مرگ تلخ راننده پژو ۴۰۵

راننده پژو ۴۰۵ پس از تصادف شدید با یک اصله درخت و واژگون شدن خودرو به علت شدت جراحات جان باخت.

به گزارش مشرق، صبح روز گذشته حادثه تصادف شدید در خیابان فدائیان اسلام، بلوار ابریشم به سامانه ۱۲۵ اطلاع دادند که با هماهنگی ستاد فرماندهی این سازمان، بی‌درنگ آتش‌نشانان ایستگاه ۸۳ و نیز گروه امداد و نجات دو به محل حادثه رهسپار شدند.

توکل قاسم‌پور؛ رئیس ایستگاه ۱۴ آتش‌نشانی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ به علت نامشخصی پس از برخورد با جدول خیابان و یک اصله درخت حاشیه بلوار، بر روی سقف واژگون شد.

وی افزود: شدت تصادف به حدی بود که خودروی سواری کاملاً متلاشی و راننده آن (مردی پنجاه و پنج ساله که تنها سرنشین این خودرو بود) داخل اتاقک آن گرفتار و به سختی مجروح شده بود.

رئیس ایستگاه ۱۴ آتش‌نشانی تصریح کرد: آتش‌نشانان بلافاصله با رعایت اصول ایمنی و قطع برق خودرو، با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی ویژه نجات، اقدام به برش بدنه خودرو کرده و سپس راننده را از میان آهن‌پاره‌های این وسیله‌نقلیه بیرون آورده و تحویل عوامل اورژانس دادند.

قاسم‌پور ادامه داد: طبق معاینات تیم پزشکی اورژانس حاضر در محل مشخص شد که راننده خودرو بر اثر شدت صدمات وارده در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داد.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ جسد متوفی برای انجام اقدامات قانونی به نیروی انتظامی تحویل داده و خودرو در خاتمه عملیات به وسیله جرثقیل به پارکینگ منتقل شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس