کد خبر 931738
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
بیانیه فاطمیون درباره تحریم‌ جدید: آمریکا راهی جز عقده‌گشایی در برابر جریان مقاومت ندارد

لشکر فاطمیون درباره تحریم‌های جدید آمریکا در بیانیه خود آورده است: تحریم‌های آمریکا فاطمیون را در ادامه مسیر مبارزه با تروریسم و تکفیر مصمم‌تر از گذشته خواهد کرد.

به گزارش مشرق، خزانه‌داری آمریکا روز پنج‌شنبه چندین مجموعه را به اتهام ارتباط و همکاری با جمهوری اسلامی ایران در فهرست تحریم قرار داد. بر اساس بیانیه واشنگتن، این مجموعه‌ها عبارتند از: لشکر فاطمیون، لشکر زینبیون، خطوط هوایی فارس ایر قشم، دو هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ خطوط هوایی فارس ایر قشم و شرکت مسافرتی فلایت تراول مستقر در ایروان (با ادعای ارتباط با خطوط هوایی ماهان).
بیشتر بخوانید:

تحریم‌های اعمال‌شده علیه این مجموعه‌ها ثانویه و در ارتباط با «مبارزه با تروریسم» بوده و اتباع و شرکت‌های آمریکایی را از ارتباط با مجموعه‌های تحریم‌شده منع می‌کند. دولت آمریکا در ماه‌های گذشته در چهارچوب آنچه «فشار حداکثری» به ایران می‌خواند، چندین دور تحریم علیه جمهوری اسلامی ایران اعمال کرده است.

لشکر فاطمیون در واکنش به تحریم‌های جدید آمریکا بیانیه‌ای صادر کرده است. متن این بیانیه در ادامه می‌آید:


بسم الله الرّحمن الرّحیم

«إِنْ یَنْصُرْکُمُ اللَّهُ فَلَا غَالِبَ لَکُم»

وزارت خزانه‌داری آمریکا در جدیدترین بیانیه خود نام لشکر فاطمیون را به بهانه مضحک «مبارزه با تروریسم» در فهرست تحریم‌های این کشور قرار داده است.

استکبار جهانی و متحدان آن از ابتدای مبارزه امت اسلامی با جریان‌های تروریستی تحت حمایت او، تمام تلاش خود را به کار بست تا بتواند با استفاده از ابزارهای مختلف و متعددِ خود، راه رشد و نمو جریان‌های مردمی مقاومت را سد و جریان‌های تکفیری را بر ملت‌های مسلمان منطقه مسلط سازد.

اسناد و مدارک مستدل و مستندی از حمایت آمریکا و برخی کشورهای عربی حاشیه خلیج‌ فارس از گروه‌های تروریستی و تکفیری وجود دارد و امروز تمام افکار عمومی جهانی علیه استکبار به منظور حمایت از تروریسم فعال شده است و آن‌ها راهی برای تطهیر خود از این جنایت ندارند.

فرزندان فاطمیون در اوج مظلومیت ملت‌های منطقه و ظلم بی حد و مرز گروه‌های تروریستی و تکفیری تصمیم به مهاجرت گرفتند و برای نجات انسان و انسانیت، از جان و مال و خانواده خود گذشته و راهی جغرافیایی دیگر شدند تا ریشه تروریسم را بخشکانند و در این راه به اذعان همه افتخارات بزرگی را رقم زدند.

آری امروز آنچه از فاطمیون وجود دارد تنها و تنها مبارزه با گروه‌های تروریستی و تکفیری و نجات ملت‌های مظلوم است و هیچ سند و دلیلی غیر از این مهم در کارنامه فاطمیون وجود ندارد. اکنون همزمان با شکست مفتضحانه گروه تروریستی داعش و سایر جریان‌های تکفیری در کشورهای عراق، سوریه، لبنان و سایر کشورهای منطقه، آمریکایی‌ها راهی جز عقده‌گشایی در برابر جریان مقاومت ندارند.

بدترین گناه از دید آمریکایی‌ها همانا مبارزه با عمال تروریستی و تکفیری آنهاست و امروز تحریم‌های آمریکا نشان داد که واشنگتن تا چه اندازه از مبارزه با داعش و سایر گروه‌های تروریستی عصبانی است. تحریم‌های آمریکا فاطمیون را در ادامه مسیر مبارزه با تروریسم و تکفیر مصمم‌تر از گذشته خواهد کرد.

تحریم‌های آمریکا برگ زرین و نقطه افتخار دیگری در تاریخ فاطمیون رقم زد و بار دیگر حقانیت فرزندان افغانستانی خمینی کبیر در مبارزه با تروریسم و عمال استکبار جهانی را نشان داد. مبارزه تا نابودی رژیم اشغالگر قدس و تا ریشه‌کن کردن تکفیر و تروریسم در مسیر ولایت و تحت امر ولی‌فقیه زمان و بدون توجه به جغرافیا ادامه خواهد داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس