کد خبر 952162
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵
منچستر

ماجرای لو رفتن یادداشتی که سولسشایر در بازی یونایتد مقابل بارسلونا روی یک تکه کاغذ به راشفورد داده ولی لو رفته و از دستان تراشتگن، دروازه‌بان بارسا سر درمی‌آورد خبرساز شده است.

به گزارش مشرق، در جریان شکست ۳-۰ منچستریونایتد مقابل بارسلونا در بازی برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که سه‌شنبه شب در نوکمپ اتفاق افتاد، اوله گنار سولسشایر، سرمربی یونایتد وقتی تصمیم به تغییر آرایش تاکتیکی تیمش می‌گیرد، دستوراتش را روی تکه کاغد کوچکی نوشته و در کنار زمین به مارکوس راشفورد می‌دهد تا او این تغییرات را به دیگر بازیکنان تیم ابلاغ کند.

ولی یادداشت سری سولسشایر در کوران بازی، با بی‌دقتی از دست راشفورد رها شده و توسط تراشتگن، دروازه‌بان بارسا پیدا می‌شود تا تغییرات منچستریونایتد لو برود.

بیشتر بخوانید:

بارسلونا با طلسم‌شکنی مسی به نیمه نهایی رسید

در تصاویر بازی مشخص است که کیه‌ران مک‌کنا از کادر فنی یونایتد مطالبی را روی یک تکه کاغذ یادداشت کرده و به سولسشایر می‌دهد. سرمربی یونایتد بعد از بررسی آن یادداشت، به کنار زمین آمده و کاغذ را به مارکوس راشفورد می‌دهد.

راشفورد درحالیکه کاغذ را در دست دارد مدتی به بازی کردن ادامه می‌دهد تا اینکه بعد از یک درگیری با جرارد پیکه، کاغذ را روی زمین رها کرده و بلند می‌شود تا به جریان بازی برگردد.

اما آن کاغذ مدت زیادی روی چمن نمی‌ماند چون مارک آندره تراشتگن، دروازه‌بان بارسا به سمت یادداشت آمده و آن را از زمین بلند کرده و محتویاتش را می‌خواند و به این ترتیب از تغییر نقشه یونایتد آگاه می‌شود.

تراشتگن بعد از خواندن، یادداشت را همانجا که بوده می‌اندازد، شاید به این قصد که راشفورد اگر به دنبال کاغذ مورد اشاره برگشت متوجه نشود که دروازه‌بان بارسا از محتویات آن آگاه شده است.

بعدها با انتشار عکسی از یادداشت مورد اشاره مشخص شد که هدف سولسشایر از دادن آن کاغذ به راشفورد تغییر سیستم تاکتیکی تیمش از ۴-۳-۳ به ۴-۴-۲ بوده است.

منبع: ورزش سه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha