خسرو ابراهیمی

مدیرعامل پیشین باشگاه ذوب‌آهن از تصمیم هیات مدیره برای قطع همکاری با منصوریان حمایت کرد و گفت بدهی‌های پیشین این باشگاه کار مدیریت جدید را سخت کرده است.

به گزارش مشرق، خسرو ابراهیمی، مدیرعامل پیشین باشگاه ذوب‌آهن درباره وضعیت تیم فوتبال این باشگاه اظهار کرد: مشکلات ذوب‌آهن به قبل از مدیرعامل جدید برمی‌گردد. مدیرعامل سابق بدهی سنگینی روی دست ایشان گذاشته است. چیزی حدود ۱۰۰ و خرده‌ای میلیارد تومان بدهی در باشگاه گذاشته و رفته است. این بدهی گریبانگیر مدیرعامل جدید شده است و او هم آنچه در توانش بوده به کار برده است ولی وقتی آمد تیم بسته شده و کادر فنی مشخص بود.

او ادامه داد:‌ پولی برای جذب بازیکن جدید یا فعالیت‌های دیگر نمانده بود. به نظر من مدیریت جدید خوب کار کرده است. سرمربی هم نتیجه نگرفت و عوض شد. بازیکنانی که الان در ذوب‌آهن هستند با نظر سرمربی انتخاب شدند. اتفاقا مبالغ بعضی از بازیکنان هم بسیار بالاست. بازیکنی در ذوب‌آهن هست که با قراردادی نزدیک ۲ میلیارد تومان روی نیمکت می‌نشیند و یک دقیقه هم در بازی نیست. این‌ها همه گریبانگیر مدیرعامل جدید شده است.

بیشتر بخوانید:

گزینه‌های جانشینی منصوریان در ذوب‌آهن

ابراهیمی درباره برکناری منصوریان هم بیان کرد:‌ برای ادامه کار منصوریان در ذوب‌آهن، هیات مدیره تصمیم گرفته بود. مگر ما چند بازی در لیگ داریم؟ او به نسبت بازی‌های انجام شده امتیاز لازم را نگرفته بود. بعد از چند بازی ترکیب اصلی تیم دست مربی می‌آید و اگر نتواند بعد از آن نتیجه بگیرد پس مشکلی وجود دارد. البته نمی‌شود همه چیز را گردن سرمربی یا شخص خاصی انداخت. اگر به تیم از هر طریقی شوک وارد شود ممکن است تحول ایجاد شود. آن چیزی که مسلم است نتیجه نگرفتن تیم بود که در منطقه خطر قرار گرفته و فکر می‌کنم هر کسی در هیات مدیره یا جای مدیرعامل بود بالاخره فکری می‌کرد. هزینه هنگفتی برای تیم شده است و اگر خدایی نکرده تیم به دسته پایین‌تر سقوط کند، جبرانش به این راحتی‌ها نیست.

مدیرعامل پیشین ذوب‌آهن در خصوص صحبت‌های قاسم حدادی‌فر، کاپیتان این تیم که از رفتن آذری و منصوریان ابراز ناراحتی کرده بود هم گفت:‌ بازیکنان، کادر فنی یا هر کسی برای یک سیستم کار می‌کنند نه برای یک شخص. بازیکن و سرمربی و مدیرعامل حرفه‌ای می‌دانند که ممکن است امروز فلان شخص باشد و فردا ممکن است نباشد ولی باید کارش را انجام دهد. کسی مادام‌المعر مدیرعامل نیست. اگر کسی بخواهد داشته‌هایش را نشان دهد دیگر فرقی نمی‌کند در راس سازمان، چه کسی باشد. اینکه بازیکنان بگویند با فلان شخص نمی‌توانیم کار کنیم یا با دیگری بهتر کار می‌کنیم به نظر من حرفه‌ای نیست.

او در پایان بیان کرد: من نمی‌خواهم دخالت کنم ولی به هر حال تعویض سرمربی بر اساس خرد جمعی بوده است. ممکن است آقای منصوریان به یک تیم دیگر برود و نتایج بسیار خوبی هم بگیرد. نمی‌شود گفت چون در ذوب‌آهن نتیجه نگرفته جای دیگر هم نمی‌گیرد. باشگاه ذوب‌آهن اکنون یک مربی بیاورد که بعد از ایشان با تغییر تاکتیک یا جذب بازیکن جدید تحولی ایجاد کند. هر کاری می‌کند باید تیم از ته جدول بالا بیاید و من نظرم مثبت است. فکر می‌کنم این اتفاق می‌افتد چون ذوب‌آهن این مشکلات را قبلا هم پشت سر گذاشته است. ذوب‌آهن یک تیم ریشه‌دار است و در مواقع سخت خودش را جمع و جور کرده است و همین اتفاق این بار هم خواهد افتاد.

منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 2
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • علی IR ۱۷:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۳۰
  0 0
  چرا باید این پولهای میلیاردی وارد فوتبالی بشه مه یه زمین استاندارد نداره که آخرشم این بدهی بوجود بیاد
 • IR ۲۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۳۰
  0 0
  گذشت زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس