کد خبر 872791
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳
تیراندازی

سه مرد مشکوک که با پراید خود قصد ناامن کردن پایتخت را داشتند به دام پلیس افتادند.

به گزارش مشرق، رئیس کلانتری ۱۶۱ ابوذر در توضیح این خبر گفت: ساعت ۱۷:۱۰ روز ۱۵ تیر ماه جاری بود که ماموران تجسس کلانتری ۱۶۱ ابوذر در جریان گشت زنی های خود به پرایدی با سه سرنشین مشکوک می شوند که در کنار یک خودروی پراید دیگر پارک شده بود. با توجه به این موضوع، سرنشینان پراید که متوجه حضور پلیس شده بودند از محل متواری می شوند و پلیس به تعقیب و گریز با متهمان می پردازد تا اینکه با توجه به شناسایی یکی از سرنشینان که از سابقه داران منطقه بود، به خودروی مذکور دستور ایست داده می شود اما آنان از دستور توقف سرپیچی می کنند و همچنان با سرعت تمام از پلیس دور می شوند.

بیشتر بخوانید:

قتل داماد توسط برادران عروس

این مقام انتظامی با تشریح عملیات دقیق پلیس برای این سه متهم در ادامه افزود: با توجه به اینکه متهمان به دستور ایست ماموران تجسس کلانتری بی توجه بودند و همین طور مسیر خود را با سرعت تمام می رفتند سه شلیک هوایی صورت گرفت که متهمین توجهی نکردند و در ادامه پنج تیر به سمت پشت خودروی متواری شلیک شد که بالاخره یکی از تیرها به لاستیک جلویی خودرو اصابت نمود و با این تفاسیر متهمان از فرار بازماندند.

وی افزود: گفتنی است در حین فرار متهمان اقدام به پرتاب اشیا و بسته هایی به بیرون از ماشین خود کرده بودند که بنابر تجسس های ماموران کلانتری بعدا یک بسته ۲۴۰ گرمی حشیش از بسته های پرتاب شده به بیرون از خودرو کشف شد.

سرهنگ اردشیر نادری ادامه داد: پس از متوقف شدن خودرو سرنشین سمت شاگرد خودرو قصد فرار داشت که با اقدام سریع ماموران او نیز بازداشت و به کلانتری ۱۶۱ ابوذر برای انجام تحقیقات بیشتر دلالت داده شد.

رئیس کلانتری ۱۶۱ ابوذر در انتهای این خبر عنوان داشت: جراحت کوچکی در اثر تعقیب و گریز پلیسی، روی پای یکی از متهمان ایجاد شده بود که ماموران سریعا او را به بیمارستان انتقال دادند تا اقدامات درمانی برای او انجام شود.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس