ایوب قرا - کراپ‌شده

وزیر اطلاع‌رسانی رژیم صهیونیستی وعده داد که در صورت انتخاب به عنوان وزیر خارجه این رژیم، روابط پنهانی با برخی کشورهای عربی را علنی خواهد کرد.

به گزارش مشرق، «ایوب قرا» وزیر اطلاع‌رسانی رژیم صهیونیستی مدعی شد که در صورت انتخاب به عنوان وزیر خارجه، با ۲۰ کشور عربی روابط علنی برقرار خواهد کرد.

به نوشته پایگاه i۲۴ انتخابات پارلمانی (کنست) نهم آوریل آتی برگزار خواهد شد و «ایوب قرا» وزیر اطلاع‌رسانی رژیم صهیونیستی که از طایفه دروزی‌هاست و ارتباط نزدیکی با نتانیاهو دارد؛ در جشنواره فرهنگی «شنبه» در «بئر السبع» گفت: طبیعی است که در دولت آتی، خواستار پست وزارت خارجه باشم.

بیشتر بخوانید:

پیش‌بینی هاآرتص درباره شکست کنفرانس ضدایرانی

هدف از شایعه سکته سید حسن نصرالله چه بود؟

او وعده داد که به کشورهایی که تا کنون هیچیک از وزرای صهیونیستی به آن‌جا سفر نکرده‌اند، برود.

«ایوب قرا» در ۳۰ اکتبر سال گذشته میلادی در کنفرانس بین‌المللی ارتباطات در دبی، به سخنرانی پرداخت.

روابط تل آویو با کشورهای عربی به خصوص کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس در سال ۲۰۱۸ بی پروا توسعه یافت؛ به طوری که نتانیاهو به عمان سفر کرد و تعدادی از وزرای صهیونیست به امارات سفر کردند و برای اولین بار پرچم و سرود رژیم صهیونیستی در مسابقات ورزشی در امارات خوانده و برافراشته شد.

به نوشته i۲۴ که یک وبسایت صهیونیستی است، گزارش‌های خبری از توسعه روابط میان رژیم صهیونیستی و کشورهای عربی خلیج فارس به خصوص عربستان سعودی حکایت دارد و نتانیاهو دائماً از توسعه روابط با کشورهای که آن‌ها را «میانه‌رو و تأثیر گذار در خاورمیانه» می‌نامد، سخن می‌گوید. او اخیراً مدعی شده است که «در روابط اسرائیل با کشورهای عربی انقلاب به وجود آمده است.»

«ائتلاف علیه ایران» کلید واژه مشترک تمامی محافل ضد ایرانی در رژیم صهیونیستی و کشورهای عربی همسو با عربستان سعودی است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس