جمال عرف

رییس ستاد انتخابات کشور گفت: در سراسر کشور تاکنون ١٩٧٠ نفر احتمالی برای کاندیداتوری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شناسایی شده است.

به گزارش مشرق، جمال عرف بعد از ظهر سه شنبه در پنجمین جلسه ستاد انتخابات استان تهران که با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، سید اسماعیل موسوی مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور و معاونان، مدیران و فرمانداران استانی عضو ستاد در محل استانداری تهران برگزار شد، گفت: به عنوان مجریان کشور نباید از جملات شرطی «اگر» و «آنگاه» در مواجهه با مسائل مختلف استفاده کنیم.

بیشتر بخوانید:

افراد دو تابعیتی از کاندیداتوری در انتخابات مجلس منع شدند

وی افزود: ما را با همه شرایط به این سمت گذاشتند و خدمت را با همه این شرایط پذیرفته ایم و بر همین اساس باید انتخابات را سالم، امن و با مشارکت بالا با همه توان برگزار کنیم.

رییس ستاد انتخابات کشور گفت: در سراسر کشور تاکنون ١٩٧٠ نفر احتمالی برای کاندیداتوری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شناسایی شده است.

وی افزود: باید رضایتمندی اقشار مختلف مردم را افزایش دهیم، تقویت کارآمدی، انسجام سیاسی، ملی و اجتماعی و ثبات؛ سه مسئله مهم امروز کشور است.

عرف گفت: انتخابات باید با مشارکت قابل قبول و حداکثری، امنیت، سلامت و در رقابت کامل برگزار شود و همه احزاب قانونی می‌توانند در انتخابات ورود یابند و همه ما موظفیم صرفنظر از تفاسیر مختلفی که از قوانین وجود دارد، قانون انتخابات را رعایت کنیم.

وی گفت: بی طرفی در انتخابات به معنای عدم جانبداری است که باید ملاک عمل مجریان باشد و باید نشاط را در انتخابات پیش رو تقویت کنیم.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس