کد خبر 99743
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۹:۳۹

فیروز کریمی سرمربی سابق تیم شاهین در پاسخ حمید درخشان گفت: «چون جایی نتوانسته کار کند و به امید سرمربیگری پرسپولیس رفته بود که جور نشد حالا منت سر مردم بوشهر می گذارد.»

به گزارش مشرق به نقل از جام ، حمید درخشان در کنفرانس بعد از بازی با داماش گفته بود: «من از طریق دوست و فامیل بازیکن به تیم نمی آورم و بازیکنان انتخابی من همه دارای صلاحیت هستند، نتیجه بازیکن فامیلی رتبه هفدهم جدول خواهد بود که دسته گل آقایان است!»

اما فیروز کریمی از طریق یکی از دوستانش از این حرف ها مطلع می شود و در محفلی دوستانه گفت: «به احترام آقای افراشته نمی خواهم جواب او را در رسانه ها بدهم. من فامیل بازی کردم؟ یک بازیکن که من آورده ام را پیراهن عثمان کرده تا بعدها اگر نتیجه نگرفت حرفی برای توجیه داشته باشد. تیم دهم جدول را با مشتی بازیکن رباط پاره به من داد و بعد ادعا کرد که تیم ششم را تحویل داده. تیمش با تیم شانزدهم 3 امتیاز اختلاف داشت و خودش هم می دانست چه کار کرده که رفت. بازیکن 400 میلیونی آورده سکونشین کرده.»

سرمربی سابق شاهین ادامه داد: «با آن همه بازیکن رباط پاره انگار قرار بود شاهین «رباط کریم» راه بیاندازند. من تیم فینالیست جام حذفی را تحویلش داده ام. هنر دارد با تیمی که خودش بسته کار کند و بهانه نگیرد. من که این تیم را نبسته ام. فامیل من را بگذار کنار و با بقیه بارسلونا بساز. چشم داشت و شرایط را دید و آمد. چون جایی نتوانسته کار کند و به امید سرمربیگری پرسپولیس رفته بود که جور نشد حالا منت سر مردم بوشهر می گذارد. به قول فردوسی پور روزی که رفتی مردم بوشهر نبودند؟ یک کلام دیگر بگوید جوابی می دهم که یک سال تیتر اول روزنامه ها باشد.»

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس