کد خبر 896029
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۳
سرویس مدارس تهران

نرخ سرویس مدارس امسال نسبت به سال گذشته میانگین ۱۰ درصد افزایش یافته است و براساس مسافت طی شده نرخ سرویس محاسبه می‌شود.

به گزارش مشرق، در کارگروه ماده ۱۸ سرویس حمل و نقل دانش‌آموزی شهر تهران، که با حضور نمایندگانی از شهرداری تهران، انجمن اولیا و مربیان شهر تهران و آموزش و پرورش برگزار شد نحوه نرخ سرویس مدارس و حمل و نقل دانش‌آموزان در سال تحصیلی ۹۸ - ۹۷ به تصویب رسیده بود.

افزایش ۱۰ درصدی نرخ سرویس مدارس نسبت به سال قبل

بر اساس مصوبه این کارگروه مقرر شد شهریه سرویس مدارس دریافتی از والدین بر اساس اطلاعات سامانه سرویس مدارس طراحی شده توسط آموزش و پرورش ملاک عمل قرار گرفته و به میزان نرخ تورم معادل ۱۰ درصد به طور متوسط نسبت به سال تحصیلی ۹۷-۹۶ افزایش یابد.

مقرر شد ۷۵ درصد مبلغ فیمابین مدیران مدارس و پیمانکاران سرویس مدارس به عنوان سهم راننده در نظر گرفته شود و از مبلغ قرارداد شهریه سرویس مدارس ۲۵ درصد به سایر عوامل اختصاص یابد.

در کارگروه ماده ۱۸ سرویس حمل و نقل دانش‌آموزان شهر تهران استفاده از خودروهای ویژه (لوکس و نیمه لوکس) غیر از خودروهای عمومی در ناوگان حمل و نقل سرویس دانش‌آموزی، ارائه خدمات بیمه‌ای ویژه به دانش‌آموزان،‌ ارائه خدمات رفاهی،‌ حمایتی و درمانی به رانندگان و دانش‌آموزان، تک مسیره بودن و تعداد کم دانش‌آموز در خودروی حمل سرویس دانش‌آموزی و گواهی صلاحیت کار رانندگان بر اساس آیین‌نامه و دستورالعمل اجرایی از مواردی بود که مورد تصویب کارگروه ماده ۱۸ سرویس حمل و نقل دانش‌آموزی قرار گرفته است.

نهایتا در هشتاد و هفتمین جلسه علنی شورای شهر تهران آخرین جزئیات سرویس حمل و نقل دانش‌آموزان به تصویب رسید.سرویس مدارس استثنایی با رای اعضای شورای شهر تهران رایگان شد و تمامی هزینه‌های سرویس مدارس استثنایی که ۱۷ میلیارد تومان در طول سال پیش‌بینی شده توسط شهرداری تهران پرداخت می‌شود.

نرخ کرایه سرویس‌های سواری و ون مدارس در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ برای ۲۲ روز خدمت‌رسانی در ماه

نرخ کرایه سرویس‌های سواری و ون مدارس در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ برای ۲۶ روز خدمت‌رسانی در ماه

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس