کد خبر 893584
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
ایکاردی

باشگاه منچستریونایتد قصد دارد مائورو ایکاردی را در بازار نقل و انتقالات بعدی به خدمت بگیرد.

به گزارش مشرق، در روزهایی که جنجال‌های فراوانی درباره نقش مارکوس رشفورد در منچستریونایتد و ابهامات درباره نحوه قرار گرفتن او در خط حمله پرترافیک این تیم با حضور روملو لوکاکو و الکسیس سانچس شکل گرفته است، آخرین چیزی که ممکن است به نظر برسد ژوزه مورینیو، سرمربی شیاطین سرخ نیاز دارد، یک مهاجم جدید است.

با این حال نشریه آس اسپانیا مدعی شده است که این دقیقاً همان چیزی است که آقای خاص می‌خواهد و او در حال ارزیابی یک پیشنهاد برای ارائه به تیم سابقش اینتر جهت خرید مهاجم آرژانتینی این تیم مائورو ایکاردی است.

این نشریه مادریدی مدعی شده است که یونایتد آماده شده غرامت 110 میلیون یورویی فسخ قرارداد ایکاردی را بپردازد اگر خودش به این جابجایی چراغ سبز نشان بدهد.

ایکاردی تابستان امسال برای مدتی محدود فرصت داشت تا به یک تیم غیرایتالیایی ملحق شود اما هیچ تیمی حاضر به پرداخت غرامت فسخ قرارداد او نشد و به این ترتیب مهاجم سابق سامپدوریا در سن‌سیرو ماندنی شد.

طبق ادعای آس، ایکاردی که فصل گذاشته به طور مشترک با چیرو ایموبیله، مهاجم لاتزیو آقای گل شد، چه به مقصد منچستر باشد یا جایی دیگر، نسبت به ترک اینتر تمایل و به اندازه کافی از سوی باشگاه‌های بزرگ اروپا پیشنهاد دارد.

آس اما تنها منبع خبری نبوده که چنین ادعایی داشته چون نشریه اوله آرژانتین هم نوشته است که آقای خاص برای فصل آینده قصد جذب این بازیکن آرژانتینی را دارد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس