یحیی گل محمدی

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: دیدار با نساجی یکی از بازی‌های خوب ما در این فصل بود. بازیکنان تیم ما توانستند حریف را خوب کنترل کنند و با غیرت مثال زدنی بازی خوبی انجام دادند.

به گزارش مشرق، یحیی گل محمدی در نشست خبری بعد از بازی با نساجی اظهار داشت: بازی خیلی سختی برای ما بود و بازی کردن در این زمین و با این هواداران برای هر تیمی سخت و دشوار است. من فکر می‌کنم یکی از بازی‌های خوب ما در این فصل انجام شد. بازیکنان تیم ما توانستند حریف را خوب کنترل کنند و با غیرت مثال زدنی بازی خوبی انجام دادند و از آنها تشکر می‌کنم. بابت نتیجه به دست آمده خوشحال هستم و امیدوارم روند خوبمان را ادامه بدهیم. نساجی هم با شرایطی که دارد می‌تواند روزهای خوبی داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

تراکتور در همدان پاس را شکست داد و جشن صعود گرفت

یک شانزدهم نهایی جام حذفی؛ صعود صنعت نفت با عبور از قشقایی

وی تاکید کرد: نساجی تیم خوب و دونده‌ای است و امروز تحت تاثیر بازی تیم ما قرار گرفت. بازیکنان ما خوب دویدند و فضاها را پوشش دادند و از نظر فیزیکی کم نیاوردند.

سرمربی شهر خودرو در خصوص دلایل غیبتش در نشست خبری قبل از بازی گفت: ما در راه بودیم و ساعت ۷-۸ شب رسیدیم. اگر مدیر رسانه‌ای ما مصاحبه کرده بعید می‌دانم حرف‌های خودش باشد چون او اصلا با تیم ما به قائمشهر نیامده است.

گل‌محمدی در خصوص غیبت رحمتی در بازی امروز گفت: در بحث گلر همیشه داوود فنایی تصمیم می‌گیرد و او امروز تشخیص داد که منادی بازی کند که خوب هم کار کرد. از آن طرف هم رحمتی برای ما یک مهره ارزشمند است و می‌تواند به تیم ما کمک زیادی کند.

سرمربی شهر خودرو در خصوص اینکه یا این تیم می‌تواند در آسیا شرکت کند گفت: ما فعلا در شروع لیگ هستیم و فعلا زود است که به این بازی‌ها فکر کنیم ولی تا آن زمان می‌توانیم تیممان را تقویت کنیم.

وی در خصوص اینکه امسال تیمش بازیکنان گران قیمتی خریده است ولی نیمکت نشینی آنها ممکن است جو تیمش را خراب کند گفت: کدام بازیکن ما گران بوده است؟ شما از کجا می‌دانید که گران هستند؟!

در ادامه خبرنگار به گل‌محمدی گفت: سروش رفیعی! حداقل او از بازیکنان ۴۰۰ میلیونی نساجی گران‌تر است! این صحبت با خنده گل محمدی مواجه شد و وی پاسخ داد: اولا بازیکنان ما فقط بر اساس فنی انتخاب نشده‌اند و شخصیت خیلی بالایی دارند. بازیکنی که خوب تمرین کند و از نظر تاکتیکی در بازی خاصی به ما کمک کند قطعا به میدان خواهد رفت. ما در تیممان در این یک سال مسائل خاصی نداشتیم و بعید می‌دانم از این به بعد هم از این مسائل در تیم ما وجود داشته باشد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس