کشتی

تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ناشنوایان با کسب ۳ مدال نقره و ۴ مدال برنز ، بر جایگاه سوم مسابقات قهرمانی جهان کشتی در روسیه ایستاد.

به گزارش مشرق، اسدبیگی سرپرست تیم ملی کشتی ناشنوایان ضمن تبریک این پیروزی به مردم کشور و خانواده ناشنوایان، إعلام کرد: در پایان پنجمین دوره مسابقات کشتی فرنگی بزرگسالان ناشنوایان در ولادیمیر روسیه ، تیم ملی  ایران با کسب ۳ مدال نقره و ۴ مدال برنز بر سکوی سوم ایستاد، تیم های روسیه و ترکیه اول و دوم شدند.

وی افزود: در رقابت های امسال تیم کشورمان با رشد روبرو بود و از جایگاه پنجم جهان به سومین تیم صعود کرد.

اسدبیگی در پایان از تمامی مردم و بخصوص اهالی رسانه خواست تا حامی تیم ناشنوایان باشند و گفت: تیم کشتی فرنگی ناشنوایان کشور ثابت کرد که خواستن توانستن است و حالا نوبت مردم خوب کشور است که قدردان زحمات اعضای تیم باشند.

  نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است :

در وزن ۵۵ کیلوگرم سید صادق ابوالوفایی، ۷-۱ برابر حریف روسیه ای در فینال شکست خورد و صاحب مدال نقره شد.
 
در وزن ۶۰ کیلوگرم، مهدی صدری برابر حریف ارمنستانی با ضربه فنی مغلوب شد.
 
در وزن ۶۳ کیلوگرم مهدی بخشی کشتی گیر ترک را با ضربه فنی شکست داد و در فینال مقابل حریف روسیه ای با نتیجه ۱۰-۱ شکست خورد و به مدال نقره دست یافت.
 
در وزن ۶۷ کیلوگرم علی فراهانی با وجود مصدومیت برابر حریف بلغارستانی با نتیجه ۱۰-۰ پیروز شد و به مدال برنز رسید.
 
در وزن ۷۲ کیلوگرم محمد سیاهپوش در دور مقدماتی حذف شد.
 
در وزن ۷۷ کیلوگرم مجید توکلی با نتیجه ۱۰-۰ مغلوب کشتی گیر میزبان شد و حذف شد.
 
در وزن ۸۲ کیلوگرم ابوذر ربیع زاده برابر حریف ترکیه ای با نتیجه ۶-۴ به پیروزی رسید، در فینال ۱ بر ۱ نتیجه را به حریف میزبان واگذار کرد و مدال نقره را کسب کرد.
 
در وزن ۸۷ کیلوگرم میثم قبشه دزفولی با نتیجه ۱۰-۰ حریف بلغارستانی را شکست داد و به مدال برنز رسید.
 
در وزن ۹۷ کیلوگرم احسان نعمتی برابر حریف روس ضربه فنی شد و در رده بندی حریف قزاقستانی را ضربه فنی کرد و مدال برنز را به دست آورد.
 
در وزن ۱۳۰ کیلوگرم هاشم بیابانی  برابر حریف روسیه ای با نتیجه ۴-۰ شکست خورد و در رده بندی کشتی گیر قرقیزستان را ضربه فنی کرد و به مدال برنز دست یافت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس