کد خبر 892881
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹
صالحی

وزیر ارشاد در پاسخ به سوالی درباره تیزر تبلیغاتی مربوط به یک تئاتر، گفت: تیزر بحث های خاص خود را دارد و همکاران ما در ارتباط با خود محصول به عنوان اثر نمایشی نظارت دارند.

به گزارش مشرق، سید عباس صالحی وزیر ارشاد با تبریک روز ملی سینما به اهالی و صنوف سینما درباره نحوه نظارت وزارت ارشاد بر محتوای آثار نمایشی که اخیرا عرضه شده است، اظهارداشت:

امام(ره) وقتی وارد ایران شدند، فرمودندکه ما با سینما به عنوان یکی از مظاهر تمدن مخالف نیستیم بلکه با فحشا مخالفیم؛ سینما در 40 سال گذشته با این رهنمود و نگاه حضرت امام (ره)، تحولات بسیار قابل توجهی را به لحاظ کمی و کیفی پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه در ارتباط با حوزه نظارت بر محصولات سینمایی هم در فیلم های سینمایی و هم در محصولات نمایش خانگی، وزارت فرهنگ و ارشاد قالب ها و روش های مختلف نظارتی دارد.

صالحی تصریح کرد: فرآیند حوزه نظارتی محصولات نمایش خانگی به این صورت است که محصولات اولیه باید عرضه و نوعی نظام سنجی سلیقه ها باید صورت گیرد، این طور نیست که کل محصول یک جا عرضه شود و بعد تاییدیه بگیرد، بلکه مرحله به مرحله تایید می شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به سوالی درباره یکی از محصولات نمایش خانگی که در روزهای اخیر عرضه شده است، عنوان کرد: به سازمان سینمایی گفته شد که بررسی دقیق را انجام و به سرعت گزارشی را در قالب اظهارنظری که سازمان نظارت سینمایی خواهد داشت، در معرض نظرات قرار دهند.

وی در پاسخ به سوالی درباره تیزر تبلیغاتی مربوط به یک تئاتر، گفت: تیزر بحث های خاص خود را دارد و همکاران ما در ارتباط با خود محصول به عنوان اثر نمایشی نظارت دارند، تیزر محصولی است که تهیه کننده عرضه می کند. در ارتباط با خود محصول شورای نظارت نمایش تئاتر طبعا بازبینی های اولیه را دارد و در مراحل بعدی هم باید نظارت های خود را داشته باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس