حمیدرضا گرشاسبی

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه کاملا قانونمند عمل کرده و این نتیجه بر نمی‌گردد چون قانون مشخص است.

به گزارش مشرق، حمیدرضا گرشاسبی اظهار داشت: با احترام نسبت به هواداران استقلال باید بگویم؛ از بعضی اظهارات مسئولان و مدیران استقلال بسیار متعجب هستیم. این حرف ها شبیه شوخی است!

 

موارد مطرح شده به قدری دور از بدیهیات فوتبال و قوانین است که دیگر نیازی به اشاره ما نیست و مردم و رسانه ها خوب می توانند قضاوت کنند.

وی ادامه داد: هواداران پرسپولیس اطمینان داشته باشند ما در باشگاه پرسپولیس کاملا قانونمند عمل کرده و از حق و حقوق باشگاه و آنها دفاع می‌کنیم.  به هواداران استقلال هم احترام می گذاریم ، آنها هم بدانند ما در تاریخ مقرر آماده بازی بودیم و استقلال حاضر به بازی نشد و تمام اصرار ها نیز بی فایده ماند. این مستندات غیرقابل انکار هستند سوپرلیگ باید پیش از شروع لیگ انجام می‌شد ،همه وقت کافی برای برنامه‌ریزی داشتند.

گرشاسبی افزود: هواداران پرسپولیس نیز بدانند با وجود این مستندات محکم و قانونی نتیجه باز نمیگردد چون قواعد و قوانین روشن و شفاف هستند و البته جام بعدی را هم در زمین مسابقه از استقلال خواهیم گرفت. مدیرعامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: باشگاه استقلال چون مدارک محکمه پسندی ندارد فرار رو به جلو می کند ولی این هم فایده ای نخواهد داشت . به نظر می رسد برای ایشان هم محرز است که حق با پرسپولیس است، ولی با این صحبت ها علاوه بر فرار رو به جلو می خواهند برای عوامل برقراری قانون هزینه ایجاد کنند.

 مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: از صحبت‌های آقای فتحی برمی آید که وی به شکل دقیق در جریان امر قرار ندارند، چون انتظار می‌رود با توجه به جایگاه هایی که داشته‌اند قوانین را بدانند.

 وی تاکید کرد : جلسه ای که در شورای تامین برگزار شده بود دورهمی یا دعوت برای ناهار و دیدار دوستانه نبود یک جلسه امنیتی برای بررسی نحوه برگزاری مسابقه سوپرجام و برقراری نظم و امنیت آن بود در آن جلسه باشگاه استقلال رسما اعلام کرد که در این مسابقه حاضر نخواهد شد .آقای فتحی که در آن جلسه نبود و به نظر در جریان ریز مسائل نیستند که چنین اظهارنظرهایی دارند ، شاید هم اطلاعات نادرستی به ایشان داده اند، اما اگر دم از جوانمردی می زنیم باید صادقانه صحبت کنیم .

گرشاسی در پایان گفت: باشگاه پرسپولیس هم اگر قرار بر حضور در این دیدار نبود برنامه آماده سازی خود را به شکل دیگری انجام می داد ولی استقلال حاضر به حضور در این بازی نشد و باید با تبعات این تصمیم روبرو شوند.

منبع: سایت باشگاه پرسپولیس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس