طرح ترافیک

مدیر مرکز صدور آرم‌ طرح ترافیک شهرداری با تأکید بر این که مجوزهای سال 96 دیگر اعتبار ندارد گفت: مجوزهای سال 97 از امروز معتبر است و افرادی که این مجوز را ندارند برای آنها پیامک ارشادی فرستاده می‌شود.

به گزارش مشرق، مصطفی قنبرنژاد با بیان اینکه در طرح ترافیک سال 97 هیچ فردی را رد یا تأیید نمی‌کنیم، گفت: سایت ثبت‌نام طرح ترافیک محدودیت زمانی ندارد و افراد می‌توانند در هر زمانی که می‌خواهند ثبت‌نام کنند واین سایت تا پایان سال باز است.

وی با بیان اینکه هر کسی که ثبت‌نام می‌کند باید برای خود حساب کاربری ایجاد و آن را شارژ کند، گفت: البته شرط ورود این است که افراد قبل از اینکه وارد محدوده شود حتماً به سایت مراجعه و حضورش را اعلام کند چرا که سقف ورود افراد عادی به محدوده طرح ترافیک 40 هزار نفر در روز است.

بیشتر بخوانید:

سردرگمی امروز شهروندان تهرانی با طرح ترافیک جدید

مدیر مرکز صدور آرم‌ طرح ترافیک شهرداری تهران در خصوص سهمیه‌بگیران، گفت: آنها نیز به مرور اطلاعات خود را وارد می‌کنند.

قنبرنژاد با تأکید بر این موضوع که مجوزهای سال 96 دیگر اعتبار ندارد، گفت: مجوزهای سال 97 از امروز معتبر است و افرادی که این مجوز را ندارند برای آنها پیامک ارشادی فرستاده می‌شود مبنی بر اینکه مالک خودرو به شماره .... شما وارد محدوده طرح ترافیک شده‌اید و مجوز ورود ندارید لطفاً به سایت مراجعه کرده و نسبت به ثبت‌نام و شارژ حساب کاربری خود اقدام کنید در غیر این صورت علاوه بر جریمه ورود جریمه عوارض هم از شما کسر می‌شود.

به گفته وی، تمامی دوربین‌های ورود و خروج محدوده طرح ترافیک فعال است و در حال ثبت‌ پلاک خودروهاست.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس