کد خبر 893525
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۳
ضیایی

رئیس فدراسیون والیبال با تاکید بر اینکه دنبال درصد جانبازی‌اش نخواهد رفت گفت: اگر شرایط را فراهم کردند کار را ادامه می‌دهیم در غیر این صورت خداحافظی خواهیم کرد.

به گزارش مشرق، احمد ضیایی ضمن بیان این مطلب به تایید شورای نگهبان و قانون شدن منع استفاده از بازنشستگان اشاره کرد و گفت: هنوز چیزی به صورت رسمی ابلاغ نشده است. این پروسه ای است که زمان خواهد برد و بعد از قانون شدن باید از سوی رئیس جمهور به دستگاه های اجرایی ابلاغ شود و بعد از آن دستگاه  ها دو ماه فرصت دارند این قانون را اجرایی کنند.

وی با بیان اینکه این موضوع تنها شامل حال روسای فدراسیون ها نمی شود خاطرنشان کرد: علاوه بر حدود ۵۳ رئیس فدراسیون، تعداد زیادی رئیس هیات و روسای مناطق آزاد و ... هم شامل این قانون می شوند که تعداد زیادی از مسئولان را شامل خواهد شد. 

احمد ضیایی در پاسخ به پرسشی در مورد اینکه عنوان شده چند رئیس فدراسیون به دنبال افزایش میزان جانبازی خود برای ماندن بر روی صندلی ریاست هستند گفت: من تاکنون دنبال جانبازی ام نرفته ام و نخواهم رفت. هیچ اقدامی در این مورد انجام نداده ام و قصد هم ندارم دنبالش بروم. 

ضیایی تاکید کرد: یا مسئولان کشور تصمیم خود را می گیرند که تکلیف این حوزه را مشخص کنند یا اینکه ما هم خداحافظی می کنیم و می رویم.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس