کد خبر 968703
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
همان سپاه سوم خرداد

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همان سپاه سوم خرداد است که سیلی را دقیق می‌زند! دقیق وسط هدف! سر این خاک، شوخی ندارد سپاه با کسی، ولو متجاوز، دردانه آهنی خرس گنده‌های اتاق بیضی باشد!

به گزارش مشرق، حسین قدیانی در یادداشت روزنامه وطن امروز نوشت:

گلوبال هاوک! عجیب‌ترین دستپخت شیطان برای گرفتن آمار انسان! فوق تکنولوژی! مافوق عدد و رقم! رادارگریز! خارج از دسترس! دور از نگاه سامانه‌ها! دور از دیدگاه پدافندها! مخفی از منظر موشک‌ها! فرّار! قلدر! دارای این توان که حالاحالاها پرواز کند و محتاج سوخت‌گیری مجدد نباشد! نزدیک ۳۰ ساعت! ۶ ساعت بیشتر از یک شبانه‌روز! گران‌ترین پرنده جاسوسی بدون سرنشین پنتاگون که صفرهایش را با کامیون باید حمل کرد! مجهز به قوی‌ترین رصدها! و دوربین‌ها و لنزها! آری! همچین غولی را سپاه زد!

ببینید

فیلم / چرا آمریکا هیچگاه وارد جنگ با ایران نخواهد شد؟

مرز این آبادی؛ چه زمینی، چه دریایی و چه هوایی، ناموس سپاه است و متجاوز، فوق و مافوق هر تجهیزاتی هم که باشد، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همان سپاه سوم خرداد است که سیلی را دقیق می‌زند! دقیق وسط هدف! سر این خاک، شوخی ندارد سپاه با کسی، ولو متجاوز، دردانه آهنی خرس گنده‌های اتاق بیضی باشد!

حالا کشف شناسنامه «سامانه پدافندی سوم خرداد» برای رسانه‌های دنیا، جالب‌تر از اعداد و ارقام پهپاد کذایی شده؛ شلیک به مغز پنتاگون بود گمانم، آنچه سی‌ام خرداد ۹۸ توسط سپاه انجام شد!

غول آهنی سوپرمدرن تجاوز به مرز ما کرد و کتکش را هم سروقت خورد! جوری که ترامپ اصلاً نمی‌داند چه بگوید! و چه بکند! برداشته گفته: «اشتباهی بوده! یکی اشتباهی زده!» نخیر! اولاً کاملاً درست بوده! ثانیاً همه سپاه پشتش بوده، نه فقط یک سپاهی! ثالثاً همه ملت پشتش بوده! نگاه کنید! این منفعلانه‌ترین آمریکای تاریخ است! تماشا کنید! این مقتدرترین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است! و بلاشک، فردا سپاه از امروز هم قوی‌تر است! باید هم نتیجه جلسه سران کاخ سفید با امرای پنتاگون، بی‌نتیجه باشد! هیهات!

این مرز پرگهر با وجود درّ قابلی چون شهید طهرانی‌مقدم، هرگز مکان مناسبی برای ماجراجویی هیچ متجاوزی نیست، ولو پهپاد گلوبال هاوک! ثبت این حماسه در واپسین ساعات خرداد ۹۸ ثابت کرد که خرداد ایرانی، بیش از حادثه، حماسه دارد!

حالا دیگر «سوم خرداد» برای ما فقط تجلی یک روز حماسی نیست، بلکه سمبل سامانه عزت و غیرت هر ایرانی باشرفی است! عالی خواباند مچ گلوبال هاوک را سوم خرداد! بنگرید! این سوم خرداد گام دوم انقلاب است! سوم خرداد چله دوم!

سوم خرداد ۶۱ در حالی رزمندگان ما موفق به فتح خرمشهر شدند که بعضاً حتی برای تهیه سیم‌خاردار هم مشکل جدی داشتیم! این را از یکی از بیسیم‌چی‌های «الی بیت‌المقدس» شنیدم: «بچه‌های محور ما کلاً ۳ تا بیسیم داشتند که یکی‌اش از همان اول هم خراب بود! دومی ۳ روز پس از ۱۰ اردیبهشت از کار افتاد و سومی هم خدایی فقط با سلام و صلوات کار می‌کرد! تا این حد دست‌مان تنگ بود! بودند بچه‌هایی که پوتین بهشان نرسید و با همان کفش و کتانی که در تهران پای‌شان کرده بودند، تا خرمشهر آمدند! گاهی باید دعادعا می‌کردیم اسلحه به تمام نفرات برسد! اسلحه و حتی لباس رزم مناسب! واقعاً آه در بساط نداشتیم!» آری! آه در بساط نداشتیم لیکن «‌الله» چرا! «و کفی بالله حسیبا»!

دستاورد نهضت انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی، بالاتر از فتح خرمشهر، در فتح انسان است! آنجا که رزمنده ما در کوران آن نبرد نابرابر، آن جمله حقیقتاً ماندگار را در تاریخ ثبت می‌کند: «کسی می‌تواند از سیم‌خاردار دشمن عبور کند که در سیم‌خاردار نفس خود گیر نکرده باشد»!

به‌به از این نگاه که ما برای تهیه سیم‌خاردار مشکل داشتیم اما رزمنده ما در فکر عبور از سیم‌خاردار نفس بود، آن هم وسط جنگ! یعنی جهاد همزمان با شیطان درونی و بیرونی! واضح است آن سوم خردادی‌ها به این سوم خرداد می‌رسند! واضح است آن روز بدل به یک سامانه تاریخی می‌شود!

حالا قریب ۴۰ سال بعد از ۳ خرداد ۶۱ و باز هم در ماه خرداد، حماسه دیگری! و سیلی به غول‌آهنی متجاوز! و چه برق‌آسا! این اما همان سپاه است! همان سپاه قدیمی که امتحان خود را در خرداد ۶۱ بخوبی پس داد! آن روز با دستان خالی و امروز با دستان پر! و به‌رغم همه تحریم‌ها! حتی تحریم سیم‌خاردار! فراموش نکنیم که در این سالیان، بیشترین تحریم‌ها متمرکز بر قوای نظامی ما بوده اما ایمان به خدا و اتکا به خودباوری، همیشه جواب می‌دهد؛ چه خرداد ۶۱ باشد که دستت خالی بود و چه خرداد ۹۸ که ماشاءالله این همه مجهزی!

پهپاد یانکی‌ها هرچه می‌خواهد گران باشد؛ تجاوز کند به مرز ایران عزیز، سیلی حیدری می‌خورد! کاش دولتمردان ما در وادی اقتصاد، همان‌گونه عمل کنند که رزمندگان ما در سنگر امنیت! کاش سامانه اقتصادمان هم متکی به خدا بود! و متکی به خودباوری بود! تجربه ۲ سوم خرداد؛ یکی سوم خرداد ۶۱ و دیگری سامانه سوم خرداد، پیش چشم ماست! دشمن آنجایی شکست می‌خورد که اتکای ما، بعد از خداوند منان، به جوانان خودمان باشد، نه جیب اجنبی!

دولت باید سوم خرداد را الگو قرار دهد! در تحریم هم که باشی، اگر غافل از همت و انگیزه و ایمان و پشتکار نباشی، باز هم قادری به اهدافت برسی! مثل سپاه! این مرز پر گهر، ناموس سپاه است و سپاه، فقط پاسدار انقلاب اسلامی نیست! پاسدار وجب به وجب خاک ایران و قطره به قطره آب‌های این سرزمین است!

دلم می‌خواهد بنویسم: الله‌اکبر! این سیلی در تراز چهلمین سال انقلاب بود! حالا برگرد سطور اول و این متن را با ویرایش موشکی بخوان! دادم خون مطهر شهدای عرصه موشکی، ویرایشش کنند! پس دوباره بخوان! گلوبال هاوک! چه اسم ترسناکی اما نه برای سپاه سوم خرداد! چه شناسنامه وحشتناکی اما نه برای فرزندان غیور ملت ایران! عجیب‌ترین دستپخت شیطان، در پنجه قدرتمند انسان...

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 8
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 5
 • داود SC ۱۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
  85 68
  عالی بود. واقعا لذت بردم. هم از این متن پر حس و حال و هم از شکار گلوبال هاوک بدست سوم خرداد. درود بر همه نظامیان غیرتمند هم سپاه و هم ارتش.
 • IR ۱۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
  45 83
  عالی ،لذت بردیم
  • IR ۱۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
   35 12
   الله اکبر الله اکبر الله اکبر افرین
 • IR ۱۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
  51 80
  سر این خاک و ناموس هیچکوممون شوخی نداریم سپاهی، ارتشی، بسیجی، کارمند، کارگر، کاسب، پیر، جون و.....کل ملت پای وطن وایسادیم
 • IR ۱۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
  44 1
  یکی بیاد با موشک خودرو سازی رو هم بزنه
 • IR ۱۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
  35 3
  سر این پول و مقام آقازاده ها با کسی شوخی ندارن
 • IR ۱۵:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
  27 9
  دوستان اینا که منفی میزارن ایرانی هستن یا مثلن صلح طلبن ما با اینا میشیم80میلیون ایرانی
  • IR ۲۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
   0 0
   منفی ویروس است. نگران نباشید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس