کد خبر 887697
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۰
فیروز کریمی

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی‫‎ دلیل برکناری فیروز کریمی را عنوان کرد.

به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، هوشنگ نصیرزاده، عصر امروز یکشنبه ۴شهریور با حضور در تمرین تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با اعضای کادرفنی و بازیکنان دیدار و گفتگو کرد.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز در این دیدار، طی اظهاراتی درخصوص تغییرات ایجاد شده در کادرفنی تیم بیان داشت: فیروز کریمی زحمات و تلاش‎های زیادی را در راستای موفقیت تیم متحمل شد و همواره قدردان ایشان هستیم.

نصیرزاده با اشاره به نتایج تیم در فصل گذشته اظهار داشت: زمانی که فیروز کریمی به مجموعه ما ملحق شد، در انتهای جدول قرار داشتیم و با تلاش مضاعف و همدلی تمامی رده های باشگاه طی روندی رو به رشد، موفق شدیم رتبه تک رقمی را در پایان فصل به ثبت برسانیم و به همین منظور از آقای کریمی تشکر می‌کنیم.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه شرایط تیم در فصل جاری لیگ با فصل گذشته قابل مقایسه نیست، تصریح کرد: فیروز کریمی از لحاظ فنی یکی از بهترین مربیان ایران است امّا متاسفانه آماده سازی مناسبی را در پیش فصل انجام نداده ایم و نتایج کسب شده نیز دلیل اثبات این موضوع است.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز با تمجید از عملکرد بازیکنان ملحق شده به تیم طی فصل گذشته و فصل جاری، خاطرنشان کرد: به توانایی بازیکنان مان باور داریم و تغییر لحاظ شده در کادرفنی با هدف تغییر در فضای روانی بوده و مجموعه مدیریتی باشگاه نسبت به بهبود روند نتیجه گیری تیم در ادامه مسابقات یقین دارد.

نصیرزاده در پایان اظهاراتش بر افزایش تمرکز و آرامش ذهنی اعضای تیم تاکید کرد و عنوان داشت: برخلاف تصور عمومی، فوتبال ورزش صرفاً جسمانی نیست و آمادگی ذهنی و تمرکز بالا نقش بسزایی در کسب موفقیت دارد و در همین راستا سعی داریم که طی فرآیندی این امر را در تیم جاری سازیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس