کد خبر 891256
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲
کی روش

کارلوس کی روش گفت: علت سکوت من این است؛ با توجه به شرایط دشوار فعلی و نیاز به آرامش برای حل مشکلات، به دلیل همه مشکلات اقتصادی و اجتماعی که ایران این روزها از سر می‌گذراند.

به گزارش مشرق، کی‌روش در نخستین جلسه تمرین تیم ملی با حضور خبرنگاران، لباس ورزشی نپوشید و این رفتارش دستمایه انتقاداتی شد. فردای آن روز اما کی‌روش با لباس ورزشی تیم را تمرین داد.

کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران در صفحه فیسبوک خود به انتقادات روزنامه‌نگاران پاسخ داد: «برخی به واقعیتی که مایلند بشنوند، علاقه دارند نه به احترام و نه به آنچه واقعاً واقعیت دارد. اینکه یک گمانه‌زنی مهمل چطور جهانی می‌شود، بدون اینکه حتی تایید شود، واقعاً باورکردنی نیست. اعتراض؟ یا سکوت؟ خبرهای منتشرشده درباره رفتار من به‌عنوان یک مربی حرفه‌ای فوتبال به هیچ وجه قابل قبول نیست. اعتراض من این است: من حتی بدون اینکه قراردادی امضا کرده باشم برای تمرینات و آماده‌سازی‌های این تیم تلاش می‌کنم، حتی با اینکه نمی‌دانم می‌توانم در ایران بمانم یا نه، حتی با اینکه نمی‌دانم فدراسیون برای آماده‌سازی مناسب تیم ملی جهت شرکت در جام ملت‌های آسیا منابع کافی را در اختیار خواهد داشت یا نه. و اما علت سکوت من این است: با توجه به شرایط دشوار فعلی و نیاز به آرامش برای حل مشکلات، به دلیل همه مشکلات اقتصادی و اجتماعی که ایران این روزها از سر می‌گذراند. حق با تو است ژوزه. احترام.»


کی‌روش از نام ژوزه مورینیو در استتوس خود استفاده کرده است. مورینیو هفته گذشته بعد از شکست 3 بر صفر تیمش برابر تاتنهام رو به خبرنگاران از آنها خواستار احترام شد و کی‌روش هم در پایان استتوس خود در فیسبوک با پیش کشیدن نام مورینیو و پیش کشیدن کلمه «ریسپکت» خواستار احترام روزنامه‌نگاران به خود شد.

منبع: روزنامه ایران ورزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس