بیرانوند نمایه

دروازه بان اسبق پرسپولیس گفت: « قسم می خورم بیرانوند اگر یک درصد امکان داشت برود تا الان ۱۰ بار رفته بود. این را اطمینان می دهم.»

سرویس ورزش مشرق – تکرار بحث جدایی علیرضا بیرانوند دروازه بان اصلی تیم پرسپولیس از این تیم با شکست ۰-۲ این تیم در جام شهدا و گلهای خورده اش موجب شد تا برخی پیشکسوتان این تیم نسبت به عدم تمرکز این دروازه بان انتقاد کنند.

وحید قلیچ دروازه بان اسبق تیم پرسپولیس در گفت و گو با مشرق، درباره پیشنهادی که عنوان شده بود از باشگاه تورینو ایتالیا برای بیرانوند رسیده اظهار داشت: قبلا گفته بودم که اینها همه بازی است. یک بازی است که شروع شده و ادامه دارد. طرف یک پیشنهادی کرده که اگر گلر خواستید بیاورید بیرانوند را هم در نظر داشته باشید. اما عده ای این را در بوق و کرنا کردند که تورینو او را می خواهد! تورینو وقتی دروازه بان پاری سن ژرمن را دارد بیرانوند را می خواهد چه کند؟ وقتی گلر تیم ملی ایتالیا را دارد بیاید یک نفر دیگر را بگذارد؟

بیشتر بخوانید:
 

بیرانوند ذخیره جانشین بوفون می شود؟/ گلر پرسپولیس روی شمشیر دولبه

تماس مستقیم تورینو با بیرانوند؟

**بیرانوند پیشنهاد داشت تا به حال رفته بود!

دروازه بان اسبق پرسپولیس افزود: « قسم می خورم بیرانوند اگر یک درصد امکان داشت برود تا الان ۱۰ بار رفته بود. این را اطمینان می دهم.»

**پرسپولیس بی در و پیکر شده!

وی در انتقاد از بازگرداندن بازیکنانی که در روزهای حساس به پرسپولیس پشت کرده و از این تیم جدا شدند توضیح داد: مگر بازیکنان پرسپولیس نبودند که یکی دو سال پیش پرسپولیس را رها کردند و رفتند! مگر این کار را نکردند؟ بعد هم که برگشتند اول از همه با همان‌ها قرارداد بستند! باشگاه ما اینطوری نبود. پرسپولیس بی دروپیکر شده است.

**خودی های پرسپولیس را "جیز" می کنند!

پیشکسوت پرسپولیس در این باره که غیر پرسپولیسی ها به این باشگاه وارد شده اند خاطر نشان کرد: هر کس بیاید راحت وارد باشگاه می شود غیر از خود پرسپولیسی ها. یعنی غریبه راهش باز است. حتی می آیند می روند تا اتاق مدیرعامل و پشت میز مدیریت هم می توانند بنشینند. هر چند نشستن پشت میز مدیرعامل چنگی به دل نمی زند ولی کلا کسی جلودار غریبه ها نیست ولی خودی نمی تواند برود. خودی ها را جیز می کنند. طوری جیزش می کنند که دیگر آن اطراف پیدا نشوند.

**بیرانوند ۴ سال است می خواهد برود!

قلیچ در این باره که موضوع جدایی تا چه حد روی تمرکز دروازه بان تأثیر منفی می گذارد تشریح کرد: اگر کسی حواسش جای دیگری باشد مطمئن باشید که بازدهی ندارد. این در هر شغلی صدق می کند. آقای بیرانوند! حواست را روی تیمت متمرکز کن. الان با پرسپولیس قرارداد داری و هیچ راه دیگری نداری. این تیم مرا می خواهد و آن تیم می خواهد را ۴ سال است از زبانش می شنویم ولی هنوز در پرسپولیس است و انشاالله که تا آخر عمرش هم در پرسپولیس می ماند. یعنی رفتنش از محالات است و فکرش را هم نکنید. به قرآن نمی رود.

**۳۵۰ هزارتا به رادو می دهید عکس لُختی بگیرد؟

چرا رادوشوویچ را نگه داشته اند؟ هی می گویند تعصب دارد و تعصب دارد! کجا تعصب دارد؟ ۳۵۰ هزار دلار برای چه به این دروازه بان می دهید که نصف یک بازی هم نمی کند؟ می دهید که در اینستاگرامش عکس لختی اش در حین آب تنی اش را بگذارد برای ما؟ خوب در پرسپولیس کیفش را می کند و یک سال هم می خورد و می خوابد. از کجا این پول را می آورید به او می دهید؟ بخور و بخواب کارمه الله نگهدارمه برای این آقایان صدق می کند.

**راه پرسپولیس به ترکستان است!

وی ادامه داد: راهی که پرسپولیس می رود به ترکستان است. بچه هایی که پای تیم ایستاده بودند را خط زدند و کسانی که خودشان با آنها قرارداد بستند را نگه داشتند و بقیه پرسپولیسی ها را رد کردند. ماه زیر ابر نمی ماند و بالاخره همه چیز عیان می شود.

**کالدرون عین هندوانه دربسته است!

قلیچ درباره اینکه تیم کالدرون و تاکتیک تیمی اش را چطور ارزیابی کرده به مشرق گفت: ما وظیفه مان این است که از سرمربی تیم حمایت کنیم. فعلا آقای کالدرون هندوانه سربسته است و نمی توان قضاوتش کرد. نه می توان بدش را گفت و نه خوبش را. باید ۴، ۵ هفته سپری شود بعد درباره اش صحبت کرد. دو تا بازی در جام شهدا ملاک خوبی برای بررسی وضعیت تیم نیست.

**پرسپولیس سخت بتواند قهرمان شود!

پیشکسوت فوتبال کشورمان در این باره که فصل پیش رو برای پرسپولیس را چطور ارزیابی می کند یادآور شد: فکر می کنم این فصل خیلی سخت بتوان قهرمان شد. دلیلش هم قوی شدن رقبای پرسپولیس است. تیمها نفرات شان را خوب جمع کردند. تراکتورسازی، سپاهان، استقلال، پدیده و بقیه. مربی خارجی آوردند و اینها کار را برای تکرار چهارمین قهرمانی پرسپولیس سختِ سخت کرده است. البته ما از خدا می خواهیم که باز هم قهرمان شویم.

**همه به فکر ۱۰۰ تومان بیشتر هستند تا پرسپولیس!

وی خاطر نشان کرد: من خیلی روی بازیکنان این فصل تیم امید ندارم و فکر می کنم چنگی به دل نمی زنند. این تازه واردها را خیلی خوب ندیدم. طارمی هم که برای دوزار پول بیشتر راهی پرتغال شد و ثابت کرد پرسپولیسی نیست. این نفرات هر طرف باد بیاید آن طرفی می روند. دغدغه آنها "تومان" است نه پرسپولیس. هر جا ۱۰۰ تومان بیشتر بدهند آنطرفی می روند. پرسپولیس و تعصب تمام شد و دوره ما گذشت. روزهایی که دوتا تماشاگر می نشستند و تیم شان را تشویق می کردند تمام شد. لیدری که پول نگیرد هم تشویق نمی کند. قبلا لیدر همه را تشویق می کردند ولی الان اسم کسی را داد می زنند که تومان بیشتر خرج کرده باشد. مدیرعامل هم از لیدر می ترسد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 13
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 4
 • یه استقلالی IR ۰۶:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
  31 7
  خدا پدرت رو بیامرزد اگه یه نفر حرف راستو زده باشه همین آقای قلیچ هست.
 • سیامک IR ۰۷:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
  14 5
  حداقل یک نفر پرسپولیسی درست حرف زد و برخی از واقعیتها را گفت فقط بایستی با این صجبتها یک مورد اضافه کرد که پرسپولیس بخوبی بیت المال را هدر میدهد
 • IR ۰۷:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
  20 7
  بیرانوند را برای تدریس زبان شیرین لری خواسته اند نه برای دروازه بانی عزیز !!!
  • GE ۱۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
   0 1
   بی خیال
  • اهورا IR ۱۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
   2 0
   گلوله ی نمکی ها نمکدون
  • دریکوند IR ۲۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
   1 1
   زیادی شکر خوردی .مواظب حرف زدند باش
 • lمحمد IR ۰۸:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
  23 4
  بیرانود را خوب امدی قلیچ خان ! اگه تیمی اورا می خواست تا بحال 10 بار رفته بود !!! ایول این بازار گرمی برا چی هست خدا می دونه !!!!!!!!!
  • IR ۰۹:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
   3 0
   برای پوله دیگه
 • هلن IR ۰۸:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
  21 2
  گل گفتی آی گل گفتی - حقیقت همین است - برای بازارگرمی میگن از فلان جاپیشنهاد داریم اگر راست میگید خب یه مرتبه بروید - دَمِت گرم آقای قلیچ
 • سین IR ۱۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
  10 5
  این تیم مرا می خواهد و آن تیم می خواهد را ۴ سال است از زبانش می شنویم ولی هنوز در پرسپولیس است و انشاالله که تا آخر عمرش هم در پرسپولیس می ماند. پیشکسوت های پرسپولیس حتی عقلشون نمیرسه که میتونند از راه ترانسفر بازیکن درامد کسب کنند...
 • محمدحسین شعبانی IR ۱۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
  3 4
  سلام یادش بخیر کارتون گالیور ، یارو همش موج منفی میداد ... من میدونم، ما موقق نمیشیم، من میدونم....
 • IR ۱۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
  7 0
  قربون دهنت آقای قلیچ، حرفات را با طلا باید نوشت! مخصوصا در مورد طارمی، لیدرها و اون بازیکنای بی غیرت که به پرسپولیس پشت کردند و حالا که جای برای بازی نداشتند دوباره به این تیم برگشتن!!!
 • IR ۱۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
  5 0
  رادو رو خوش گفتی.من پرسپولیسی ام ولی توبازی پرسپولیس سپاهان رادوشوویچ به عنوان یه خارجی حق نداشت به سپاهانی هاکه هموطن ما هستن هیس نشون بده...الان سردارآزمون که توروسیه ست به هوادارای تیم رقیبش هیس نشون میده؟اگه تعصب به معنی دعواست من ترجیح میدم ازشجاع حمایت کنم تا رادو

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس