کد خبر 879278
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۱
مهدی قائدی

مدیر باشگاه ایرانجوان بوشهر می‌گوید: با وجود گذشت یک سال از طرح موضوع یک میلیارد ریال حق رشد «مهدی قائدی» که از این باشگاه به استقلال پیوست، این تیم تهرانی در پرداخت این مبلغ کوتاهی می‌کند.

به گزارش مشرق، باشگاه استقلال هنوز حق رشد مهدی قائدی را پرداخت نکرده است. بر همین اساس باشگاه ایرانجوان خواستار بازگشت مهدی به بوشهر شده است، به خصوص که این احتمال وجود دارد تیم به جای نفت تهران در لیگ یک شرکت کند.

علی وزیری، مدیر باشگاه ایرانجوان بوشهر در این باره می‌گوید: با وجود گذشت یک سال از طرح موضوع یک میلیارد ریال حق رشد «مهدی قائدی» که از این باشگاه به استقلال پیوست، این تیم تهرانی در پرداخت این مبلغ کوتاهی می‌کند. در صورت ادامه چنین شرایطی قائدی به ایرانجوان بازگردانده می‌شود. در شأن و منزلت ایرانجوان نیست که برای طلب یک میلیارد ریالی از تیم مردمی استقلال تهران کار را به مراجع قضایی بکشاند از این رو انتظار داریم با تعامل سازنده و پرداخت مبلغ حق رشد توسط استقلالی‌ها این موضوع حل و فصل شود.


وزیری در ارتباط با وضعیت حضور ایرانجوان در لیگ یک یا ۲ نیز گفت: با توجه به شرایط مبهم نفت تهران برای حضور در لیگ یک انتظار داریم این موضوع هرچه زودتر مشخص و تکلیف ایرانجوان برای فصل جدید روشن شود.


ایرانجوان در فصل گذشته از لیگ یک به لیگ ۲ سقوط کرده و اکنون با توجه به بدهی‌های میلیاردی تیم نفت و احتمال کنار گذاشتن این تیم از لیگ شانس ایرانجوان در بازگشت مجدد به لیگ یک زیاد است.


گفتنی است باشگاه استقلال در نقطه شروع ۶۰۰ میلیون تومان برای به‌خدمت گیری این بازیکن هزینه کرد که ۳۰۰ میلیون تومان سهم باشگاه ایرانجوان و ۳۰۰ میلیون تومان دستمزد این بازیکن بود. مهدی قائدی هم‌اکنون در اردوی تیم امید در اربیل حضور دارد و آماده می‌شود تا تیم امید را در بازی‌های آسیایی جاکارتا همراهی کند.

منبع: روزنامه خبر ورزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس