رو برای اینکه شوهرت بتونه بنزین وارد کنه از کشور فراری دادی، چه حقی داری از ایران و مردم حرف بزنی،، اصلاح طلبان همان منافقین هستند و به زودی نابود خواهند شد.. هوشیار باشید
 • IR ۱۴:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  60 13
  خانم سلحشوری مردم در کجای معادلات شما قرار دارند ؟؟؟؟؟؟؟؟فقط برای رای دادن به خودتان مردم را میخواهید و هر جا که به نفع شما باشد مردم دار و مردم دوست میشوید؟؟؟؟؟؟؟؟
  • IR ۱۴:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
   44 10
   ان شاء الله این ..ها همه بزودی به مصی علینژاد خواهند پیوست.
  • IR ۱۴:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
   33 7
   ان شاالله این مرگ به زودی سراغ پروانه سلحشور بیاد.
 • IR ۱۴:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  51 19
  شرمت باد که چادر یادگار حضرت مادر را گفتی باعث دست درد وگردن دردت شده
 • آشفته IR ۱۴:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  21 10
  انصافاً شما و همقطارهای شمارو از دریای شرف و غیرت سید کردن!!!
 • مهرناز IR ۱۴:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  26 3
  مایه تاسف است " که یک فردی مانند سلحشوری که سرباز دشمن است " به عنوان یک نماینده "در مجلس کشور حضور بهم رسانده " از اینکه او با چه ترفندی توانسته رای جمع کند " قابل بررسی است .
 • IR ۱۴:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  22 1
  خانم صلحشوری تو و امثال تو اگر خفه خون بگیرید تمام مشکلات مردم حل می شود
 • IR ۱۴:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  21 1
  آقای قوه قضائیه جواب خانم سلحشوری نماینده هتاک به اصول و ارزش های نظام کی میخواهید بدهید؟؟
 • IR ۱۴:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  20 0
  مرگ بر آمریکا.مرگ بر فتنه وفتنه گر.!!!
 • IR ۱۴:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  38 6
  حمایت از سردار حاجی زاده عزیز
 • ایرانی IR ۱۴:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  21 0
  پیشنهاد تغییر، استعفا یا حتی عذر خواهی اونم از فرمانده جنگ در وسط معرکه همون کاری که دشمن میخواد، کاری نکنیم اتفاقی رو که دشمن نتونست سر سردار حاجی زاده در عراق بیاره ما با دست خودمون بیاریم.
 • مرصاد IR ۱۴:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  33 8
  باز این گردن شکسته نوکر اجنبی ؛ وراجی کرد ! ضد حجاب منافق حجاب بسر !!
 • مرصاد IR ۱۵:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  28 3
  این بلندگوهای دشمن در داخل ؛ خطرشان از دشمن روبرو ، بیشتر است !!
  • IR ۱۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
   15 1
   باید با جریان نفاق به صورت جدی برخورد بشه
 • حسین IR ۱۵:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  17 1
  بوی خیانت به اصطلاح ، اصلاح طلبان می آید .
 • IR ۱۵:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  19 1
  چرا روز اول هيچ كس شمع روشن نكرد؟ بعد كه معلوم شد پدافند زده رفتن شمع خريدن!!!!!!! اگه هواپيما افريقايي بود هم ميرفتن شمع بخرن؟
 • IR ۱۵:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  12 1
  خواهشمندم با این اسهال طلب ها کاری رو بکنید که سیفون در دستشویی می کنه
 • IR ۱۵:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  18 3
  ننگ بر اصلاح طلبان خود فروخته مانند پروانه بزدل و نمک نشناسی که صدای نحس غربی ها از حلقوم آنان خارج می شود
 • IR ۱۵:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  15 2
  بهتر است بیش از این خودت را خراب نکنی
 • IR ۱۵:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  16 1
  به مرگ عادت کنید بهتر است تا داعش در بزند وارد خونه ات بشه. داعش برود دبیرستان دخترانه لیست خانواده‌های دختر دار را بگیرد وبرود در خونه شون....
 • IR ۱۵:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  12 1
  بهتره این زک بمیره تا حرفش را باور کنیم، در ضمن از شر یک دلقک راحت خواهیم شد.
 • IR ۱۵:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  15 0
  مرگ بر آمریکا
 • IR ۱۵:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  13 0
  مرگ بر انگلیس
 • رضایی IR ۱۵:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  17 1
  فضاخت وقتی شروع شد افرادی نظیر این خانم نماینده مردم شد اف به اینهمه خیانت و مزدوری غرب
 • IR ۱۶:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  21 8
  خانم سلحشوری درسیلها وخسارات او که همه عقلا درکم کاری مدیران دولتی ومقصربودنشون وهمینطور سوختن 450 نفر درقطار نیشابور که مقصرین وکمکاران شناخته شده بودن .امثال علیا جناب = واعضای پیاده نظام صهیونیست روزه سکوت گرفته بودید. چطور شد که دلسوز ایرانی شدی
 • IR ۱۶:۳۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  23 3
  حامیان داعش دارن از مردم به دلیل تشییع میلیونی سپهبد حاج قاسم سلیمانی انتقام میگیرن
 • DE ۱۸:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  17 7
  یارو بخاطر اینکه اسم دوتا بچه هاش قشنگ بشه اسم یکیشون رو گذاشت پروانه اسم اون یکی رو گذاشت تسمه پروانه.
 • حامد IR ۱۸:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  20 3
  ساعت ۸ شمع روشن می کند ساعت ۱۲ در پارتی شبانه می رقصد
 • IR ۱۹:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  22 7
  کاسبی سیاسی اصلاح طلبان از خون جانباختگان سانحه هواپیما
 • IR ۲۲:۰۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  5 1
  درود بر سردار حاجی زاده
 • ناشناس IR ۲۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  4 0
  اگرتوی نماینده ی برحق وصالحی بودی بهترازاین حرف میزدی وموضع میگرفتی!!تقصیربا ماست که به توی بیکفایت رای دادیم، ازماست که برماست!!!.
 • سيد IR ۲۳:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  2 0
  شنيدم بعضي از نماينده ها به خاطر پرونده هاي ... رد صلاحيت شدن. و بعضيا هم از ترس رد شدن و رفتن آبرو با عذرتراشي در اين دوره شركت نكردن. البته اين دسته دوم فرصت دارن كه با كارهاشون مردم را در بيرون از مجلس بخندونن تا ديگه به مردم غم تزريق نشه. خخخ
 • IR ۲۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
  6 0
  خانم سلحشوری مرگت را با لعن و نفرین بدرغه خواهیم کرد چون لیاقتی بهتر از این نداری
 • حسن IR ۰۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۳
  6 0
  بهتر است بجای گوش دادن به مزخرفات و اراجیف زن معلوم الحالی مثل پروانه سلحشوری، به اتهامات و فسادهای وارد شده به این عنصر مشکوک و فسادهایی که در قبل و زمان نمایندگی مرتکب شده رسیدگی شود . او و همفکران او یک مشت .. و رذل هستند که جایشان در دل آمریکاست نه اینکه پای ...و منحوس شان در ایران باشد. نهایت آمال این چنین عفریته های پیر زندگی در ... لس آنجلس است. / مشرق عزیز لطفا این عناصر حقیر و پست را بزرگ نکنید
 • تیمسار DE ۰۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۳
  1 1
  خدایش باید وزیر دفاع کشور و راه ترابری استیضاح کنه مجلس
 • قم/ فیضی پور IR ۰۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۳
  4 0
  خانم سلحشور با تشنج آفرینی در داخل کشور به دنبال تنش زدایی در عرصه بین المللی است!!! این گویای جنگ این خانم با خودش است و باید روانشناسان کاری بکنند!!!
 • IR ۰۱:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۳
  5 0
  سرداران ما این جرات را داشتند که فوری عذرخواهی کردند دولت منتصب شما چرا یک بار از ملت عذرخواهی نکرده اند/ حقیقت پشت ابر نمی ماند
 • ناشناس IR ۰۸:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۳
  4 0
  این سلحشوری همینه بهتر ازاین نمیشه حتی اگه نزدیکترین اقوام و خویشان او هم توسط امریکا و داعش و... کشته شوند باز هم نظام را متهم مکیکنه
 • مهرداد JP ۰۸:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۳
  4 0
  چرا اینقدر توضیح می دید؟؟؟ یارو از اونهاست که دوست داره بردگی کنه ولی نکشنش، غیر ت و تعصب و .... مالیده است . به هر قیمتی میخاد زندگی کنه داره می پیچونه منم می دونم شما هم می دونید مردم هم فهمیدن دیگه توضیح نمیخاد که
 • IR ۰۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۳
  4 0
  پروانه سلحشوری: ما ایرانی‌ها به مرگ عادت کرده‌ایم........... من یکی از خدا میخواهم تو یکی هر چه زودتر به درک بری.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس