‌

صفحه اینستاگرام تاریخ ایران و جهان به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر(ع) خاطره آیت‌الله خامنه‌ای از تعامل با جوانان و نظر ایشان درباره جوانان دوران انقلاب و جوانان دوران طاغوت را منتشر کرد.

به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرام تاریخ ایران و جهان منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب، به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر (س) و روز جوان خاطره آیت‌الله خامنه‌ای از تعامل با جوانان و نظر ایشان درباره جوانان دوران انقلاب و جوانان دوران طاغوت را منتشر کرد.

در متن کامل این پست آمده است:

«روز جوان و میلاد مسعود حضرت علی اکبر (سلام الله علیه) مبارک باد

خاطره آیت‌الله خامنه‌ای از تعامل با جوانان و نظر ایشان درباره جوانان دوران انقلاب و جوانان دوران طاغوت:

«شما جوان‌ها الحمدللَّه با جوان رژیم گذشته خیلی فرق دارید؛ من آن جوان‌ها را هم زیاد دیده بودم دیگر. بنده عمر طلبگی‌ام، عمر تبلیغم حداقل با جوان‌ها بوده؛ جوان دانشجو، جوان طلبه، جوان بازاری، جوان محصل از قشرهای مختلف، جوان‌های کارگر، کسانی بودند مجالس بنده را توی این شهر همیشه پر می‌کردند - از مسجد امام حسن تا مسجد کرامت تا مسجد غیره‌ی پایین خیابان تا مسجد مدرسه‌ی میرزا جعفر - هر جا من درس و بحث داشتم این‌ها بودند. با جوان جماعت من خیلی سر و کار داشتم. آن جوان‌هایی که من آن روز می‌دیدم جوان‌های خوبی بودند که دور و بر ما جمع می‌شدند، الواط و قرتی و حاشیه‌ی خیابان‌گرد و شهوتران و تنبل و علافش که دور و بر ما نمی‌آمدند؛ متعهد و مسؤول و مؤمن و درس‌خوان و مبارز و تن به خطر بده می‌آمد دیگر. درعین‌حال شما از آن جوان‌ها بهترید.» ۱۳۶۶/۰۵/۲۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس