دستگیری

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری شرور مسلح و یکی از عوامل اصلی شهادت تعدادی از کارکنان نیروی انتظامی در یک عملیات پیچیده و غافلگیرانه در شهرستان سرباز خبر داد.

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، احمد طاهری اظهار کرد: در تاریخ دوازدهم آبان ماه سال 78، ماموران پلیس موادمخدر شهرستان "ایرانشهر" در منطقه "گورناک" در راستای برقراری نظم و امنیت و مقابله با سوداگران مرگ، در محور های فرعی با اشرار مسلح درگیر شده که در این عملیات تعدادی از کارکنان انتظامی به درجه رفیع شهادت نائل شدند که تلاش‌های پلیس برای دستگیری عاملان این شهادت ادامه داشت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس با اشراف اطلاعاتی، در اولین ساعات شهادت ماموران هویت ضاربان را شناسایی کردند ولی این اشرار با تغییر مداوم محل سکونت خود متواری شده بودند.

طاهری تصریح کرد: یگان های عملیاتی پلیس در تعاقب پایش های اطلاعاتی و با اشراف کامل آخرین مخفیگاه یکی از عاملان اصلی این حادثه دلخراش را در یکی از مناطق حاشیه ای شهرستان سرباز شناسایی و وی را در یک عملیات غافلگیرانه و پیچیده دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: متهم در تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس به تیراندازی و شهادت چند نفر از کارکنان نیروی انتظامی در این حادثه، اعتراف و پس از تکمیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس