ناهید خداکرمی

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت:‌ بسیاری از معاونین شهردارداوطلبانه استعفا می‌دهند، البته لیستی در خصوص بازنشستگان شهرداری به شورا ارائه شده که بعداز تعطیلات در مورد آن تصمیم‌گیری می‌کنیم.

به گزارش مشرق، ناهید خداکرمی به قانون منع به کارگیری بازنشستگان اشاره کرد و در خصوص وضعیت محمدعلی افشانی شهردار تهران، گفت: قوانین نشان می‌دهد که باید شهردار تهران برود، حالا نمی‌دانیم چطور می‌شود و البته بنده در جریان نیستم. 

بیشتر بخوانید:

بازی سوخته لیست امیدی‌ها با طرح‌های رد شده

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: آقای افشانی به دلیل اینکه بازخرید شده باید دید قانون در موردش چطور معنا می‌شود. 

به گفته خداکرمی، هنوز قانون منع به کارگیری بازنشستگان ابلاغ نشده است و ما وقت داریم در این مدت تمام راه‌ها را امتحان کنیم و ببینیم که شهردار تهران جزو استثناها می شود یا خیر، البته به اعتقاد بنده، شهردار تهران در حد وزیر است و در جلسات هیأت دولت هم حضور می‌یابد. 

وی ادامه داد: به نفع مدیریت شهری است که شهردار تهران ابقاء شود. 

عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه قانون منع به کارگیری بازنشستگان شامل حال معاونین شهردار، مدیران و کارمندان هم می‌شود، گفت:‌ بسیاری از معاونین شهردار داوطلبانه استعفا می‌دهند، البته لیستی به شورا ارائه شده که بعداز تعطیلات در مورد آن تصمیم‌گیری می‌کنیم. 

به گفته خداکرمی، تعداد لیست بالاست و شامل شهرداران، معاونین و بسیاری از مدیران می‌شود. 

عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: تمام تلاش خود را می‌کنیم که محمدعلی افشانی مشمول این قانون نشود و در شهرداری بماند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس