دیپلمات آمریکائی

یک رسانه آمریکائی اعلام کرد که نماینده آمریکا در آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی قرار است مسئولیت فشار بر این نهاد را برای بررسی ادعاهای واهی رژیم صهیونیستی علیه ایران برعهده بگیرد.

به گزارش مشرق، وبگاه آکسیوس در گزارشی اعلام کرد که نماینده آمریکا در آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی قرار است مسئولیت فشار بر آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی در خصوص بررسی ادعاهای واهی رژیم صهیونیستی علیه ایران در موضوع هسته ای را برعهده بگیرد.

بر اساس ای گزارش، قرار است «جکی والکات» (Jackie Wolcott) نماینده و سفیر آمریکا در آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی بر آژانس فشار بیاورد تا ادعاهای واهی رژیم صهیونیستی درباره موضوعات نظامی(!) در فن آوری هسته ای صلح آمیز ایران را مورد بررسی قرار دهد.

بیشتر بخوانید:

قول ترامپ به نتانیاهو درباره ایران

این در حالیست که آژانس تا کنون در ۱۳ گزارش کارشناسی و تخصصی پایبندی ایران به برجام و عدم انحراف تهران از برنامه هسته ای صلح آمیز خود را مورد تأئید قرار داده است.

بر اساس اعلام این رسانه، تصمیم مقامات دولت کنونی آمریکا در این باره پس از آن اتخاذ شده است که در هفته های گذشته برایان هوک نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران به فلسطین اشغالی سفر کرد و در دیدار با مقامات این رژیم درباره بررسی ادعای واهی نتانیاهو به آن ها وعده داده است.

گفتنی است، سخنان احمقانه بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم جعلی صهیونیستی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در سال جاری بار دیگر کاری کرد که او به مضحکه خاص و عام تبدیل بشود.

ماجرا از آنجا آغاز شد که او به رسم هر ساله خود با تعدادی عکس و نقاشی به صحن سازمان ملل آمد. او این بار به منطقه‌ای در اطراف تهران اشاره کرد که بنا بر ادعای او محل تاسیسات هسته‌ای مخفی ایران است!

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس