سوء استفاده جنسی

تصویب قانونی جدید در مورد سوء استفاده جنسی کودکان در آمریکا به انتقال بیش از ۴۰۰ پرونده به دادگاه‌های نیویورک منجر شده است.

به گزارش مشرق، یک مقام دادگاه ایالتی آمریکا می‎گوید که بیش از ۴۰۰ مورد پرونده به عنوان بخشی از قانون جدید در خصوص سوء استفاده جنسی کودکان در دادگاه‌های نیویورک تشکیل شده است.

به گزارش سی‎ان‎ان، قانون کودکان قربانی در نیویورک که  فوریه به تصویب رسید به قربانیان بزرگسالی که در کودکی مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفتند فرصتی یک ساله می‌دهد تا از متخلف و یا نهاد مربوطه شکایت کند.

بیشتر بخوانید:

آلودگی عمیق سیاست‌مداران غربی با سوء استفاده جنسی از کودکان +تصاویر


 
ارائه بیش از ۴۰۰ مورد دادخواست سوء استفاده جنسی از کودکان به دادگاه‌های آمریکا تنها طی چند روز
 
لوسیان کالفن سخنگوی دادگستری نیویورک می‎گوید در داخل  شهر نیویورک ۱۶۹ پرونده، در خارج از شهر نیویورک ۲۵۸ پرونده دیگر و در کل ۴۲۷ پرونده سوء استفاده جنسی از کودکان تشکیل شده است.

سیستم دادگاه ایالتی ۴۵ قاضی را منحصراً برای بررسی به شکایات در نظر گرفته است.
 


 
از ۴۵ قاضی در نظر گرفته شده ۱۲ نفر از آن‌ها در نیویورک به بررسی شکایات می‌پردازند.
 
انتظار می‌رود دادخواست‌ها در مورد گزارش‌های موارد سوء استفاده جنسی در کلیساهای نیویورک، دانشگاه راکلفر، سربازان آمریکا، جفری اپستین دلال جنسی آمریکایی و بسیاری از موارد دیگر ارائه شود.

قاضی لارنس مارکس می‎گوید "پرونده‌های احیا شده در مورد قربانیان بسیار مهم هستند و بسیاری از مسائل حقوقی را به چالش می‌کشند و باید در اسرع وقت به طور مداوم در سراسر کشور بررسی شوند. "

علت تصویب این قانون آن است که بسیاری از قربانیان سوء استفاده جنسی کودکان به دلیل شرم و ترس سال‌ها این موضوع را پنهان نگه می‌دارند و چیزی از حادثه بر زبان نمی‌آورند.

حجم زیاد شکایات ارائه شده به دادگاه‌های آمریکا در مورد سوء استفاده جنسی از کودکان نشان دهنده معضل ریشه‌ای در این کشور است.

منبع: میزان

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس