روزنامه آرمان

اصلاح طلبان برای به حاشیه بردن مشکلات معیشتی مردم و انحراف افکار عمومی از مطالبه گری از دولت، به هر کاری دست می‌زنند.

سرویس سیاست مشرق - روزانه می‌توان از لابه‌لای گزارش‌ها و عناوین خبری رسانه‌های مکتوب و حتی غیر مکتوب، نکات قابل‌توجهی استخراج کرد؛ موضوعاتی که می‌تواند برای مخاطبین قابل‌استفاده و محوری برای تحلیل باشد، در گزارش روزانه "ویژه‌های مشرق" نکات و تأملات قابل‌استخراج از رسانه‌ها برای مخاطبین عرضه خواهد شد؛ با «ویژه‌های مشرق» همراه شوید.

*******

** بازیگر فراری را تیتر می‌کنند تا مردم «مرگ برجام» را نبینند

روزنامه آرمان در مطلبی در صفحه اول با عنوان «درخواست رفع محدودیت از بهروز وثوقی» نوشت:

«بیش از ۱۰۰ فیلمساز و اهالی فرهنگ و هنر در نامه‌ای خطاب به حسن روحانی، رئیس‌جمهور، خواستار رفع محدودیت‌ها برای هنرمندان از جمله بهروز وثوقی شدند... ما، جمعی از هنرمندان، فیلمسازان و نویسندگان و دست‌اندرکاران امور فرهنگی، از شما می‌خواهیم، یک بار برای همیشه تدبیری صورت گیرد تا هنرمندانی که صرفاً به جهت کار هنری و فرهنگی با ممنوعیت خروج و ورود و ممنوعیت کار روبه‌رو هستند، بدون ایجاد مزاحمت بتوانند به وطن خود، رفت و آمد داشته و از حق طبیعی کار و فعالیت بهره‌مند شوند، از آن‌جمله خواهان رفع محدودیت‌های غیر قانونی برای هنرمند گرانمایه آقای بهروز وثوقی هستیم».

این روزنامه اصلاح طلب در ادامه نوشت:

«پیش از این در مراسم تشییع ناصر ملک‌مطیعی موضوع نیاز روحی و روانی وثوقی به بازگشت مطرح و بر همگان معلوم شد که چه اندازه این مساله برای او جدی شده است. درخواست صد هنرمند شناخته شده از رئیس جمهور برای فراهم کردن زمینه بازگشت وثوقی می‌تواند بازکننده مسیری جدید باشد».

گفتنی است بهروز وثوقی یکی از بازیگران فاسد و فراری سینمای طاغوت است. وثوقی رابطه عمیقی با یکی از تبهکارترین عناصر رژیم شاه یعنی اشرف پهلوی داشت.

فردین در مصاحبه‌ای که بعدها در کتاب «سینمای فردین به روایت محمد علی فردین» چاپ شد، گفته بود: «(وثوقی) سینمایی هم که در قلهک داشت با تبانی اشرف (پهلوی) به وزارت فرهنگ و هنر فروخت. بهروز چهارماه قبل از انقلاب...همه ما تعجب می‌کردیم با وجود اینکه کار او در سینما درحال اوج گرفتن بود، زندگیش را فروخت و رفت».

محمد علی فردین درخصوص رابطه بهروز وثوقی و اشرف پهلوی هم گفته بود: «مدت زیادی بهروز با اشرف بود و با دربار ارتباط پیدا کرد... اسم بهروز را از این به بعد سر زبان‌ها انداختند. همینطور در فستیوال‌هایی که بهروز جایزه می‌گرفت بدون ارتباط با این ماجرا نبود... یک روز صبح ساعت چهار و نیم، پنج صبح از جلسه فیلمبرداری برمی‌گشتم، اتومبیلی جلوم بود که بهروز در آن نشسته بود و سرش را از پنجره بیرون آورده بود. پس از یک شب زنده‌داری (در دربار) با سر و وضعی آشفته رهایش کرده بودند تا به خانه‌اش برود (!) یک شب دیگر در یک میهمانی (درباری) او را در وضعی آشفته‌تر دیدم. اگر انقلاب نشده بود شاید بهروز از دست رفته بود».

ارتباط وثوقی با اشرف همچنان در خارج از کشور و طی سال‌های بعد از فرارش نیز ادامه یافت، چنانچه خود وی در کتاب خاطراتش می‌نویسد: «در این مدتی که در آمریکا بودم. رئیس‌دفتر والاحضرت اشرف از نیویورک زنگ می‌زد و مرتب مرا دعوت می‌کردند. می‌رفتم نیویورک و سه چهار روزی می‌ماندم و برمی‌گشتم. مثل سابق به من لطف داشتند».

متاسفانه اصلاح طلبان همصدا با رسانه‌های معاند با وارونه نمایی و مقصر جلوه دادن نظام، به تطهیر این بازیگر فاسد و فراری پرداخته و گذشته سیاه وی را سانسور می‌کنند.

نکته مهمتر این است که اصلاح طلبان برای به حاشیه بردن مشکلات معیشتی مردم و انحراف افکار عمومی از مطالبه گری از دولت، به هر کاری دست می‌زنند. بازیگران فاسد و فراری را تیتر می‌کنند تا مرگ برجام و کارنامه ضعیف اقتصادی دولت دیده نشود.

اکنون زنگ حساب دولت است، با این شعبده بازی‌ها نمی‌توان افکار عمومی را از موضوع اصلی منحرف کرد.

** مشکلات اقتصادی با گفتاردرمانی حل نمی‌شود

روزنامه قانون در مطلبی با عنوان «پرش فنر تورم!» نوشت:

«از ابتدای سال 97 شاید بتوان گفت نرخ ارز به عنوان اصلی‌ترین بازیگردان عرصه اقتصاد در کشور ما ایفای نقش می‌کند. چالش‌هایی که بر اثر افزایش بیش از اندازه و غیر معقول نرخ ارز و دلار در مدت گذشته در کشور ایجاد شده به راحتی قابل حل و جبران نیست... اگر به این ترتیب پیش برویم، نرخ تورم بیش از حد انتظار افزایش پیدا خواهد کرد زیرا در سیاست‌های طرف تولید اتفاق خاصی رخ نداده است و شاهد رونق اقتصادی در این بخش نبوده‌ایم. در حال حاضر نبود عرضه کافی به این موضوع دامن می‌زند، ضمن اینکه انتظارات تورمی در بازار شکل گرفته و دولت برای شکاندن این شکاف و انتظارات تورمی باید اقدامات مؤثر و واقعی انجام دهد. اینکه صحبت کرده و به قولی گفتاردرمانی کند، فایده‌ای ندارد. با توجه به حرکت‌ها و صحبت‌هایی که دولت تا به حال انجام داده، متاسفانه اعتمادی از سوی فعالان اقتصادی به گفتار درمانی دولت وجود ندارد و هیچ افاقه‌ای هم نخواهد کرد».

چندی پیش «ابراهیم اصغرزاده» در مصاحبه با روزنامه آفتاب یزد گفته بود: «برخورداری از نتیجه ملموس برای دولت دوم روحانی بسیار حیاتی است و دیگر نمی‌شود با مردم گفتاردرمانی کرد و با بیان توجیهات و اینکه ما می‌خواستیم آنها نگذاشتند، اعتماد آنها را مجدداً کسب کرد».

یکی از انتقادهای جدی به دولت یازدهم این بود که مجموعه دولت در اغلب موارد با پروژه‌های جنگ روانی، گفتاردرمانی را بر اقدام و عمل ترجیح می‌داد. در این روش حل مشکلات اساسی به آینده- مانند دوران پسابرجام- حواله داده می‌شد و در شرایط فعلی اقدام قابل توجهی انجام نمی‌شد. علاوه بر این تمامی مشکلات و کم‌کاری‌ها را به دولت قبل و منتقدان دولت حواله می‌داد و برای حل آن راهکار ارائه نمی‌کرد. در نهایت دولت با دوقطبی‌سازی و دامن زدن به مجادلات غفلت‌آور، ذهن مردم را از مطالبه کارنامه و کارآمدی دولت منحرف می‌کرد.

** چرا از مقایسه برجام با ترکمنچای عصبانی می‌شوید؟!

روزنامه ابتکار در مطلبی نوشت:

«علی‌اکبر ولایتی...که سابقه شانزده ساله هدایت دستگاه دیپلماسی کشورمان را در کارنامه خود دارد، روز گذشته در نشست تجربه ماندگار با هدف بازخوانی و تبیین بیانات و مواضع رهبری در برجام، با انتقاد شدید از توافق هسته‌ای گفت، شرایطی را در داخل کشور ایجاد کرده‌اند که انسان احساس حقارت می‌کند. وی در حالی روز گذشته توافق هسته‌ای را با عهدنامه ترکمانچای مقایسه کرد که پیش از این و در زمان مناظرات انتخاباتی در سال 1392، با تاختن به سعید جلیلی در خصوص رویه او و تیمش در قبال مذاکرات هسته‌ای، گفته بود: فضای مذاکرات را با کلاس درس اشتباه گرفته بودید».

ولایتی در نشست مذکور گفته بود: «یک اشکال دیگر برجام نداشتن متن فارسی بود که احساس حقارت به انسان دست می‌داد. حتی عهدنامه‌های گلستان و ترکمانچای هم با آن متن ذلت بار نسخه فارسی داشتند اما درباره برجام این هم انجام نشد».

روزنامه شرق نیز در سرمقاله امروز در وصف برجام نوشت:

«ترامپ گفت برجام به زیان آمریکا و غرب است و ایرانی‌ها سر ما کلاه گذاشته‌اند...برجام که برچیننده تحریم‌ها بود».

یکی از اهداف اصلی آمریکا و هم پیمانان اروپایی واشنگتن، معطل نگه داشتن اقتصاد ایران در فضای برجام است. هدف دیگر، تعمیم رویکرد خسارت بار برجام هسته‌ای به دیگر مؤلفه‌های قدرت کشورمان از جمله توان موشکی است.

منتقدان برجام از ابتدا با دلایل کارشناسی و با استناد به سابقه اسفناک آمریکا در اجرای توافقات بین المللی، تاکید کردند که به دلیل اینکه در برجام از طرف مقابل تضمینی گرفته نشده است و اجرای تعهدات همزمان و متوازن نیست، این روند به «اقدامات یکطرفه از سوی ایران» ختم شده و دستاوردی برای کشورمان در پی نخواهد داشت؛ اما دولتمردان و اصلاح طلبان بدون هیچ پاسخ کارشناسی، منتقدان را آماج فحاشی قرار دادند.

به اذعان مقامات ارشد دولت برجام هیچ دستاوردی برای کشورمان در پی نداشته است. این در حالی است که بر صنعت هسته‌ای ایران در این توافق چوب حراج زده شد. اصلاح طلبان همچنان بدون دلایل کارشناسی از این توافق خسارت بار دفاع کرده و منتقدان را آماج فحاشی و توهین قرار می‌دهند.

توتال در کمتر از یکسال دبّه کرد، قابل توجه ژنرال! زنگنه

روزنامه ایران در مطلبی نوشت:

«توتال فرانسه از پروژه فاز 11 پارس جنوبی اعلام خروج کرده است. البته به شرط اینکه نتواند از تحریم‌های امریکا معاف شود، چراکه بیش از 40 درصد سهام این شرکت متعلق به امریکایی‌هاست و بدون کسب مجوز از امریکا مجاز به همکاری با ایران نیست. وزیر نفت دو هفته قبل به این موضوع اشاره کرده بود.»

گفتنی است امضای قرارداد با شرکت بدسابقه توتال در دولت یازدهم با انتقاد گسترده کارشناسان مواجه شد. منتقدان بارها اعلام کردند با توجه به پیشینه تاریک توتال در به اتمام نرساندن قراردادهای خود با ایران، امضای یک قرارداد جدید 5 میلیاردی با این شرکت فرانسوی اتلاف وقت و سرمایه است. با این وجود اما بیژن زنگنه که حالا به‌خاطر جریمه میلیاردی کرسنت در آستانه استیضاح در مجلس است، نه‌تنها به این انتقادات توجه نکرد بلکه ادبیاتی توهین‌آمیز و غیرمسؤولانه درباره این انتقادات واقع‌بینانه به کار برد.

حالا در شرایطی که هنوز امضای قرارداد با توتال به یک سال هم نرسیده، خود بیژن زنگنه است که خروج توتال از ایران را اعلام می‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 87
 • در انتظار بررسی: 5
 • غیر قابل انتشار: 11
 • IR ۱۷:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  این روزنامه های زنجیره ای فاسد مثل این بازیگر فاسدند.
  • IR ۱۲:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
   39 5
   بهروز وثوقی مظهر فساد و هم پالگی با دربار بود. خودش میدونست چیکار کرده که سریع فرار کرد
  • IR ۲۱:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
   11 2
   اذا قیل لهم لا تفسدوا فی الارض قالوا انما نحن مصلحون ۱۱ الا انهم هم المفسدون و لکن لا یشعرون ۱۲ بقره
 • محمد IR ۱۷:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  85 20
  شمافاسدهای روزگار وایران هستی.شماوامثتل شما فاسد هستین.
  • IR ۱۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
   7 4
   تو خوبی
 • IR ۱۷:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  لجن تو برجام آشغالی که فاسق گوگوش باید حواسها رو از مردنش پرت کنه
 • پری مجرد۴۳ ساله IR ۱۷:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  خفه شو مشرق آشغال
  • US ۱۸:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
   احتمالاً تو هم از همین اصلاح طلبان تهوع آور بوگندو هستی!
  • IR ۱۸:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
   16 10
   چرا؟
  • US ۰۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
   26 12
   آقاي مؤدب از خفه شو مشرق آشغالي كه گفتي فهميدم كه شما هم طرفدار آزادي بيان به سبك اصلاح طلب ها هستي. واقعا در مونده نباشي!
  • صادقی IR ۰۴:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
   27 14
   اسهال طلبان بی عقل ومنطق
  • IR ۱۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
   27 2
   حرف حق جواب نداره. شماها فقط بلدید فحش بدید. اصلاح طلبان هیچ نسبتی با آزادی بیان ندارند
 • AE ۱۷:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  61 18
  قطعنامه 598 جام زهررابه امام نوشاند..
 • CA ۱۷:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  قهرمان های اصلاح طلبان با اون همه ادعا شده وثوقی و گوگوش و بن سلمان و پهلوی! خخخ
  • IR ۲۳:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
   61 12
   شحریان دیگه از مدافتاد وثوقی مد روز شده!!! خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  • IR ۱۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
   20 4
   نتیجه ی فاصله گرفتن از آرمانهای انقلاب همین میشه
 • پزشک اعصاب و روان IR ۱۷:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  76 38
  دمت گرم مشرق
 • ناشناس IR ۱۷:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  بهروز وثوق که برا مردم نون نمیشه.اقایون افتضاح طلب...........خجالت بکشین از رو برین
  • IR ۲۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
   55 3
   همینو بگو! سطح دغدغه هاشون چقدر مسخره است!
 • مایکا IR ۱۸:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  8 40
  دمت گرم آرمان
 • علی IR ۱۸:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  47 9
  ... تر از دولت فعلی و اصلاح طلبان کسی دیگری نیست این بی وجدانها دست منافقان و خوارجان صدر اسلام را از پشت بسته اند
 • IR ۱۹:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  36 7
  مشرق یهو حال اصلاح طلب های مدعی روشنفکری رو میگیری دادشون در میاری برای چی
 • منصور IR ۱۹:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  45 7
  بنویس بازیگران فاسد رو علم کردن و به جان هم انداختند تا مردم درد فقر و گرانی افسار گسیخته و سفره های خالی شون رو از یاد ببرند ،
 • علی IR ۱۹:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  23 39
  اصولگراها چه غلطی برا معیشت ما کردن که اونا نکردن ما مردم دیگه میدونییم که این یه بازی هست دیگه حنای اصولگرا وغیره رنگی نداره
  • IR ۲۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
   36 21
   هیچی برای بچه های شما اشتغال و مسکن ایجاد کردند. اما خوشی زد زیر دلتان.
 • علی IR ۱۹:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  25 28
  اصولگراها چه غلطی برا معیشت ما کردن که اونا نکردن ما مردم دیگه میدونییم که این یه بازی هست دیگه حنای اصولگرا وغیره رنگی نداره
 • ایرانی AE ۱۹:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  52 1
  لعنت بر کسانی که به مردم ایران خیانت می کنند. و به دروغ گویی عادت کرده اند . الان مردم سفره هاشون خالی و پیش زن و بچه شرمنده هستند
 • IR ۱۹:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  34 2
  اعتماد مردم به شعار های واهی پوچ ومیان تهی جریان به اصطلاح اصلاح طلب روشنفکرهای خود خوانده نتیجه خسارت مطلق صنعت پیشتاز هسته ای خسارت مطلق صنعت پیشتاز هوا وفضا خسارت مطلق صنعت پیشتاز سلوهای بنیادین رونق واردات کالای قاچاق بنجل رونق واردات کالای قاچاق لوکس نهادینه شدن اشرافی گری نهادینه شدن فسادورشوه خواری نهادینه شدن اختلاس های نجومی و و ابستگی و ای کاش بعد از هشت سال مردم بخودشان بیایند
 • m.zare IR ۱۹:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  26 7
  اگه راست میگید و مسلمان هستین دو تا نظر هم از اون طرفی ها بنویسید .
 • IR ۱۹:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  27 22
  اصطلاح جالبی بود افتضاح طلب
  • IR ۲۳:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
   20 10
   آخرش میشن اردنگی طلب . چیزی که در انتظار ایل و تبار فاسدشونه
 • IR ۱۹:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  34 11
  فقط خود سلبریتیا سرگرمشن وگرنه بهروز و مهروز خیلی وقته بنجل شدن همشون
 • US ۱۹:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  11 18
  بفرض که اونها فاسد بودند وفرار گردند شماهای پررو وجنایتکار،فاسدهستید وول کن معامله نیستید!؟
  • IR ۰۶:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
   6 1
   پس توام گمشو برو بترسید ازمون دیگه بابا مگه ما جانی نیستیم چرا هیچ ترسی تو چشاتون نمیبینیم
 • IR ۱۹:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  26 14
  پرزیدنت ترامپ حق دارد که از برجام یک طرفه خارج شود اقای ترامپ خوب میداند وقتی میشود با یک جریان ضعیف که خواستار تعامل وسازش با ایشان میباشد وتوانستند امتیازات ارزشمندی از این طیف فکری ضعیف در قالب برجام بگیرند پس بازهم میتواند از اینگونه جریان ضعیف و واداده امتیازات بیشتری بگیرند پس در حال دیکته کردن دوازده گانه مورد نظرخودشان میباشند البته بازنده اصلی مردم ایران میباشند چون روی طیف اصلاح طلب حساب باز کردند
 • علی IR ۲۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  74 19
  امثال بهروز وثوقی مفسدفی‌الارض میباشند و حق زندگی در ایران اسلامی را ندارند؛ مرحوم حبیب و فردین؛ اصلا قابل مقایسه با وثوقی ها نمیباشند.
 • علی GB ۲۰:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  55 30
  نفهم تر از ملت ایران فکر کنم در کره زمین نباشد هزاران مشکل کمر شکن دارند ول کردند عده ای و چسبیدن به آمدن یا نیامدن کسی به ایران . بدبختی از این بیشتر خلایق هر چه لایق ملت احمق را باید احمق ها اداره کنند ولا غیر
  • پزشک اعصاب و روان IR ۲۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
   21 10
   یه سری به ما بزن
  • IR ۰۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
   15 1
   قرصاتو بشور بعد بخور این شکلی مسموم نشی
  • آدم AE ۰۸:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
   17 2
   احمق خودتی نفهم بفهم اینم بازی شما اصلاح‌طلبان بی شرف وحیوان است هم خودتون یه چیزی تو روزنامه مینوسید هم محکومش میکنید خیلی احمقید همه را به چشم خود میبینید احمق
 • IR ۲۰:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  33 14
  چرا کسی پیدا نمیشه جلوی این وطن فروش های اصلاح طلب ،ببخشید اسهال طلب رو بگیره؟ همش انتقاد از آقای احمدی نژادی میکردن که مثل کوه پشت برنامه هسته ای کشور ایستاد.وبسیار پیشرفت کرد. اما این آقایان....باسواد همه رو شوهر دادن و.... روی دانشمندان هسته ای رو سفید کردن.خجالت هم نمیکشن. سینه میگیرند وادعای طلب هم دارند.
  • SE ۲۳:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
   19 13
   تسلیم طلب شدند بخاطر اسهال از ترس مبارزه
 • IR ۲۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  50 10
  اصولگرا و اصلاح طلب هر دو از هم بدتر و مردم هیچ خیری از هیچکدوم ندیده اند
  • IR ۰۶:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
   5 6
   توخوبی لابد
 • عزت IR ۲۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  20 0
  پیشنهاد می شودفیلمهای این هنرمندنما را درجمع خانوادگی مشکل این روزنامه نمایش دهند !
 • IR ۲۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  47 0
  وضعیت امروز نتیجه انتخاب اشتباه مردم در انتخابات سال ۹۲ و ۹۶ هست ما مردم باید از این به بعد انتخاب بهتری داشته باشیم
  • بی نام IR ۲۲:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
   25 9
   برجام بزرگترین ننگ بر پیشانی اصلاح طلبها بود و هست و در تاریخ ایران ثبت خواهد شد
 • رضا IR ۲۲:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  13 0
  با تشکر از مشرق عزیز خیلی ممنون ازاین گزارشتون. امیدوارم خبرگزاری ها و رسانه های انقلابی به این برسند که در این هیاهوی رسانه ای دنیا باهم متحدو با برنامه ریزی، گروهی کار کنن.
 • IR ۲۲:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  17 6
  مملکت روبه زواله
  • ج IR ۲۳:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
   19 13
   مملکت نه،این جماعت افساد طلب رو به زوالند ان شاء الله.
 • موسی ۲۲:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  21 23
  وثوقی هنرمند دوست داشتنی است بیهوده در مورد دیگران قضاوت نادرست نکنید وضعیت خیلی از ماها از وثوقی ها بدتر است
  • IR ۰۵:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
   8 2
   دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید این و نگی چی بگی منافق
 • بهرام IR ۲۲:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  21 15
  خداییش عجب دنیایی شده: یکی مثل رهبر عزیزمون وقتی از بیت المال هزینه افطاری رو تامین میکنه حتی به پسرشون اجازه نشستن رو سفره ی افطاری رو نمیدن چون بیت المال بود..یکی هم مثل روحانی بیت المال رو صرف افطاری ۴تا ادمی میکنه که نگران فاسدی مثل وثوقی اند اسم خودشونم گذاشتن هنرمند.
 • IR ۲۲:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  13 11
  در طول سیصد الی چهارصد سال اخیر تاریخ ، این جماعت منورالفکر عهد قاجار و به اصطلاح اصلاح طلب، روشنفکرخود خوانده غربگدای عهد حاضر خسارت و زیان های غیر قابل جبرانی به ،تمامیت ارضی، امنیت ،اقتصادوحیثیت کشور پارسی اسلامی وارد کرده اند چرا؟
 • SE ۲۳:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  21 0
  کشف فسیل ماموت فقط در مقطعی کوتاه میتونه در صدر اخبار باشه و توجه مردم را از بلای وطن سوز برجام دور کنه. خوب بعدش چی؟ چون سیب و گلابیهای گندیده و سمی برجام برشاخه های درخت شوم برجام تا ابد باقیست و نشانه بی خردی برجامیان و تصویب کنندگان بیست دقیقه ای آن خواهد بود.
 • ناشناس CH ۲۳:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
  12 0
  کاری که تیم ظریف در مذاکرات اتمی انجام داد یا سادگی مطلق بوده و یا شک برانگیزه ؛ دلیل : ۷ ماه قبل از برجام روزنامه های غربی از قول امریکا و اروپا نوشتند ما کاری خواهیم کرد که ایران با زنو های زخمی پای میز مذاکره بیاد و تمام شرایط ما را بپذیرد و بعد هم تحریم ها را تا ده سال دیگر ادامه خواهیم داد ! سوال : تیم ظریف با وجود این و بدون هیچ ضمانتی تمام شرایط آنها را پذیرفت ! چرا ؟
 • IR ۰۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  13 14
  جونورای اسلاحتلب
 • DE ۰۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  17 28
  بهروز اسطوره هست
  • سحر DE ۰۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
   11 14
   وثوفی یک فاسد هست که یک مشت فستر از خودش دنبالش هستن
  • IR ۰۶:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
   5 8
   اسژوره توعه اسگل بایدم باشه
 • IR ۰۱:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  7 7
  خیلی ببخشید ها خیلی ببخشید ، برجام عزیزتون کثافت ته مستراحه
 • calil qulamali IR ۰۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  10 18
  اسطوره ...،با خیل بدکارگان(اغلب بازیگران و غیربازیگران فیلمفارسی ها،از کوکوش و پوری بنایی و کتایون و فروزان و زری خوشکام و...درنهایت اشرف پهلوی!!!وااا قبل ازآن در فیلمهای ده30سیاهی لشگر فیلمهایی از قبیل،فرشته ای در خانه من با آذر حکمت شعار،خداداد باسهیلا و ویداقهرمانی ساکن آمریکای مدافع گلشیفته فراهانی و...و...دلال و،واسطه و معرف بازیگرنماهای وطن فروش! فراری،به محافل شهوت طلب وفاسدغربی!!!در ضمن به آه ونالا ها اشک تماس ریختن های این آقا ، به امثال ملک مطیعی وفردین(که سران فیلمفارسی)ومثلا دوستان جون جون اش بودند.به پشتوانانه حمایت در و شخص اشرف وفرح وامثالهم،هیچوقت!اجازه نداد.در آنزمان و آن فیلمها،نام آنها قبل از این جانور، درتیتراژ و بنر،آن فیلمها درج گردد.علیرغم اینکه هردوی آنها،بمراتب پیشکسوت تر ومحبوبتر در آنزمان بودند.فردین تن به این ذلت نداد.باین خاطر هیچوفت با این کثافت در فیلمی همبازی نشد!در اولین فیلم مشترک ملک مطیعی با او(به نام هاشمخان تولید1348)،نام وثوقی را حق کشانه و جلوتر از،ملک مطیعی ذکر کردن که این موضوع همان زمان مورد نقد سینمایی نویسان تقبیح گردید(مجله سینمایی فیلم وهنر1348)ومتاسفانه این روال جا افتاد!بااین توصیف مستند کیفیت اسطوره!؟ای...این جناب برای ووستدارانش! مشخص میگردد.ختم کلام ناآگانه ونشناخته پیرو و دوستار،هر خرمهره!ی نگردند!!!
 • US ۰۲:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  8 1
  برجام اگر ننگ داره و ترکمانچای هست بنام ایران و جمهوری اسلامی در تاریخ ثبت شده یعنی به نام همه ما انسان ها و نام راست و چپ و اصلاح طلب و اصولگرا و بقیه گرو هها که جز دو دویی را هانداختن و چشم بستن به فساد و بدبختی مملکت هیچ منفعتی نداشتن، مشرق اصولگرا راستی یا هرچی آفتاب اصلاح طلب یا هرچی و بقیه تون،... ملت رو و ایران رو ول کنید
 • US ۰۲:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  13 0
  روحانی تمام ابزار اقتدار ایران را ازش گرفت وجاش سند بیست سی تحویل ملت داد
 • US ۰۲:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  10 10
  جلیلی مذاکره کننده باهوشی بودحیف قدرش ندونستند
 • IR ۰۲:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  6 6
  حرمت خون شهدا رو نگه دارید شماها یه مشت آشغال مثله وثوق هستین درود خدا برشهدا
 • IR ۰۴:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  9 0
  به خدا برجام از تمام معاهده های ننگین تاریخ بشریت ننگینتر...
 • IR ۰۶:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  2 6
  وثوقی عین میمونه
 • IR ۰۶:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  3 8
  مردشور وثوقی میمون و ببرن پوزش دومتر جلوتر از خودشه
 • محمود IR ۰۸:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  6 4
  خیلی جالبه که توی افطاری نمایشی هنرمندان و روحانی حتی یک نفر هم از درد مردم حرف نزد ! همین ها ادعای وطنم وطنم میکنند بعدا !!!
 • IR ۱۰:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  6 4
  برجام حاصل تفکری منحرف!! که ده هزار سال قدمت تاریخی ملتی بزرگ را در هزاره سوم واویل قرن بیست ویکم به تسلیم بدون قید وشرط مجبورکرد
 • IR ۱۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  4 8
  غصه نخورید ۲ سال دیگه از عمر نحس اصلاح طلبان و دارودسته هاشون بیشتر نمونده...
 • IR ۱۰:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  3 0
  اولویت بندی های دروغ بزرگ ،سایه جنگ ، تحمیل برجام هسته ای، الویت های دروغ بزرگ بازهم سایه جنگ تحمیل برجام موشکی،الویت های دروغ بزرگ مجددا سایه جنگ، تحمیل برجام منطقه ای جهت مهار قدرت منطقه ای ایران الویت های دروغ بزرگ سایه جنگ تسلیم کامل ایران !!! الویت های دروغ بزرگ سایه جنگ ،نتیجه ؟چند قطبی گری و شروع جنگ های داخلی جناحیگری، فرقه ای، قومیتی ، تا مرحله ی تجزیه کشور ،،،و جنگ و جنگ،،،....
 • حیدری IR ۱۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  1 1
  انصافاً اصلاح طلبان ، پزشکان حاذق در زمینۀ حل مشکلات مردم از طریق گفتار درمانی هستند
 • IR ۱۱:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  3 2
  از اقای شجریان تا اقای بهروز وثوقی ایا درد این ملت بزرگ اینهاست
 • IR ۱۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  1 0
  برجام یک تحمیل وخسارت محض نتیجه اش گرفتاری در باتلاق وزمینگیر شدن یک ملت بزرگ تا ابد ایا ایران میتواند از این گذار سنگین سربلند بیرون بیاید؟
 • فرشاد IR ۱۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  1 0
  در خصوص درخواست هنرمندان اصلاح طلب و سایرین برای برگشت وثوقی فاسد به ایران از حسن ساز همین جمله بس که از کوزه همان تراود که در اوست
 • IR ۱۱:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  0 0
  نه دشمن دراین بوم بر لانه داشت/ نه بیگانه جایی دراین خانه داشت/ از روز دشمن به ما چیره گشت / که نان اورش مرد بیگانه گشت/(برجام) کجا رفت ان دانش وهوش ما/ چه شد مهر میهن فراموش ما/ که انداخت اتش دراین بوستان؟؟؟ کزان سوخت ،جان ودل دوستان/ از ان روز این خانه ویرانه گشت که نان اورش مرد بیگانه گشت/ چنین گفت فردوسی پاکزاد که رحمت بران تربت پاک باد.
 • IR ۱۲:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  2 0
  متأسفم بعضی از هنرپیشه های فعلی افرادی مثل این بخت برگشته را الگوی خودشان قرارمیدهند ونام استادی به او میدهند و کیلومترها راه میروندتا با اوعکس یادگاری بگیرند.
 • IR ۱۲:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  5 0
  وقتي ارزش ها عوض شوند ، عوضي ها با ارزش ميشوند!
 • IR ۱۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  1 0
  تمام هدف و خواسته ی این جماعت بازگشت به ابتذال و بی بندباری رایج که در فیلمفارسی بود هست.
 • محمد IR ۱۳:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  1 1
  مشرق خاک برسرت ...های سانسور چی مگه من چی گفته چطور اجازه میدی این افسادی هر توهینی کنن جوابشون ندیم بی پدر مادر
 • IR ۱۳:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  2 0
  جماعت به اصطلاح اصلاح طلب استاد سواری روی دوش مردم !! اوایل انقلاب با افراط حداکثری در چهلمین سال انقلاب بازهم سواری روی دوش مردم با تفریط حداکثری،، این مملکت مردم دانا میخواهد
 • عاقل IR ۱۳:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  4 0
  اصلاح طلبان ساده لوح مرتد ازخودبیگانه مفت خور چهاردرصدیهای زالوصفت توبه کنید باان برجام نافرجامتان
 • سیاوش IR ۱۳:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  5 2
  ایران بایدبمب اتمی یسازداگراینکاررامیکردبهتر بودمثل کره شمالی
 • IR ۱۵:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  5 3
  بهروز وثوقی عشق حال خودش کرد و حالا داره دوران قبل از مرگ را طی میکنه ولی یک عده میخوان زنده اش کنند
  • حامد US ۰۷:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
   0 0
   برخی ازین که نتوانسته اند فساد و فحشا کنند گویا خیلی می سوزند !

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس