کد خبر 471522
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۴

عبور گله گورخرها و گاومیش‌هادر پارک حیات وحش "ماسایی مارا" که هر ساله دوبار برای یافتن مراتع و چراگاه انجام می‌شود فرصت مناسبی برای شکار کروکودیل‌ها محسوب می‌شود.

به گزارش مشرق، گورخرها و گاومیش‌هایی كه در پارك وحش ماسایی مارا در كنیا زندگی می كنند باید هر سال دوبار برای یافتن مراتع سبز در فصل خشك مهاجرت كنند. در این مهاجرت گروهی علاوه بر شكارچیان زمینی به ویژه شیرها، بزرگترین خطری كه جان آنها را تهدید می كند وجود كروكودیل های غول پیكر در رودخانه "مارا" است.

در فصل مهاجرت این جانوران كروكودیل ها انتظار آنها را می كشند؛ گورخرها و گاومیش‌های برای فرار از آرواره های این خزنده های غول پیكر به طور گروهی وارد رودخانه شده و باید با حداكثر سرعت و توانی كه دارند خود را به خشكی برسانند.

"پائولو تورچینو" عکاس حرفه‌ای حیات وحش برای عکاسی از نبرد مرگ و زندگی در کنار رودخانه "مارا" و محل عبور حیوانات منتظر آمدن آنها و حمله کروکودیل ها نشست. در عکس هایی که او در "بارکرافت" منتشر کرده است تلفات عبور از رودخانه چند گاومیش و گوره خر است؛ آنها خود را به كرانه دیگر رودخانه می رسانند اما برخی به ویژه آنها که پیر یا بسیار جوان هستند طعمه كروكودیل ها می‌شوند.

{$sepehr_album_31218}

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس