کد خبر 858060
تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
مسعود قاسمی

یار غار رئیس فدراسیون بسکتبال این روزها با یک دست چندین هنداونه برداشته و یک تنه کار را پیش می‌برد.

به گزارش مشرق، رامین طباطبایی پس از انتخابش در 23 دی ماه سال 96 به عنوان رئیس فدراسیون بسکتبال ادعا کرد به دنبال این است که از تمامی پتانسیل موجود استفاده کند، اما نه تنها این اتفاق نیفتاد، بلکه طبق اظهارات جامعه بسکتبال این رشته را افراد محدودی اداره می‌کنند و نمونه آن چندشغله بودن یکی از افراد حاضر در فدراسیون یعنی مسعود قاسمی یار غار طباطبایی است و آنچه در جامعه بسکتبال شنیده می‌شود اینکه این فرد در تصمیم‌های مهم فدراسیون و چیدمان افراد در پست‌های مختلف نقش اساسی ایفا می‌کند.

قاسمی که به گفته خودش از دوستان چندین ساله رامین طباطبایی است، در دوران ریاست محمود مشحون نیز رئیس کمیته مربیان بود و در انتخابات فدراسیون نیز تلاش زیادی برای انتخاب طباطبایی انجام داد.

پس از حضور طباطبایی در فدراسیون صحبت‌هایی می‌شد که او به عنوان دبیر معرفی خواهد شد، اما در نهایت مدیریت تیم‌های ملی را انتخاب کرد که البته این تنها پست قاسمی در فدراسیون طباطبایی نبود و او به صورت همزمان به عنوان رئیس کمیته مربیان، سرپرست تیم ملی و عضو کمیته فنی فعالیت می‌کند و شاید افرادی دیگر را برای بقیه پست‌ها صلاح نمی‌داند! 

مسعود قاسمی کارمند وزارت ورزش هم است و حتی شنیده می‌شود سرپرستی تیم ملی ب یا امید را هم خودش برعهده خواهد داشت.

اینکه قاسمی در انتخابات تلاش زیادی برای روی کار آمدن طباطبایی انجام داد و رئیس فدراسیون نیز اعتماد زیادی به رفیق چندین ساله خود دارد درست، اما چطور یک نفر می‌تواند در فدراسیون چند پست به صورت همزمان داشته باشد و در همه آنها هم به خوبی فعالیت کند؟

انتظار می‌رفت با رفتن مشحون و آمدن ریاست جدید شرایط بهتری برای بسکتبال ایران رقم بخورد، اما نه تنها این اتفاق نیفتاده بلکه حواشی کم کم وارد می‌شود. ازافراد چند پستِ در فدراسیون که بگذریم، ارائه نشدن برنامه و مدل اقتصادی، داستان سرمربی تیم ملی بسکتبال و هروس آوانسیان، برخی انتصاب‌ها در فدراسیون و مسائل مربوط به تورهای تفریحی ورزشی و تفاهم نامه‌ همکاری با گرجستان همه و همه از چالش‌های پیش روی رامین طباطبایی است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس