گرشاسبی

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: هواداران بدانند من وارث باشگاهی با پنجره نقل و انتقالات بسته هستم و پنجره‌ها را نبستم و یک مورد حقوقی را هم به وجود نیاوردم.

به گزارش مشرق، حمیدرضا گرشاسبی در خصوص آخرین وضعیت این باشگاه، رأی دادگاه CAS، مذاکره با دروازه‌بان سابق این تیم و موارد دیگر صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید:

 با اینکه چند روز از پیروزی مقابل الجزیره امارات گذشته اما نحوه صعود پرسپولیس هنوز هم موضوعی است که می‌شود درباره آن بحث کرد.

همه کسانی که بازی را دیدند معتقدند که بازی واقعاً قفل شده بود، آنها برای نباختن به تهران آمده بودند و از طرف دیگر همه دیدند پرسپولیس سراپا حمله بود و الجزیره فقط دفاع می‌کرد. از طرف دیگر به صورت مرتب هربار که بازی سرعت می‌گرفت بازیکنان الجزیره خود را روی زمین می‌انداختند تا فرصت گلزنی را از ما بگیرند، البته معتقدم که بازیکنان پرسپولیس باید خیلی بهتر از موقعیت‌هایشان استفاده می‌کردند تا کار به اینجا نمی‌رسید، اما واقعاً استرس بازی بالا بود چون ما بازی رفت را باخته بودیم و باید در بازی برگشت به پیروزی می‌رسیدیم. از طرف دیگر متأسفانه داوری بازی اصلاً خوب نبود و سوت‌های عادلانه‌ای نمی‌زد، به‌طوری که همه کارشناسان داوری اعلام کردند که او تصمیمات اشتباهی گرفت اما خدا را شکر که در نهایت بردیم و صعود کردیم.

 به دلیل صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا گفته می‌شود که پرسپولیس درآمد خوبی هم داشته است. این پول چه زمانی به دست باشگاه خواهد رسید؟

زمانی دقیق آن مشخص نیست اما حداقل یک ماه و یا بیشتر از آن زمان لازم است تا این پول به دست باشگاه پرسپولیس برسد.

 نگرانی‌ها برای وضعیت پنجره نقل و انتقالات هنوز هم برای هواداران وجود دارد. پاسخ دادگاه CAS چه زمانی قطعی خواهد شد؟

ما هم منتظریم که حکم را اعلام کنند اما تاریخ دقیقی به ما داده نشده است، اما فکر می‌کنم که نهایتاً تا اوایل خرداد پاسخ اعتراض و حکم ما بیاید. امیدواریم که این حکم مثبت باشد و همه چیز در نهایت به سود پرسپولیس رقم بخورد، اما باید دید پس از تلاش‌های ما چه حکمی صادر خواهد شد.

 اینکه گفته می‌شود در زمان مدیریت سابق باشگاه یک گاف صورت گرفته و به جای شکایت از فیفا، مسئولان سابق باشگاه از باشگاه ریزه‌اسپور ترکیه شکایت کرده‌اند صحت دارد؟

بله و ما تا متوجه این موضوع شدیم، سریعاً وکیل باشگاه را عوض کردیم و به واسطه همین موضوع شکایت را هم جابجا کردیم تا شکایت پرسپولیس از فیفا ثبت شود. خوشبختانه توانستیم وکیل قدرتمندی بگیریم و کارها را پیش بردیم. حالا باید ببینیم که در نهایت چه حکمی صادر خواهد شد، اما ما وقتی متوجه این موضوع شدیم خیلی زود نوع شکایت را جابجا کردیم.

 دوم خرداد پرسپولیس حریف خود را در مرحله یک‌چهارم لیگ قهرمانان آسیا می‌شناسد. شما دوست دارید تیمتان با چه تیمی روبه‌رو شود؟

این را جدی می‌گویم که برای ما فرقی نمی‌کند با چه تیمی بازی کنیم، به هر حال هر قرعه‌ای نصیب ما شود برای پیروزی به میدان می‌رویم و ان‌شاءالله پس از بردن در مرحله بعد باید به مصاف تیم دیگر برویم و تیمی که می‌خواهد قهرمان شود، باید همه تیم‌ها را شکست دهد. برای ما فرقی نمی‌کند با چه تیمی بازی کنیم، به همین دلیل برای ما مهم نیست که با چه تیمی روبه‌رو می‌شویم.

 فصل گذشته پرسپولیس بنا به دلایلی نتوانست به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد. فکر می‌کنید امسال به فینال بروید؟

ما همه تلاشمان را می‌کنیم تا پرسپولیس قهرمان آسیا شود، مجموعه باشگاه، مربیان و بازیکنان تلاش زیادی کردند تا به جمع ۸ تیم برتر آسیا برویم و الان فرصت ریکاوری است. مطمئناً بازیکنان می‌توانند با توان بیشتری کار را ادامه دهند و حضور خوبی هم در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشند. ما امیدواریم در نهایت این اتفاق رخ بدهد.

 داستان مذاکرات شما با مسعود همامی برای مشخص شدن وضعیت طلب این بازیکن به کجا رسید؟

من واقعاً متأسفم برای مسعود همامی؛ چراکه به او احترام زیادی گذاشتم، البته احترام گذاشتن به همه وظیفه ماست و هر کس که وارد باشگاه پرسپولیس شود، برای ما عزیز و محترم است. او از مدیران سابق باشگاه گلایه داشت و من درد دل‌های او را گوش دادم و وقت گذاشتیم تا بتوانیم با او توافق کنیم، بعد از کلی صحبت و چانه زدن در نهایت گفت که من نیم ساعت بروم و چایی بخورم! همان زمان به او گفتم اگر می‌خواهی بروی و دیگر نیایی بگو تا ما به بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا بگوییم که اصلاً پیدایت نکردیم یا اینکه حاضر به توافق نیستی، اما او گفت که من حتماً برمی‌گردم. ما حتی به او اعلام کردیم که ۴۰۰ میلیون تومان به این دروازه‌بان می‌پردازیم و حتی برادر همسرش هم آنجا حاضر بود و او گفت که برادر همسرم نماینده من است و هرچه او بگوید قبول دارم. بعد از این صحبت‌ها همامی از باشگاه بیرون رفت و ما مذاکراتمان را با برادر همسرش ادامه دادیم. قرار شد ۱۵۰ میلیون تومان به او نقد بدهیم و بقیه آن را در دو قسط طی دوماه به حسابش واریز کنیم تا پرونده او را مختومه کنیم.

 ادامه مذاکرات به کجا رسید؟

ما مذاکراتمان را با برادر همسر همامی ادامه دادیم و حتی همامی جان دخترش را قسم خورد که به جلسه برمی‌گردد و ما تا ساعت ۲۳:۳۰ شب در باشگاه منتظر بودیم اما او دیگر برنگشت. بعد از آن هم دیدم که او با بی‌انصافی تمام در رسانه‌ها مصاحبه کرده و صحبت‌های غیرواقع و کذب انجام داده است. من واقعاً متأسف شدم که یک جوان که ورزشکار هم هست این رفتارها را انجام می‌دهد. او یک ورزشکار است اما به دلیل مسائل مالی این کارها را انجام داد و این در حالی است که ما به او گفتیم که تو فقط یک بازی برای پرسپولیس انجام دادی، اما به نظر من او بدش نمی‌آید پرسپولیس دچار مشکل شود، حتی مهدی تاج با او صحبت کرد و از او خواست تا با پرسپولیس توافق کند، اما او بی‌انصافی کرده و مطالب کذبی را علیه ما مطرح کرد. او شرایط باشگاه را می‌داند اما با ما این‌طور رفتار کرد. شاید مدیران سابق با او برخورد تندی داشتند اما برخورد ما با او شایسته بود، پس چرا پشت سر ما این‌گونه حرف زده است؟ چرا به این شکل مطالب کذب را بیان کرده و این درحالی است که برادر همسرش آنجا حاضر بود؟ به نظر من همامی کار خوبی نکرد و با این کارها می‌خواهد هواداران را تحریک کند و مثلاً بگوید که من حاضر به توافق با باشگاه پرسپولیس بودم و اگر محرومیتی گریبان پرسپولیس را گرفت از چشم او نبینند.

 برانکو برای تقویت تیمش چه برنامه‌هایی دارد و اینکه در صورتی که پنجره نقل و انتقالات باز نشود، باشگاه پرسپولیس چه برنامه‌هایی برای جذب بازیکن خواهد داشت؟

ما برنامه‌هایی برای جذب بازیکن داریم تا پرسپولیس دچار مشکل نشود، اگر پنجره باز شد که بازیکنان مدنظر را جذب می‌کنیم، اما برنامه‌هایی برای جذب بازیکن خواهیم داشت و منتظر نظرات برانکو هستیم تا بتوانیم بازیکنان مدنظر او را جذب کنیم، اما هواداران باید یک موضوعی را بدانند و اینکه من وارث باشگاهی هستم که با پنجره نقل و انتقالات بسته تحویلم شد و هواداران باید هوشیار باشند چراکه برخی‌ها می‌خواهند هجمه‌هایی به باشگاه و هواداران واقعی وارد کنند که به سود پرسپولیس نیست. من که پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس را نبستم و خوشبختانه یک مورد پرونده حقوقی هم برای پرسپولیس درست نکردم. از طرفی از روزی که آمدم مشغول رتق و فتق این موارد بودم، اما افرادی هستند که با سوءنیت و به شکل خصمانه در شبکه‌های مجازی هواداران پرسپولیس را تحریک می‌کنند و با دروغ می‌خواهند باشگاه و کارکنانش را دچار چالش کنند.

 درحالی‌که شاهد هستیم مسئولان باشگاه پرسپولیس هیچگاه علیه مسئولان یا حتی بازیکنان استقلال موضع‌گیری نمی‌کنند، اما حسن زمانی عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در اظهاراتی عجیب از عملکرد فنی علیرضا بیرانوند انتقاد کرده و خواستار بازی کردن سید حسین حسینی دروازه بان تیم استقلال در جام جهانی شده است!

من صحبت‌های زمانی را ندیدم و بعید می‌دانم که او چنین حرف‌هایی زده باشد، اما آیا او قوانین و مقررات فنی را می‌داند؟ آیا او مسائل فنی را می‌داند که به عنوان عضو هیأت مدیره یک باشگاه وارد مسائل فنی شود؟ من صحبت‌های او را ندیدم و اظهارنظری هم نمی‌کنم.

 البته شفر هم در جشن قهرمانی استقلال هم عنوان کرده که تیم کوچک‌تر یعنی پرسپولیس تماشاگران کمتری در آسیا نسبت به استقلال داشته است!

نمی‌دانم شفر چه گفته و اگر حرفی هم زده است برانکو باید پاسخ او را بدهد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • IR ۱۸:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۸
    5 1
    شفر در ابرها سیر میکند.ولی این غرور سرش رو به سنگ خواهد زد عین مظلومی

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس