کد خبر 994679
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۵
تجاوز

چشمانم را باز کردم هنوز گیج و منگ بودم نمی‌دانستم مرده ام یا زنده هستم. چند لحظه بعد پرستاران را بالای سرم دیدم و تازه فهمیدم که از مرگ نجات یافته ام.

به گزارش مشرق، لحظات ترسناک درگیری پدر و مادرم همانند سکانس‌های یک فیلم از مقابل چشمانم رژه می‌رفت تا این که ...

دختر ۱۵ ساله که به همراه مادرش وارد کلانتری شده بود تا رازهای عجیبی را فاش کند، در حالی که بیان می‌کرد با جان و دل راضی به طلاق پدر و مادرم از یکدیگر هستم، درباره ماجرای اقدام به خودکشی اش به کارشناس اجتماعی کلانتری پنجتن مشهد گفت: از روزی که به خاطر دارم پدرم از طریق قاچاق مواد مخدر و بنزین هزینه‌های زندگی ما را تامین می‌کرد.

بیشتر بخوانید:

آرایشگاه زنانه به اتهام دخالت در امر پزشکی پلمپ شد

او راننده یکی از خودروهای سنگین است و برای انجام امور خلافش همواره به استان‌های شرقی و جنوب کشور مسافرت می‌کند، اما برای آن که ماموران انتظامی به او مشکوک نشوند و بتواند به راحتی به قاچاق بپردازد با زنان خیابانی ارتباط برقرار می‌کند و با آن‌ها به سفر می‌رود. مادرم نیز همیشه در برابر رفتارهای زشت پدرم سکوت می‌کند تا زندگی اش متلاشی نشود و فرزندانش را بزرگ کند.

خلاصه روزگار ما به همین ترتیب سپری می‌شد تا این که من و دو خواهر دیگرم بزرگ‌تر شدیم، اما پدرم این زنان خیابانی را رها نکرد و هر بار برخی از آنان را به خانه می‌آورد و به عنوان همکارش در قاچاق مواد مخدر به ما معرفی می‌کرد.

پدرم آن قدر شرم و حیا را کنار گذاشته بود که در برابر چشمان من و خواهرانم با آن زنان غریبه روابط نامشروع داشت چرا که در خانه ما اتاق مجزایی وجود نداشت و همه اعضای خانواده در یک پذیرایی زندگی می‌کردیم.

مادرم با دیدن این صحنه‌های رقت بار اشک می‌ریخت و سعی می‌کرد حواس ما را به موضوعات دیگری بکشاند تا شاهد کارهای زشت پدرم نباشیم. اما من و خواهرانم به سن نوجوانی رسیده بودیم و کاملا معنی اشک‌های مادرم را می‌فهمیدیم در این میان پدرم وقتی با اعتراض ما روبه رو می‌شد همه ما را کتک می‌زد تا جایی که از شدت درد از اعتراض مان پشیمان‌ می‌شدیم.

حدود شش ماه قبل بود که وقتی پدرم یکی از همین زنان غریبه را به خانه آورد مادرم به او اعتراض کرد که حداقل در برابر چشمان دخترانت از این ارتباطات نامشروع دست بردار! ولی پدرم با شنیدن این جمله او را به شدت کتک زد و از خانه بیرون انداخت. مادرم نیز به مدت سه‌ماه قهر کرد و به خانه مادربزرگم رفت. در این میان پدرم از فرصت استفاده کرد و به رفتارهای زشت اش ادامه داد.

من که از خواهران دیگرم بزرگ‌تر بودم با دیدن زنان خیابانی با وضعیت زننده در کنار پدرم زجر می‌کشیدم و با رفتارهایم به پدرم اعتراض می‌کردم، ولی او هر بار به سمت من و خواهرانم هجوم می‌آورد و ما را زیر مشت و لگد می‌گرفت تا حدی که یکی از خواهرانم دچار اختلالات روان پریشی و توهم و هذیان شد.

او گاهی از ترس جیغ می‌کشد و حرف‌های بی‌ربط می‌زند. خواهر کوچک ترم نیز هر شب با دیدن کابوس‌های وحشتناک با جیغ و فریاد از خواب می‌پرد و من هم به خاطر لگدهای پدرم از ناحیه کمر آسیب دیده ام.

با وجود این، نبود مادرم در خانه، زندگی ما را سخت و دردآور کرده بود چرا که پدرم هیچ مسئولیتی را در قبال زندگی خانواده اش نداشت به همین دلیل بعد از گذشت سه ماه، با مادرم تماس گرفتم و با التماس و گریه از او خواستم به خانه بازگردد.

مادرم که نمی‌توانست شاهد اشک‌های من باشد چند روز بعد با پدرم آشتی کرد و به خاطر من و خواهرانم به خانه اش بازگشت، ولی متاسفانه نه تنها رفتارهای زشت پدرم خاتمه نیافت بلکه زنان بیشتری را به خانه می‌آورد تا این که هفته قبل وقتی با یک زن غریبه وارد خانه و با اعتراض مادرم مواجه شد، به اندازه‌ای خشم و عصبانیت در وجودش موج زد که با لگد مادرم را از پله‌های منزل به پایین انداخت و مقابل چشمان همسایه او را کتک زد و سپس به همراه آن زن خیابانی سوار خودرو شد و رفت.

من که از دیدن این صحنه به شدت ناراحت شده بودم کنترلم را از دست دادم و با یک تصمیم احمقانه تعدادی قرص خوردم تا خودکشی کنم، اما مادرم و همسایگان مرا به بیمارستان رساندند و از مرگ نجات یافتم.

روز بعد که از بیمارستان مرخص شدم به همراه مادر و خواهرانم به خانه مادربزرگم رفتیم و مادرم دادخواست طلاق به دادگاه داد. حالا هم من راضی به طلاق آن‌ها هستم چرا که ...

در خور ذکر است، به دستور سرگرد محمد ولیان (رئیس کلانتری پنجتن) اظهارات این دختر مورد پیگیری‌های پلیسی و قضایی قرار گرفت.

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی


منبع: روزنامه خراسان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 20
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 11
 • CA ۰۴:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
  21 0
  مواد فروش همین میشه دیگه راز عجیب نداره!
 • IR ۰۶:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
  17 6
  در خانه ما اتاق مجزایی وجود نداشت و همه اعضای خانواده در یک پذیرایی زندگی می‌کردیم! حتی در چنین خانه هایی باید اتاق خخواب پدر و مادر با یونولیت و یا چیزی که مانع انتقال صدا شود از اتاق بچه ها جدا شود. چون تحت هیچ شرایطی نباید امورزناشویی زن و شوهر به گوش و چشم اطفال برسد.
  • سجاد IR ۰۸:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
   19 7
   نوبری تو بخدا تو این هیر و بیر داری درس روانشناسی میدی؟! لا اله الا الله
 • IR ۰۶:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
  20 1
  البته مقصر خود این زن است که از اول سکوت کرده است اما حکم این مرد به دلیل زنای مرد متاهل چیزی جز اعدام نیست.
 • IR ۰۷:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
  17 6
  چنین وقاحتی در آمریکا و غرب هم دیده نمی شود ، این خزعبلات داستان بود؟؟؟
 • IR ۰۷:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
  24 1
  عجب زن احمقی چرا زودتر طلاق نگرفتی بچه ها همشون مریض روحی روانی شدن بعضی از زنهای دیوانه حاضرن بمیرن ولی طلاق نگیرن
 • IR ۰۸:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
  10 0
  خدا به راه راست هدایت کنه
 • IR ۰۸:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
  27 1
  اگر بار اول پلیس و قانون را در جریان قرار می دادند و این حیوان را تنبیه می کردند کار به اینجا کشیده نمی شد
  • IR ۰۸:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
   6 1
   به این سادگی ها هم نیست
 • IR ۰۸:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
  5 5
  معمولان قاچاق چی ها وضعشون خوبه مگه میشه یه اتاق تو خونشون نداشته باشه خیلی به واقعیت نمیخوره
 • IR ۰۹:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
  8 2
  باسلام این چیزا تو ایران اطفاق می یوفته . ان از دختر کوچیک شوهر میدن . زن وبچه هامنو میزنیم . به حیونا رحم نمی کنیم.
 • IR ۰۹:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
  20 2
  من چندتا فخش ناجور که این یارو لیاقتش رو داشت کامنت گذاشتم که سایت مشرق درج نکرد در جریان باشید و بازم میگم اون فحش ها حقشه ...
 • سلام IR ۰۹:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
  10 0
  از شما خبرنگاران خواهش میکنم یک بار کلمه وافور را در اینستاگرام جستجو کنید و بعد از پلیس فتا بپرسید چرا فیلمهایی که کودکان مواد مصرف میکنند رو فیلتر نمیکنند یا شماره موبایلاشون معلومه چرا پاکشون نمیکنند با صاحباشون برخورد نمیشه؟؟؟؟؟؟؟
 • نگار IR ۱۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
  6 0
  جلوی ضرر رو از هر جا بگیری منفعته
 • IR ۱۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
  12 1
  خاک تو سر همچین مردی کنم به ولاه این کرمساخ مرد دست من بود تکه تکش میکردم آخه بیشرف داماد خودتون با خواهرت این کارو کنه قبول میکنی شک ندارم که قبول میکنی چون بی غیرت هستی خوک کثیف
 • ماهک IR ۱۶:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
  11 0
  حیف نام پدر.....خدا به داد زن وبچه مظلومش برسه آخه وقاحت تا کجا..
 • ناشناس IR ۰۶:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
  16 3
  تا وقتی بی بندو باری بی حجابی و بی عفتی هست این اتفاقات عجیب نیست خانم ها لطف کنید بفهمید دارید چیکار میکنید بسته دیگه تو خونه هاتون خوشگل باشید تو خیابون کثافت کاری نکنید
 • IR ۱۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
  17 1
  فحش که هیچی کاش میشد زنده زنده آتیشش زد حیف اون سگها و وای که موجوداتی به این رذلی نام پدر و شوهر را دارن تو این مملکت هم کی به داد مظلوم میرسه؟!!!
  • IR ۱۵:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
   6 0
   یه طرف این قضیه هم زنهای ولگرد خیابانی بودند,شما خیلی حرص نخور,جنسیتت خراب میشه!
 • IR ۰۹:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۸
  4 0
  زنهای ولگرد خیابانی نه! بگو سگ های ولگرد که دنبال لاشی ها هستند حیف اسم زن که به این ماده ها بگیم وحیف اسم پدر که اینقدر بی شرمه وقورتش داده شرمه!!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس