کد خبر 855773
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۲
امیرحسن‌خانی

نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت:‌رئیس سازمان هواپیمایی کشوری عنوان کرد که برای ارائه گزارش در مورد سانحه هوایی شرکت آسمان در مسیر تهران - یاسوج منتظر نظر نهایی کمیته فرانسوی هستیم.

به گزارش مشرق، محمدرضا امیرحسن‌خانی نماینده مردم طبس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: در جلسه امروز موضوع سانحه هوایی هواپیمای شرکت آسمان پرواز تهران به یاسوج مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه که با حضور وزیر راه، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، رئیس سازمان فرودگاههای کشور، مدیرعامل شرکت آسمان برگزار شد موضوع سانحه هوایی فوق‌الذکر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: رئیس سازمان هواپیمای کشوری در این جلسه عنوان کرد کار بررسی کمیته فرانسوی برای رمزگشایی از جعبه سیاه هواپیما و مشخص شدن علت حادثه هنوز تمام نشده و ما  برای ارائه گزارش نهایی در این خصوص مشخص شدن نتیجه کار این کمیته هستیم.

امیرحسن‌خانی خاطرنشان کرد: نمایندگان در این جلسه عنوان کردند که کمیته فرانسوی که برای تحقیق و بررسی پیرامون این حادثه به کشورمان سفر کرده‌اند باید از محل سقوط هواپیما بازدید می‌کردند و از سوی دیگر فرایند بررسی موضوع مستقل نیست و باید تغییر کند و وقتی حادثه‌ای اتفاق می‌افتد باید هیأتی جدا از مصوبات ایکائو موضوع را بررسی کنند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس