کپا و دخه آ

رسانه های اسپانیایی بر این باورند که که دخه‌آ با اشتباهات خود در بازی مقابل پرتغال حق حضور در بازی برابر ایران را ندارد.

سرویس ورزش مشرق - رسانه های معتبر اسپانیایی از جمله آس، اسپورت و مارکا با برپایی نظرسنجی های هدفمند که معمولا بسیار تاثیرگذار هستند، به فدراسیون فوتبال اسپانیا پیغام داده اند که باید داوید دخه‌آ را کنار گذاشته و در بازی حساس این تیم برابر تیم ملی فوتبال ایران از کپا آریزابالاگا، دروازه بان جوان اتلتیک بیلبائو استفاده کند.

فرناندو هیرو سرمربی محروم تیم ملی اسپانیا نیز به شدت تحت تاثیر حرف رسانه ها است و در دو روز گذشته حتی متن سخنرانی خود را با دو خبرنگار مادریدی چک کرده است.

بیش از 39 هزار رای در یک نظرسنجی آس اسپانیا به کپا رای داده و این در حالی است که دخه‌آ در همان زمان و در همان شرایط تنها 2 هزار رای اورده است.

در نظر سنجی دیگری از سوی آس اسپانیا کپا موفق شده بیش از 49 درصد آرای مردمی را به خود اختصاص بدهد. این در حالی است که دخه‌آ در این نظرسنجی 38 درصد آرای مردمی را دارد.

در یک نظرسنجی دیگر از سوی مارکای مادرید، کپا تا مرز 56 درصد از آرای مردم را به خود اختصاص داده و جالب است که گزینه دوم مردم رینا است و دخه‌آ در رتبه سوم انتخاب مردم اسپانیا قرار دارند.

روزنامه اسپورت کاتالونیا نیز در وب سایت رسمی خود نظرسنجی برگزار کرده که در آن کپا بالاترین رای مردم را دارد و دخه‌آ حتی نیمی از ارای کپا را به خود اختصاص نداده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس