ماموستا سیدحسین حسینی

امام جمعه سقز گفت: اجتماع بزرگ اربعین حسینی خاری در چشم دشمن است چرا که حضور میلیون‌ها نفر زائر در این مراسم پاسخی دندان‌شکن به جریانات جنایتکار تکفیری داد.

به گزارش مشرق، ماموستا سیدحسین حسینی با تسلیت اربعین حسینی اظهار داشت: راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی، بیانگر عشق و علاقه اهل تشیع و تسنن به امام حسین(ع) بوده و این وحدت و حرکت مردمی چشم دشمنان را کور کرده است.

بیشتر بخوانید:

عالم اهل سنت: کسانی که به زیارت اعتقاد ندارند، اهل سنت نیستند

وی با بیان اینکه امام حسین(ع) محبوب خداوند و پیامبرگرامی اسلام(ص) و از دیدگاه اهل‌سنت از جایگاه والایی برخوردار است، یادآور شد: امام حسین(ع) برای امر به معروف و نهی از منکر جان خود را از دست داد و به راستی که آن واقعه تلخ انسان را ناراحت می‌کند.

امام جمعه سقز با ذکر اینکه اجتماع بزرگ اربعین حسینی خاری در چشم دشمن است، تصریح کرد: پیاده‌روی عظیم اربعین نشان می‌دهد که تمام مسلمانان پشتیبان دین اسلام و نظام بوده و دشمنان جرأت کوچک‌ترین تحرکی بر علیه ایران را ندارند چرا که همه مردم در صحنه حاضرند.

وی گفت: مسلمانان شیعه و سنی با وحدت و اتحاد در کنار یکدیگر در راهپیمایی اربعین شرکت کرده تا پیام همبستگی خود را به دشمنان برسانند.

ماموستا حسینی اتفاقات اخیر عراق را ناشی از دسیسه استکبار جهانی برای تضعیف اراده مردم و کمرنگ‌ نشان دادن اربعین حسینی دانست و یادآور شد: اجتماع بزرگ اربعین حسینی و حضور میلیون‌ها نفر زائر پاسخی دندان‌شکن به جریانات جنایتکار تکفیری داد و توطئه‌های آنان را برهم زد.

وی اظهار کرد: طبیعی است که دشمنان و پیروان شیطانی در برابر اربعین حسینی و تداوم راه حق، توطئه‌چینی کرده و هدفشان منحرف کردن جوانان، تغییر باورها، تفکر و عقاید و گرایش نسل جوان به فرهنگ غربی است اما هیچ‌ وقت قادر به تحقق اهداف خود نیستند.

امام جمعه سقز خاطرنشان کرد: دشمن هیچ‌گاه نمی‌تواند در عقاید، مذاهب، همبستگی و صفوف مسلمانان رخنه و شکاف ایجاد کند چرا که اتحاد و وحدت شیعه و سنی ناگسستنی است.

منبع: تسنیم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس