کد خبر 940663
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳
اتهامات برخی متهمان پرونده حسین هدایتی تغییر می‌کند

رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی گفت: باید برخی از عناوین اتهامی منتسب شده به متهمان پرونده هدایتی، تغییر یابد که در جلسات آتی نسبت به این مسئله اقدام می‌شود.

به گزارش مشرق، اسدالله مسعودی مقام درباره ارزیابی خود از نخستین جلسه محاکمه پرونده موسوم به «گروه حسین هدایتی» اظهار کرد: نباید الان ارزیابی خود را اعلام کنم اما باید مستندات طرفین بررسی شود زیرا برخی از اظهارات ممکن است فاقد مستندات لازم باشد.

بیشتر بخوانید

بدهی ۱۵۰۰ میلیارد تومانی حسین هدایتی به بانک سرمایه

قاضی شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی ادامه داد: باید ردیابی پول‌ها، رابطه هدایتی و ضیایی و نحوه واگذاری شرکت‌ها و بهره‌گیری از آنها، بررسی شود بنابراین صرف ادعا ملاک و کافی نیست. در حال حاضر دادستانی مستنداتی ارائه کرده که مغایر اظهارات هدایتی است و هدایتی نیز می‌گوید مستنداتی مبنی بر بیگناهی خود دارد؛ بنابراین همه این موارد باید مورد ارزیابی قرار گیرد و ان‌شاء‌الله در پایان دفاعیات متهمان، تعارضات مشخص می‌شود.

مسعودی مقام درباره سایر متهمان این پرونده هم گفت: سایر متهمان این پرونده به جز هدایتی و موسوی‌نژاد به دلیل اینکه وثایق خود را تودیع کردند، آزاد هستند.

وی ادامه داد: باید از یک به یک متهمان این پرونده تحقیق شود و برخی از عناوین اتهامی منتسبه به متهمان تغییر یابد که در جلسات آتی نسبت به این مسئله اقدام می‌شود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس