کد خبر 939950
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۲
علی کریمی

رئیس هیئت فوتبال گیلان با اشاره به تمایل جامعه ورزش گیلان به بازگشت کریمی به سپیدرود رشت گفت: علی کریمی هزینه‌های زائد سپیدرود را حذف کرده و سپیدرود خانه ایشان است.

به گزارش مشرق، قربانعلی الماس‌خاله با اشاره به عدم برگزاری تمرین سپیدرود اظهار کرد: بازیکنان سپیدرود رشت و هواداران این تیم خواهان بازگشت کریمی به سپیدرود بوده و حاضر به انجام تمرین و حضور در مسابقات بدون حضور سرمربی خود نیستند.

وی با تأکید بر نقش‌آفرینی مثبت علی کریمی در سپیدرود خاطرنشان کرد: با حضور کریمی در سپیدرود، هزینه‌های اضافه باشگاه حذف‌شده و امکانات خوبی از سوی ایشان برای سپیدرود فراهم‌شده است، علی کریمی فردی فوتبالی بوده و در فوتبال ایران جایگاه رفیعی دارد.

بیشتر بخوانید:

واکنش هیئت فوتبال گیلان به استعفای کریمی

رئیس هیئت فوتبال گیلان با اذعان به حمایت تمام‌قد هیئت فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان استان از علی کریمی افزود: هرگز به فرد دیگری در سپیدرود فکر نمی‌کنیم، او هرگز انتظار کمک مالی از سوی هیئت فوتبال و اداره کل ورزش نداشته و خواهان حمایت معنوی و پرداخت بدهی‌های گذشته باشگاه بوده است.

وی با تأکید بر محبوبیت بالای کریمی نزد جامعه ورزش استان افزود: کریمی محبوب هواداران، بازیکنان و مسؤولان ورزشی و غیرورزشی استان گیلان بوده و برای بازگشت وی به سپیدرود از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد، ما نیز در هیئت فوتبال و اداره کل ورزش گیلان خواهان بازگشت سرمربی محبوب سپیدرود به این تیم هستیم.

رئیس هیئت فوتبال گیلان با اشاره به تفکر نتیجه گرایی در فوتبال کشورمان افزود: این تفکر در نزد مردم فوتبال فهم رشت وجود نداشته و هواداران به‌خوبی از خدمات ارزنده کریمی در سپیدرود آگاه هستند، سپیدرود خانه کریمی بوده و در هر لیگی که حضورداشته باشیم، خواهان حضور کریمی در سپیدرود هستیم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس