کد خبر 890985
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۵
مصاحبه وزیر آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش از دانش‌آموز آملی که رتبه برتر شهرستان در جشنواره خوارزمی را به دست آورده بود و از نحوه تقدیر مسؤولان گلایه داشت، دلجویی کرد.

به گزارش مشرق، چندی پیش ستایس محمدی دانش‌آموز پایه هشتم آملی که رتبه برتر شهرستان در جشنواره خوارزمی را کسب کرده است به هنگام بازدید مدیران ارشد ستادی و استانی از اردوی همیار مشاور در اردوگاه شهدای دانش‌آموز مازندران، از نحوه تقدیر مسؤولان آموزشگاه خود، اظهار گلایه و ناراحتی کرده بود.

وزیر آموزش و پرورش با شنیدن این خبر، خواستار پیگیری سریع این موضوع شد و مسعود شکوهی مدیر کل امور تربیتی و مشاوره آموزش و پرورش به عنوان نماینده ویژه وزیر، در دبیرستان داعی الاسلام شهرستان آمل و در جمع مسؤولان آموزش و پرورش استان مازندران و شهرستان آمل و کارکنان مدرسه از ستایش محمدی، دلجویی و تقدیر کرد.

شکوهی در این دیدار ضمن ابلاغ سلام و پیام وزیر آموزش‌ و پرورش به فرهنگیان شهرستان آمل و دانش‌آموزان، اظهار کرد: تلاش همه ما بر این است که با فراهم سازی تربیت تمام ساحتی در محیط آموزشی، فضای پرسشگری و روحیه مطالبه‌گری را در دانش‌آموزان تقویت کنیم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در راستای سند تحول بنیادین برای تقویت این روحیه، گام‌های مثبتی برداشته شده که از جمله این اقدامات راه‌اندازی شوراها و تشکل‌های دانش‌آموزی از جمله همیار مشاور است.

شکوهی افزود: دانش‌آموزان باید یاد بگیرند که خواسته‌ها و مطالبات خود را با صدای بلند، اعتماد به نفس، شجاعانه و البته با رعایت مراتب ادب و احترام به مدیران و معلمان خود مطرح کنند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس