کد خبر 848908
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳
مجتبی جباری

باشگاه استقلال محکوم به پرداخت مطالبات مجتبی جباری برای نیم فصل حضور وی در این تیم و فسخ قرارداد یک طرفه شد.

به گزارش مشرق، باشگاه استقلال سرانجام در پرونده شکایتی که مجتبی جباری انجام داده بود محکوم به پرداخت غرامت به این بازیکن شد.

روزبه وثوق احمدی با اعلام این خبر گفت: پرونده جباری و باشگاه استقلال پرونده بسیار مفصلی بود و ما در این مدت بررسی‌های زیادی انجام دادیم که در نهایت رأی ۱۴ صفحه‌ای را صادر کردیم.

وی افزود: باشگاه استقلال به دلیل فسخ قرارداد یکطرفه و غیرموجه مجتبی جباری به پرداخت مبلغ ۴۴۰ میلیون تومان به این بازیکن محکوم شد. ماجرا از این قرار است که جباری برای یک فصل قراردادی به رقم یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان با استقلال به امضاء رساند و از آنجا که وی مبلغ ۱۶۰ میلیون تومان را همان ابتدا از باشگاهش دریافت کرده بود تنها مبلغ ۴۴۰ میلیون تومان تا پایان نیم‌فصل از این باشگاه طلبکار بود. کمیته تعیین وضعیت هم به خاطر فسخ قرارداد یکطرفه وی به صورت غیرقانونی همان رقم ۴۴۰ میلیون تومان را به نفع جباری رأی صادر کرد و باشگاه موظف است این رقم را به او پرداخت کند.

از سوی دیگر با توجه به فسخ قرارداد یکطرفه و غیرقانونی جریمه‌ای برای باشگاه استقلال در نظر گرفته شده که این باشگاه باید به عنوان غرامت مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان به مجتبی جباری پرداخت کند که روی هم رفته این رقم به ۶۴۰ میلیون می‌رسد که طرفین این فرصت را دارند ظرف مدت یک هفته به حکم مورد نظر اعتراض کنند.

حکم مورد نظر روز پنجشنبه به باشگاه استقلال ابلاغ شده است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس