طرح ترافیک نمایه

مسؤول بررسی مدارک طرح ترافیک خبرنگاران از تشکیل کارگروه ویژه جهت بررسی اعتراضات خبرنگاران متقاضی طرح ترافیک خبر داد و گفت: ارسال پیامک از هفته آینده آغاز می‌شود.

به گزارش مشرق، فرهاد خوانساری مسؤول بررسی مدارک طرح ترافیک خبرنگاران در ارتباط با آخرین جزئیات طرح ترافیک خبرنگاران اظهار داشت: اعتراضاتی به صورت مکتوب و شفاهی در این زمینه وجود داشته که بررسی‌های لازم در این زمینه در حال انجام است.وی افزود: کارگروه بررسی اعتراضات اوایل هفته آینده برگزار خواهد شد و پیامک برای تائید شدگانی که طرح ترافیک به آنها تعلق می‌گیرد نیز از ابتدای هفته آینده ارسال می‌شود.

بیشتر بخوانید:

تمدید مهلت طرح ترافیک خبرنگاری تا ۱۵ خرداد

ماجرای طرح ترافیک رابطان رسانه‌ای شورای شهری‌ها

خوانساری در پاسخ به اینکه گفته می‌شود رابطین رسانه اعضای شورای شهر نیز طرح ترافیک دریافت می‌کنند، گفت: هنوز اسامی در این زمینه به ما اعلام نشده است ولی این مسئله مصوبه کارگروه محسوب می‌شود، البته رابطین رسانه حتماً باید خبرنگار باشند. البته دور از ذهن نمی‌دانیم که اسامی رابطین رسانه با خبرنگارانی که پیش از این طریق رسانه‌ها برای طرح ثبت‌نام کرده باشند همپوشانی داشته باشد.وی گفت: فرصت استفاده از طرح‌های سال گذشته برای خبرنگاران تا ارائه طرح‌های جدید است و تلاش می‌کنیم که از تعطیلات هفته آینده استفاده کرده و پیامک نیز برای افراد ارسال کنیم که خبرنگاران بعد از تعطیلات بتوانند با طرح‌های جدید تردد کنند.
مسئول بررسی مدارک طرح ترافیک خبرنگاران در مورد کارت بلیت رایگان یک ساله اتوبوس و مترو برای خبرنگاران گفت: بلافاصله پس از مشخص شدن تکلیف طرح‌های ترافیک ارائه کارت‌ها انجام می‌گیرد واحتمالا این مسئله برای دو هفته آینده محقق خواهد شد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس