کد خبر 954595
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹
کتاب عاشقان ایستاده می میرند - نشر شهید کاظمی - زینبیون - کراپ‌شده

کتاب عاشقان ایستاده می میرند اولین کتاب از شهدای دلیر لشکر زینبیون میباشد که تحت عنوان کتب فرزندان روح الله منتشر می شود.

به گزارش مشرق، کتاب عاشقان ایستاده می میرند؛ زندگی داستانی رزمنده شیردل لشکر زینبیون، شهید سید محمد خوشبو توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.

کتاب عاشقان ایستاده می میرند زندگینامه داستانی شهید مدافع حرم سید محمد خوشبو از رزمندگان دلیر لشکر زینبیون میباشد که در دفاع از حرم عقیله بنی هاشم در سوریه به درجه شهادت رسید.

زینبیون؛ رزمندگان دلاور پاکستانی هستند که به محض مشاهده تهدید شدن حرم حضرت زینب (س) به وسیله گروه های تکفیری در سوریه به صورت داوطلبانه به نبرد با آنان برخاستند. رشادت های زینبیون در پاسداری از حرم اهل بیت (س) بازتاب کمی در رسانه ها یافته است و مجموعه کتبی که نشر شهید کاظمی در دست چاژ دارد یکی از معدود تلاش ها برای ماندگار کردن نام و یاد دلاوری های آنهاست.

کتاب عاشقان ایستاده می میرند اولین کتاب از شهدای دلیر لشکر زینبیون میباشد که تحت عنوان کتب فرزندان روح الله منتشر میشود.

برشی از کتاب:
دو سه روز قبل از شهادتش، توی واتس آپ وضعیت زده بودم: عاشقان ایستاده می میرند.
عدیل فارسی بلد نبود. البته کم حرف می زد ولی متوجه می شدم. بهم پیام داد:
"آبجی این جمله یعنی چی؟ " گفتم: "خب خودت که فارسی بلدی دیگه…" گفت: "نه، منظورم اینه که معنیش را توضیح بده".
انگار داشت ذهنم را آماده میکرد.
از یک ماه قبل مدام این حرف ها را میزد. گفتم: "یعنی عاشق واقعی هیچ وقت به زانو نمی افتد" وقتی گلوله خورد، تک تیراندازی که زد به پهلویش، ندید زمین بیفتد...

کتاب عاشقان ایستاده می میرند در ۲۰۰ صفحه وبه قلم زهره شریعتی همزمان با ایام سی ودومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر و عرضه می گردد.

علاقه‌مندان جهت تهیه کتاب عاشقان ایستاده می میرند می‌توانند با حضور در سی ودومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در غرفه انتشارات شهید کاظمی خرید و یا از طریق سایت manvaketab.ir با تخفیف ویژه تهیه نمایند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس