فتحی

سرپرست باشگاه استقلال گفت: خطر حذف از آسیا فقط منحصر باشگاه استقلال نیست و تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی هم جزء باشگاه‌هایی هستند که خطر حذف از آسیا آنها را تهدید می‌کند.

به گزارش مشرق، امیر حسین فتحی در خصوص مذاکره با نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا و آخرین وضعیت تیم فوتبال استقلال در خصوص حذف از آسیا به علت بدهی اظهار داشت: خطر حذف از آسیا فقط منحصر باشگاه استقلال نیست و تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی هم جزء باشگاه‌هایی هستند که خطر حذف از آسیا آنها را تهدید می‌کند. برای حل این مشکل رایزنی‌های زیادی با فدراسیون فوتبال، مسئولین بین‌المللی وزارت ورزش و همچنین شخص وزیر انجام دادیم تا این مشکل انجام شود.طی ۲ روز گذشته به مالزی سفر کردم تا در ساختمان فدراسیون آسیا با مسئولان صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه صحبتی کنیم تا این مشکل حل شود.

وی در ادامه تأکید کرد:بدهی استقلال در مجموع طی سال‌های گذشته ۱۳ یا ۱۴ میلیارد تومان است، این بدهی‌ها قبل از مدیریت بنده بوده و ما تا ۹ شهریورماه فرصت داریم با توجه به خطر حذف از آسیا، این مشکل را هرچه زودتر حل کنیم و این نیاز دارد تا فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش به باشگاه استقلال، تراکتورسازی و پرسپولیس کمک کند تا این مشکل هرچه زودتر برطرف شود.

وی در ادامه در خصوص اینکه آیا طلبکاران باشگاه استقلال به AFC شکایت کرده‌اند یا خیر، گفت: بیشتر افرادی که شکایت کرده‌اند به کمیته انضباطی و کمیته تعیین وضعیت رسیده است تا شکایت آنها مورد بررسی قرار گیرد بعضی از بازیکنان به AFC رفته و رأی قطعی گرفته‌اند و امیدواریم این مشکل هرچه زودتر حل شود. به هر حال ۳ باشگاه پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی این مشکل آنها را تهدید می‌کند و امیدواریم تمهیداتی در نظر گرفته شود تا این مشکل حل شود.

مدیرعامل باشگاه استقلال در ادامه در خصوص رأی سوپرجام نیز گفت: رأی کمیته انضباطی ۳ بر صفر علیه باشگاه استقلال است و به نفع باشگاه پرسپولیس؛ ما تمام لایحه‌های لازم را به کمیته استیناف داده‌ایم تا این پرونده بررسی شود، به هر حال باشگاه استقلال خواهان تغییر زمان بازی بوده و به دنبال بازی نکردن مقابل پرسپولیس به هیچ وجه نبوده است. متأسفانه سازمان لیگ ۳ روز قبل از بازی سوپرجام زمانی که باشگاه استقلال در ترکیه اردویی برگزار کرده بود اعلام کردند این بازی کم‌لن یکن شده است و ۳ بر صفر به نفع باشگاه پرسپولیس اعلام کردند.

وی در پایان تأکید کرد: استقلال ۲ یا ۳ بار خواهان تغییر زمان مسابقه شده است؛ متأسفانه ۳ روز قبل از آغاز بازی سوپرجام سازمان لیگ اعلام کرد که رسماً نتیجه به نفع پرسپولیس به پایان رسیده است. به هر حال این مشکل از سوی باشگاه استقلال به وجود نیامده است و ما خواهان تغییر زمان بازی بوده‌ایم. به دنبال این هستیم تا یک روز مشخص شود تا سوپرجام کاملاً جوانمردانه برگزار شود و نتیجه در زمین مسابقه رقم بخورد. این مشکل از سوی سازمان لیگ و کمیته برگزاری مسابقات به وجود آمده است که امیدوارم این مشکل هرچه زودتر حل شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس