شهید نادر محمدی - کراپ‌شده

با افرادی که به هر نحوی می‌خواهند این انقلاب را از مسیر اصلی خود منحرف کنند قاطعانه برخورد کنید، به خصوص آنانی که ولایت امام را قبول ندارند و می‌گویند تسلیم ظلم شویم و سکوت کنیم تا آقا بیاید.

به گزارش مشرق، شهید «نادر محمدی»، در سال ۱۳۴۴ در استان خوزستان متولد شد و در تاریخ ۲۲ بهمن سال ۱۳۶۲ در جزیره مجنون به شهادت رسید.

از این شهید والامقام سه وصیت‌نامه‌ به یادگار مانده است که گزیده ای از آن‌ها را در ادامه می‌خوانید:

بسم رب الشهدا والصدیقین

«الذین امنوا یقاتلون فی سبیل الله و الذین کفرو یقاتلون فی سبیل الطاغوت فقاتلوا اولیا الشیطان ان کید الشیطان کان ضعیفا»

اهل ایمان در راه خدا و کافران در راه شیطان جهاد می‌کنند پس شما مومنان با دوستان شیطان بجنگید (و از آن‌ها هیچ بیم و اندیشه‌ای نکنید) که مکر و سیاست شیطان بسیار ضعیف است.

با سلام به پیشگاه حضرت مهدی (عج) و رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران و با درود به روان پاک شهدای اسلام از صدر تاکنون.

در نمازهایتان امام (ره) و رزمندگان اسلام را دعا کنید و با کسانی که به هر نحوی می‌خواهند این انقلاب را از مسیر اصلی خود منحرف کنند قاطعانه برخورد کنید به خصوص آنانی که ولایت امام را قبول ندارند و می‌گویند تسلیم ظلم شوید و سکوت کنیم تا آقا بیاید و جهان را از عدالت پر کند، ولی شما آن‌گونه نباشید و حتی لحظه‌ای را تن به ذلت ندهید و به مبارزه خود علیه دشمنان اسلام ادامه دهید تا صاحب اصلی این مملکت بیاید و این انقلاب و مملکت به دست او سپرده شود.

از شما می‌خواهم که مراسم تشیع جنازه‌ام را خیلی ساده بگیرید و صبور باشید، مبادا خدای نکرده سست و غمگین شوید،  برایم فاتحه زیاد بخوانید، از درگاه پروردگار برایم طلب آمرزش و عفو کنید، زیرا من گناه زیادکرده‌ام که امیدوارم مورد رحمت و بخشش خداوند قرار گیرد.

در مراسم مذهبی، نمازهای جماعت و جمعه و همچنین در دعاها به خصوص دعای کمیل شرکت کنید و از تمام آشنایان و دوستان برایم حلالیت بطلبید. اگر از من پولی ماند در صورتی که احتیاج نداشتید به حساب ۱۰۰ امام بدهید. ضمنا مقداری کتاب از من مانده که حتما آن‌ها را مطالعه کنید.

فرزند و برادر کوچک شما «نادر محمدی»

دومین وصیت‌نامه

با سلام به پیشگاه حضرت مهدی (عج) و رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران و با درود به روان پاک شهدای اسلام از صدر تاکنون.

یکدیگر را مانند برادرتان حمید به کارهای خیر و نماز روزه تشویق کنید و با هم تا می‌توانید مهربان باشد و این کار را برای رضای خدا بکنید. نه مثل یک عده که دوستانم آن‌ها را بهتر بشناسند در اینجا حدیثی از قول حضرت رسول (ص) برای شما بازگو می‌کنم که حضرت می‌فرماید: با برادری و اخوت در راه خدا خالص می‌‎گردید، و سفارش دیگر من این است که امام (ره) عزیز را دعا کنید و از خداوند بخواهید سایه امام (ره) از سرتان کوتاه نشود.

فرزند و برادر کوچک شما «نادر محمدی»

خدایا، خدایا تا انقلاب مهدی (عج) خمینی را نگهدار

سومین وصیت‌نامه 

حضور محترم پدر و مادر عزیزم که در راه تربیت و پرورش من رنج‌ها و مشقت‌ها کشیدند که امیدوارم اجرتان را از خداوند دریافت دارید، سلام عرض می‌کنم و خدمت یکایک برادران و خواهرانم و خدمت تمامی دوستان و آشنایانم سلام عرض می‌کنم و امیدوارم که از شهادت من هیچ ترسی به خود راه ندهید بلکه صبور باشید و خوشحال که برادرتان در راه خدا گام نهاده و کشته شدن او در راه خدا بوده است و از شما پدر و مادر عزیزم عاجزانه تقاضا دارم که مرا ببخشید چرا که شما را خیلی اذیت کرده‌ام و امیدوارم که بتوانم در آخرت آن‌را جبران کنم و از شما برادرانم تقاضادارم که همه کارهایتان در راه خدا باشد و با یکدیگر با کمال مهربانی برخورد کنید، بابرادران و دوستانتان صمیمی باشید و نگذارید کسی از شما رنجیده و آزرده خاطر شود.

فرزند و برادر کوچک شما «نادر محمدی»

منبع: دفاع پرس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس