بازداشت ۱۲۶ زن به اتهام حمل موادمخدر توسط پلیس راه‌آهن

فرمانده پلیس راه‌آهن کشور گفت: در سه ماه سوم سال جاری ۶۶۲ نفر به اتهام حمل موادمخدر توسط پلیس راه‌آهن سراسر کشور بازداشت شدند.

به گزارش مشرق، سرهنگ حشمت‌اله ملکی از کشف موادمخدر توسط پلیس راه‌آهن کشور خبر داد و اظهار کرد: مأموران پلیس راه‌آهن یزد در راستای مبارزه جدی با قاچاق موادمخدر از طریق خطوط ریلی، حین کنترل مسافران قطار کرمان تهران، به یکی از مسافران مظنون شده و با بررسی بار همراه وی، موفق به کشف ۱۶ کیلو و ۱۴۰ گرم تریاک شدند.

بیشتر بخوانید

جاسازی ماهرانه تریاک در چمدان‌های آغشته به فلفل +عکس

فرمانده پلیس راه‌آهن کشور ادامه داد: مأموران پلیس راه‌آهن ایستگاه بافق نیز هنگام کنترل مسافران قطار بندر عباس تهران، از کیف مسافرتی فردی مقدار تقریبی هفت کیلو و ۵۰۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک کشف کردند که به طرز ماهرانه‌ای داخل بطری‌های کوچک ۳۰۰ سی سی آب معدنی جاسازی و سپس به گریس صنعتی آغشته بود.

وی خاطرنشان کرد: طی سه ماهه سوم سال جاری ۱۰۷ کیلو انواع موادمخدر توسط پلیس راه‌آهن از قاچاقچیان کشف شده و ۶۶۲ نفر به اتهام حمل موادمخدر توسط پلیس راه‌آهن سراسر کشور دستگیر شدند که از این ۸۱ درصد از افراد بازداشت شده مرد و ۱۹ درصد زن هستند.

ملکی با توصیه به مسافرانی که راه‌آهن و قطار را به عنوان وسیله سفر خود انتخاب می‌کنند، متذکر شد: مسافران از جابه‌جایی بسته‌های افراد ناشناس خودداری کنند؛ پلیس راه‌آهن در صورت کشف هرگونه اشیاء ممنوعه و غیرمجاز برابر مقررات با فرد حمل‌کننده برخورد قانونی می‌کند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس