کد خبر 878503
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲
عکس/ نماز جمعه امروز تهران

شهید مجید انبری : همیشه در نماز جمعه و دعای کمیل و دیگر مراسمات شرکت نمایید و به دشمن بفهمانید که دیگر جای او در این سرزمین نیست و نابود گردد.

گروه جهاد و مقاومت مشرق - در بین وصیت نامه های شهدا، نکات دقیقی وجود دارد که مخاطب را به سوی مفهومی واحد هدایت می کند. یکی از این موارد، تاکید شهدا بر برپایی نمازهای جمعه است. آنچه در ادامه می خوانید، تاکیدات 49 شهید شهر دزفول بر این فریضه است که یکی از فعالان حوزه شهید و شهادت دز این شهرستان برای مشرق ارسال کرده اند.

1- شهید غلامرضا فعله زاده : در مراسم دعای کمیل و دعای توسل و نمازجمعه و دیگر مراسم های مذهبی شرکت کنید که بهترین وسیله برای خود سازی هستند .

2- شهید سید حسن موسوی : دشمن ازصفهای به هم فشرده شما درنماز جمعه به لرزه میافتد .

3-شهید ماشاالله پوست کنان : شماراوصیت و توصیه میکنم به تقوی وپرهیزگاری وشرکت در نماز جمعه .

4- سردار رشید اسلام پاسدار شهید محمّد زهرابی : شما ای امت حزب الله ! همیشه پوینده و جوینده ی راه پاک انبیاء (ع) که همان خط امام خمینی است باشید و با وحدت و یکپارچگی و حضور در صحنه ی خود و شرکت مستمر در نمازجمعه ، میعادگاه عاشقان الله ، مشت محکمی بر دهان یاوه گویان شرق و غرب و این منافقینِ کور صفت بزنید و توطئه های آنان را در نطفه خفه کنید .

5- شهید مجید انبری : همیشه در نماز جمعه و دعای کمیل و دیگر مراسمات شرکت نمایید و به دشمن بفهمانید که دیگر جای او در این سرزمین نیست و نابود گردد.

6- شهید امیر هوشمند فر : از شما می خواهم در نماز های جماعت ، نمازهای جمعه و دعای کمیل و توسل بروید و برای امام دعا کنید .

7- شهید محمود دیار امیدی: نماز جمعه را ترک نکنید و همچنین دعاها را مخصوصاً دعای کمیل و توسل را .

8- شهید حمید رضا پویا : سعی کنید نمازهای یومیه را به جماعت بخوانید و در نماز دشمن شکن جمعه شرکت کنید که دشمن از وحدت مسلمین وحشت دارد .

9- شهید محمّد صفقلی پور : اگر می خواهی خدا با تو باشد باید بسوی او حرکت کنی و عبادات ونیایش های خود را انجام بدهی و ایمان به خدا و از راه این دعاها و نماز را با جماعت خواندن و نماز جمعه و روزه و غیره انجام پذیر است و فرد همیشه باید با جامعه باشد تا به کمال برسد .

10- شهید حمید رضا زاده گندم : نمازها را همیشه به جماعت بخوانید که مایة وحدت است ، نماز جمعه را ترک نگوئید و همیشه در دعاهای کمیل و توسل شرکت کنید .

11- سردار شهید مسعود خرمی : مادر ، می دانم که تو چقدر به جلسات مذهبی و نمازجمعه می رفتی و علاقه داشتی و باید بدانی که عمل به این جلسات و نمازجمعه این است که برادرانم را هدایت به ادامه راهم کنی .

12- سردار شهید نجات نجف آبادی : در کارهایتان همیشه به یاد خدا باشید و قرآن را بخوانید و عمل کنید . همیشه با هم و با صفوف فشرده خود در نمازهای جمعه و دیگر مجالس مذهبی شرکت کنید و مشت محکمی بر دهان شیطان بزرگ آمریکا و عمال داخلیش منافقین ضد خلق بزنید .

13- شهید مسعود آریانپور : در دعای کمیل و توسل و نمازجمعه و تظاهرات جمهوری اسلامی شرکت فعالانه داشته باشید . آنچنان باشید که اگر امام زمان (عج) نظری به شما بیفکند سخت به وجد آید .

14- شهید علیرضا حویزی : جلسات قرآن کریم را گرم بگیرید و به نمازهای جمعه و دعای کمیل بروید و ما را در آنجا یاد کنید که هر چه داریم از آنهاست . توصیه می کنم که جلسه قرآن و نمازجمعه و دیگر فعالیتهای خود را ادامه دهید و دنباله رو راه شهیدان باشید .

15- شهید سید علی محمّد علی رحیمی : ای نور چشمانم ! از شما می خواهم که همیشه در نماز جماعت حاضر شوید و در نمازجمعه شرکت کنید . که آمریکا از این نماز جمعه شکست خورده است .

16- شهید حسن انبری : رفتن به دعای کمیل ، نماز جماعت و نمازجمعه ، دعا کردن برای امام ، شرکت در تظاهرات و هر کار دیگری که به نفع انقلاب باشد را فراموش نکنید .

17—شهید محمّد برنا : در نمازجمعه ها و دعاها شرکت کنید و از رفتن به این مراسم غفلت نکنید زیرا به وسیله همین دعاهاست که می توانیم بخدا نزدیک شویم و خدا ما را یاری می کند و همین نمازجمعه هاست که وحدت مسلمین در آنهاست .

18-شهید عبدالرضا داودی: به برادران توصیه می کنم که بیشتر به معنویات بپردازند به دعای کمیل و نمازجمعه حتماً بروند چون که دستور داده شده است .

19- شهید نادر نظر زاده زارع : شما را وصیت می کنم به عبادت خدا و انجام فرایض دینی از قبیل نمازجمعه و جماعت و رفتن به دعای کمیل و وصیت می کنم شما را به تقوا و پاکی و پیرو امام بودن .

20- شهید غلامحسین درکتانیان :  سعی کنید که در افشای خط ضد انقلاب منافقین هر چه بیشتر کوشا باشید . در نمازجمعه و نمازهای جماعت و مراسم دعای کمیل و سخنرانی ها شرکت جوئید و نماز شب به پا دارید .

21- شهید عبدالحسین دهقان زاده : همیشه نماز و دعای کمیل را به پا دارید و این نمازجمعه و دعاهاست که به انسان درس می دهد .

22- شهید سلطانعلی سلیمانی نژاد : در مورد نماز کوشا باشید و آن را سبک نشمارده و سعی کنید به جماعت برگزار کرده و در نمازجمعه نیز شرکت فعال داشته باشید در امور مسلمین حاضر شوید و همیشه برای امام امت دعا کنید .

23- شهید جمعه نعمت زاده : ای کسانیکه این وصیت را می شنوید : اهل کوفه نباشید که قول دادند ولی وفا نکردند . نماز را بپا دارید و قرآن بخوانید و به نمازجمعه ها بروید .

24- شهید علی بصیری فر : در حفظ حجاب و اسلام کوشا باشید و صفوف نمازجمعه و دعای کمیل را فشرده تر نمایند .

25- شهید حسن کاهوکار : تا می توانید نمازجمعه را پرشکوه و فشرده برگزار کنید که نمازجمعه وحدت مسلمین را بیشتر و چشم دشمنان را کور می کند .

26- شهید حمید رضا روغنی (روغن کوچک دزفولی) : ای برادرها ! به پدر و مادر نیکی کنید ، که این فرمان خداست . و رفتن به نمازجمعه و دعای کمیل و دعای توسل را فراموش نکنید .

27- شهید کریم بیدمال : روحانیت متعهد و مسؤل را پشتیبانی کنید و با این کار خود سیلی محکم به دهان آمریکا بزنید و به امت حزب‏الله می‏گویم که نمازجمعه و دعای کمیل را ترک نکنند .

28- شهید غلامرضا زمانیان : به شما خواهران و برادران و دوستان و آشنایان سفارش می کنم که نماز جماعت و نمازجمعه و دعای کمیل را حتماً فراموش نکنید و همیشه با شادی روح بروید و فقط به خدا توکل کنید .

29-شهید سید حسن علوی : این را برای تمام کسانی می گویم که به انقلاب اسلامی وفادار هستند ، می گویم که حتماً به نمازجمعه و دعای کمیل بروند زیرا که خدا می فرماید : ادعونی استجب لکم یعنی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را .

30- شهید محمود پور رکنی : در مراسم روضه‏ها و دعای کمیل و نمازجمعه و دیگر مراسمات مذهبی شرکت نمائید و کوتاهی ننمائید در ضمن از روضه دست بر ندارید که ما با روضه زنده هستیم .

31- شهید غلامرضا عارفیان :  برادران ! نمازجمعه و دعای کمیل را احترام نهید و بدور از تحلیل های روشنفکرانه ، از روی تعبد حتماً در نمازجمعه شرکت کنید .

32- شهید علیرضا ساکی : من از شما و خانواده ام می خواهم که دعای کمیل و نمازجمعه ها را فراموش نکنید .

33- شهید فخرالدین دبیرالدینی : حق ولی فقیه را محترم بشمارید ودست اندرکاران نمازجمعه این مجاهدان فی سبیل الله که دژمستحکم اسلام و مسلمین است انشاءالله فراموش نشود .

34- شهید غلامحسین پورلطفی : سفارش می کنم که امام عزیزمان را دعا کنید ، فرمانش را بدون کم و زیاد انجام داده و قرآن و سیرت ائمه (ع) را راهنمای خود بدانید . سنگرهای نمازجمعه ومدارس را پر نموده ، در مجلس دعا شرکت کنید .

35- شهید محمّدرضا حبیبی : در جلسات قرائت قرآن شرکت کنید و سعی کنید دست از قرآن بر ندارید و در نمازجمعه و جماعت شرکت نمائید و دعای کمیل و دیگر ادعیه‏ها را فراموش نکنید و از ولایت فقیه پیروی کنید و تابع فرامین اسلام باشید .

36- شهید علی عباس تختائی : باید جلسات قرائت قرآن را همیشه داشته باشید و به خانواده های شهداء سر کشی کنید زیرا آنها در راه قرآن و اسلام کشته شده اند . برادران ! نمازجمعه و دعای کمیل را فراموش نکنید .

37- شهید غلامعلی علیخانی : ای برادرانم ! همیشه پاسدار خون شهیدان باشید و وصیت های شهدا را مطالعه کنید و به اسلام وفادار باشید و در جلسه های قرآن و دعای کمیل ها ونمازجمعه ها شرکت کنید .

38- شهید احمد نونچی : دوستان وآشنایان و خانواده عزیزم سفارش می کنم به همگی شما که در نماز جماعت و نمازجمعه و مراسم دعای کمیل و توسل و تظاهرات جمهوری اسلامی شرکت نماید و اگر شرکت شما فعال باشد برای خودتان سود دارد و اگر شرکت نکید بدانید که در خواب غفلت هستید .

39- شهید اسماعیل برمکی : در نمازهای جماعت و نمازجمعه ها و راهپیمائیها و خلاصه در همة کارهای اجتماعی اسلام تا می توانید خودتان با دل و جان نگهبـانی دهید و از آن نگهـداری کنید .  

40- شهید محمّد علی ژولاپور: یکی از راه های مبارزه با گناهان ، رفتن به نمازجمعه ، جلسات قرآن و مجالس دعا خوانی و در هر جایی که یاد خدا می شود ، است .

41- شهید عبدالعلی غلام منگری : دعای کمیل و نمازجمعه را فراموش نکنید .

42- شهید ناصر پاک نژاد :  نمازجمعه ، نمازجمعه را فراموش نکنید ، دسته جمعی به نمازجمعه بروید که برکتی در آن است که در کمترین جاها و مکان ها وجود دارد .

43- شهید رحیم کشتزار : همیشه در جلسات مذهبی مثل : نمازجمعه ، دعای کمیل و دیگر مراسم های مذهبی شرکت کنید . زیرا این جلسات هستند که انسان را می سازند .

44- شهید مهدی سخائی :  در نمازجمعه شرکت فعال داشته باشید . در امور مسلمین حاضر شوید و همیشه برای امام امت دعا کنید .

45- شهید محمّد نصیری :  نماز را اول وقت بخوانید و در نمازجمعه و دعای ملکوتی کمیل شرکت کنید .

46- شهید علیرضا بنازاده : اگر این انقلاب هیچ فایده ای نداشت به غیر از دعای کمیل و نمازجمعه ، باز هم خوب بود که 70 هزار نفر شهید بشوند تا این مراسم ها در شهرها برقرار گردد . و از شما پدر و مادر و دیگران می خواهم که همیشه در دعای کمیل و نمازجمعه شرکت نمائید و این عبادت های دسته جمعی را بر پا دارید . در نماز جمعه شرکت کنید که بر شما واجب است و بیشتر عبادت خدا را بجا بیاورید .

47- شهید محمّد عباس گلچین زاده : هیچ وقت امام را تنها نگذارند و همیشه پشتیبان روحانیت مبارز باشد . همچنین هیچ وقت نمازجمعه و دعای کمیل را فراموش نکرده و همیشه در اینگونه مکان های مقدس ، امام را دعا کنید .

48- شهید محمّد یزدی : تا آنجا که می توانید در نمازهای جمعه و جماعت شرکت کنید که دشمن از همین جماعات وحشت دارد و از برادران عضو مسجد می خواهم که هرگز مسجد را ترک نکنند .

49- شهید غلامرضا حداد دزفولی : برادرانم سعی کنید در دعاها و نمازجمعه ها و راهپیمائی ها شرکت کنید و ندای الله اکبرِ شهیدان را سر دهید .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس