محسن اراکی

ماموریتی که داعش در نفرت‌پراکنی و ایجاد دشمنی با تصویر اسلام سُنّی انجام داده و می‌دهد، فرقه شیرازی قرار است برای ملکوک کردن چهره تشیّع در سطح جهانی و همچنین تحریک دشمنی اهل سُنّت با شیعه انجام دهد.

سرویس سیاست مشرق- " «ما تشیعی را که مرکز و پایگاه تبلیغاتش لندن است قبول نداریم؛ این تشیعی نیست که ائمه(ع) آن را ترویج کردند و آن را خواستند. تشیعی که بر پایه ایجاد اختلاف، بر پایه‌ تمهید و صاف‌کردن جاده برای حضور دشمن‌های اسلام است، این تشیع، تشیع نیست؛ این انحراف است.»(بیانات رهبر انقلاب/۲۶ مرداد ۹۴)

در ماه اکتبر سال ۲۰۱۷، موضوع حمایت جنبش صهیونیستی «تبلیغ اسرائیل» از ساخت یک مسجد و حسینیه در گُلدرز گرین (golders green ) لندن در رسانه‌های بریتانیا بسیار برجسته شد.

چند ماه قبل، یهودیان محله گولدر گرین لندن با جمع آوری امضا مخالفت خود را با ساخت یک حسینیه (الرسول الاعظم) در این منطقه اعلام کرده بودند. اما اعضای "جنبش تبلیغ اسرائیل " که یک حرکت صهیونیستی است ضمن بازدید از این مرکز به یهودیان اطمینان داده اند که این حسینیه به هیچ وجه تهدیدی برای آنها نیست.

جوزف کوهن رئیس و بنیانگذار این جنبش که شخصا از حسینیه بازدید کرده گفته که صهیونیست ها پس از آنکه اطمینان پیدا کردند این مرکز مانند ایران نیست، هوادار تشیع خمینی نیست و وابسته به تشیع شیرازی است از ساخته شدن آن حمایت می کند. کوهن به ۶۰۰۰ یهودی مخالف ساخت حسینیه گفته است:

"این مکان متعلق به آیت الله خمینی نیست، متعلق به آیت الله شیرازی است، بنابراین ارتباطی با روز قدس ندارد، افرادی که با آنها دیدار کردیم بسیار مهربان و خونگرم بودند و از ما استقبال کردند. "

و نکته درست در همین جمله جوزف کوهن است که «شیعه لندنی» چون «شیعه خمینی» نیست، پس باید به آن آزادی عمل داد. در واقع برنامه روشن است: آلترناتیوسازی در برابر ایدئولوژی شیعی جمهوری اسلامی.

و چه هدفی استراتژیک‌تر از این می تواند برای صهیونیست‌ها وجود داشته باشد؟

وقتی به روند فرقه سازی این جریان با محوریت «یاسر الحبیب» در لندن نگاه می کنیم، کاملا آشکار است که از سوی دولت انگلستان یک نوع بسط ید و آزادی عمل کامل به این فرقه داده شده است. سید رضا قزوینی(الغرابی) تحلیل‌گر عراقی‌تبار مقیم ایران در گزارشی از شهرک «فدک الصغری» در لندن  در کانال تلگرامی خود نوشت:

" شهرک فدک الصغری، منطقه ای خوش آب و هوا و سرسبز در شهر لندن است که توسط شیخ یاسر الحبیب، داماد سید مجتبی شیرازی، برادر سید صادق شیرازی در لندن خریداری شده است.

این شهرک پس از آماده سازی و ساخت یک مسجد در داخل آن درسال ۱۳۹۱ افتتاح شد و پرچم گروه یاسر الحبیب یعنی " هیئة خدام المهدی " در یکی از تپه های آن و طی مراسمی که اعضای این گروه یونیفورم های سبز نظامی بر تن کرده بودند برافراشته شد.

نمازهای عمومی این گروه در این شهرک برگزار می شود. یک حوزه علمیه و مدرسه نیز در آن ساخته شده است. به گفته یاسر الحبیب قرار است این شهرک پس از خرید زمین های اطراف به یک دهکده اسلامی شیعی تبدیل شود و ساکنان انگلیسی نیز به تشیع هدایت شوند.

پوشیدن یونیفورم های نظامی، تأسیس یک شهرک و برگزاری رژه در مناسبت های مذهبی، و بیان اینکه هدف از ساخت چنین دهکده ای، فتح یک کشور خارجی (عربستان) است – ولو در شعار -، و توسعه روزافزون آن در شهر لندن، جالب توجه است. "

تقلید مضحک  یاسر الحبیب از حزب الله لبنان

و تازه وقتی «حسینیه الرسول الاعظم»، با هزینه کلان و در یک ساختمان بزرگ و مجهز و مجلل در قلب محله یهودی‌نشین لندن افتتاح می گردد و با وجود اعتراض شدید ساکنان یهودی، از سوی رهبران جامعه یهودی، و در واقع از تل‌آویو، چراغ سبز نشان داده می شود، خود به خوبی و بدون نیاز به موشکافی زیاد، برنامه مشترک انگلستان-اسراییل-سعودی را برای بهره‌برداری‌های بعدی از این فرقه روشن می سازد. نکته بسیار جالب این که قرار است طبق وعده یاسر الحبیب و سایر چهره‌های رسانه‌ای جریان شیرازی در لندن، در این «حسینیه» همه نوع عزاداری مورد نظر این فرقه، از جمله قمه‌زنی، راه رفتن روی زغال گداخته، راه رفتن روی خار، زدن زنجیر گل‌میخ دار بر بدن برهنه و انواع شیوه‌های به واقع مازوخیستی و من‌درآوردی این فرقه برای عزاداری صورت بگیرد!

 زمین حسینیه توسط یکی از مراکز اسلامی وابسته به سید صادق شیرازی در انگلستان به مبلغ بیش از ۵ میلیون پوند (۲۸ میلیارد تومان) خریداری شده است.

روزنامه بریتانیایی «ایندیپندنت» در ۱۷ اکتبر ۲۰۱۷ گزارش داد که جامعه یهودی لندن از ساختد حسینیه وابسته به جریان شیرازی حمایت و احساسات ضد این مسجد و «اسلام‌هراسانه» را محکوم می کند. گلدرز گرین، در شمال غرب لندن،   بزرگ ترین محل تجمع یهودیان در لندن است.

این حسینیه توسط «مرکز روشنگری اسلامی»، یکی از مراکز متعدد وابسته به جریان شیرازی در انگلستان ساخته شده است که خود نشان از دست باز این جریان افراطی-انحرافی مذهبی در فعالیت‌های خود در بریتانیا دارد.

طبق آن چه در ویدیوی تبلیغی این حسینیه آمده، قرار است به یکی از  بزرگ‌ترین مراکز اسلامی در کل اروپا تبدیل شود:

علی‌رغم شکل گیری یک کمپین اعتراضی از سوی شماری از یهودیان لندن با نام «همه با هم گلدرز گرین» ، علیه ساخت مسجد و حسینیه در محله یهودی، بسیاری از چهره‌های شاخص جامعه یهودی لندن از ساخت این مرکز حمایت کردند. حاخام «مارک گلدسمیت»، حاخام کنیسه اصلی محله گلدرز گرین، «مارکوس دیش»(Markus Disch)، دبیر سیاسی روزنامه یهودی «جوییش کرونیکل»، جی استول(یک مشاور پارلمانی شناخته شده)، لارا مارکس، رییس «صندوق روز بزرگداشت هالوکاست»، که همگی از حامیان افراطی اسراییل در انگلستان محسوب می شوند، در دفاع از ساخت این مرکز مصاحبه‌های زیادی انجام دادند و مطالب زیادی نوشتند.

فعالیت‌های حسینیه فرقه شیرازی‌ در لندن

همچنین «ماری وَن دِر زیل»، نایب رییس هیات نمایندگان یهودی در ۱۹ اکتبر ۲۰۱۷، بیانیه‌ای صادر و اعلام کرد که سازمان او در ارتباط نزدیک با نمایندگان «مرکز روشنگری اسلامی» قرار دارد و "از شنیدن تعهد آن‌ها به مقابله با یهودستیزی و افراط‌گرایی دلگرم شده است. "

**بازدید شماری از رهبران جامعه یهودی لندن از «حسینیه» الرسول الاعظم، متعلق به فرقه شیرازی**

ساختمان این مرکز در سال ۲۰۰۷ توسط «مرکز روشنگری اسلامی» (وابسته به جریان شیرازی) از یک موسسه مسیحی-صهیونیست به نام «مرکز بین‌المللی مسیحیت تبشیری اِل شادای» به مبلغ ۵.۲۵ میلیون پاوند خریداری شد.  گفتنی است که این ساختمان در سال‌های نه چندان دور یکی از استودیوهای تلویزیون بی بی سی  بوده که در سالن ۳۰۰۰ نفری آن، کنسرت‌های موسیقی اجراء می شد.

**نمایی از سالن گردهمایی «حسینیه» شیرازی‌ها در لندن**

نکته جالب و عجیب این که، علی‌رغم مخالفت شدید بخش عمده ساکنان یهودی گلدرز گرین با افتتاح یک مرکز اسلامی و جمع‌ شدن دست‌کم ۵۴۰۰ امضاء بر علیه این مسجد از سوی یهودیان این محله، رهبران جامعه یهودی این چنین از وجود این مرکز اسلامی که علی‌الظاهر متعلق به نحله‌ای افراطی از شیعیان است، دفاع می کنند.

اما اگر نگاهی از نزدیک به فعالیت‌های فرقه شیرازی در لندن بیاندازیم، آن گاه این مساله دیگر چندان غامض و دور از انتظار نمی نماید. آیت‌الله محسن اراکی، دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی، که مطالعات دقیقی روی جریان شیرازی و انحرافات آن دارند، در مصاحبه‌ای با خبرگزاری مهر(۹ شهریور ۹۴) گفت:

" من وقتی در انگلیس بودم گزارشی به من رسید که این‌ها توانسته‌اند از بسیاری جوان‌های شیعه و سنی برای کارهای جاسوسی خود سربازگیری کنند. من آن روزها وقتی به دانشگاه‌ها سر می‌زدم و کار دانشگاهی داشتم، می‌دیدیم که حتی در مساجد دانشگاه‌ها تشکیلاتی وجود دارد که به نوعی از سوی دولت حمایت می‌شوند. منظور این است که چون انگلیسی‌ها سابقه زیادی در نفوذ و حضور در کشورها و ملت های شرقی داشته‌اند از تجربه زیادی در این عرصه برخوردار هستند؛ لذا اساس برنامه‌ریزی در این زمینه را انگلیسی‌ها انجام می‌دهند و منظور از تشیع انگلیسی هم همین است؛ یعنی تشیعی که با برنامه‌ریزی، مدیریت انگلیس‌ها و دستگاه های جاسوسی بوجود آمده و حمایت مالی و تبلیغاتی می‌شود. منظور از تشیع انگلیسی این نیست که شیعیانی هستند که در انگلیس سکونت دارند، اتفاقا شیعیان بسیار خوبی در انگلیس هستند که وقتی می‌بییند عده ای به وسیله سیاستمداران انگلیسی حمایت می شوند رنج می‌کشند. "

آیت الله محسن اراکی؛ دبیر کل مجمع تقریب مذاهب اسلامی

آقای اراکی صراحتا جریان شیرازی را یک حزب سیاسی دانست که لعاب و پوششی از مذهب بر خود زده است و حمایت مالی و سیاسی و تبلیغاتی همه‌جانبه‌ای را از سوی کشورهای غربی، اسراییل و حتی عربستان سعودی پشت سر خود دارد:

" این جریان پایگاه اجتماعی ضعیفی دارد اما آنچه خطر این‌ها را چند برابر می‌کند سه موضوع است، یک، امپراتوری رسانه‌ای است که با حمایت خارجی‌ها در اختیارشان قرار گرفته شده است. اگر یادتان باشد زمانی اعلام کردند چندین میلیون دلار در حوزه مبارزه فرهنگی با جمهوری اسلامی توسط کنگره آمریکا تصویب و ما بعد از تصویب آن دیدیم که رسانه‌های وابسته به گروه شیرازی تاسیس شدند. برخی مسئولین آمریکایی صراحتا گفتند استراتژی ما این است که گروه‌های افراطی مذهبی را در داخل جوامع شیعی تشویق و پشتیبانی کنیم. امروز شاید بیش از ۲۰ ماهواره به همراه شبکه‌های ارتباط اجتماعی زیادی در اختیار این جریان قرار دارد که در راستای اهداف آنها عمل می‌کنند. دوم، سازمان یافتگی این جریان است که به طور کاملا دقیق و منظم عمل می‌کنند، سوم، حمایت مالی گسترده ای است که از سوی خارجی‌ها نسبت به این جریان انجام می‌گیرد. "

اما «شهرام همایون»، فعاال رسانه‌ای ضدانقلاب و سلطنت‌طلب مقیم لس انجلس، در یکی از افشاگری‌های خود درباره شبکه‌های تلویزیونی ماهواره‌ای مستقر در اروپا، به صراحت گفت که شرکت پشتیباتی‌کننده از شبکه‌های مذهبی مستقر در لندن، یک شرکت اسراییلی است!

سید هادی سید افقهی استاد دانشگاه و کارشناس مسائل خاورمیانه در نشست بررسی تشیع انگلیسی(اردیبهشت ۹۴) با موضوع "آخوند انگلیسی"، اهداف اصلی جریان شیرازی را چنین بر شمرد:

" ۱-تلاش برای مرجع تراشی با بسترسازی بیگانگان۲-مخالفت صریح و آشکار با انقلاب اسلامی ایران و اغفال جوانان و تشویق به عدم پیروی از انقلاب اسلامی که در جایی صادق شیرازی گفته است: "جوونا گول نخورید!! مثل پدراتون که بعضی هاشون گول خوردن نشید، تاریخ پیغمبر رو خودتون بخونید، هر چی میگن نگید راست میگه! نگید درست میگه". من نمی گویم سید صادق شیرازی مزدور انگلیس است من می گویم چرا شما طوری صحبت می کنید که مورد استقبال انگلیس قرار بگیرید و آنها ار صحبت هایتان سوء استفاده کنند. ۳- تخریب شخصیت حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری است، ۴- مخالفت با فلسطین (مسئله محوری جهان اسلام) ۵- حمایت استکبار جهانی به ویژه استعمار پیر (انگلیس) ۶- حمایت از منافقین (صادق شیرازی در جایی می گوید پیامبر یک نفر منافق را نکشت) ۷-همسو بودن با جریان فتنه ۸-همسویی با انجمن حجتیه در انحرافات سیاسی ۹-پیروی از دکترین جدایی دین از سیاست ۱۰-سکوت و نفاق و مواضع دوگانه نسبت به تحولات عراق و جریان تکفیری داعش ۱۱-حمله به نمادهای اهل تسنن ۱۲-پروژه شهید سازی (سید محمد شیرازی) که گفتند وی را جمهوری اسلامی پس از شکنجه به شهادت رسانده است. جالب اینجاست که صادق شیرازی هیچ موضعی درباره داعش نشان نمی دهد و سکوت می کند چرا که داعش را آمریکا و انگلیس تأسیس نموده است. "

اما جالب‌ترین و رسواترین اعتراف درباره ماهیت فعالیت فرقه شیرازی در لندن را یاسر الحبیب انجام داد. الحبیب، طلبه‌نمای کویتی، داماد سیدمجتبی شیرازی و موسس و مدیر شبکه «فدک» که بخش اعظم برنامه‌های آن فحاشی به مراجع تقلید شیعه، رهبران جمهوری اسلامی و شخصیت‌های مورد احترام اهل سنت(و فتنه‌انگیزی تفرقه‌افکنی در جهان اسلام از طریق آن) است، یک بار روی آنتن زنده شبکه خود، به صراحت و سادگی ساز وکار شبکه فدک و شبکه‌های شبیه به آن را که از مرکز لندن روی آنتن می روند، شرح داد:

" به یاد می‌آورم که چه تعداد از برادران اردنی و فلسطینی که از طریق ایمیل در طی این سال‌ها به من پیام می فرستادند که این‌جا وضعیت مالی سخت است و ما به مهاجرت فکر می کنیم. شما چه‌طور توانستید به انگلیس بروید و ما می خواهیم مهاجرت کنیم. چه‌طور ممکن است به انگلیس بیاییم. الحمدلله الان راه حل این مساله پیدا شده است. اگر به عایشه فحش بدهید، شما را به انگلیس می‌آورند و پناهندگی و در هفته ۷۵۰ پوند و یک آپارتمان رو به روی هاید پارک(مرکز لندن) به شما می دهند. "

یاسر الحبیب: آمر اصلی حمله به سفارت ایران در لندن

«مهنّد الشویلی»، از عوامل اصلی شبکه فدک و دست راست یاسر الحبیب هم در برنامه دیگری چنین اعتراف کرد:

مهند الشویلی

" من در انگلیس زندگی می کنم. من مدیون این کشورم. چرا؟ چون برای من یک زندگی خوب فراهم کرده است. به من خانه داده‌اند. گاهی وقت‌ها که کاری ندارم، به آن‌ها(به رابطین MI۶!؟) و از آن‌ها کمک مالی می گیرم. ۷۰۰ پاوند در هفته. همه خانواده ما از این سهم می برند، به بچه‌ها پول تعلق می گیرد. خدمات درمانی مجانی است و این باعث می شود که من نسبت به آن‌ها متمایل شوم و نسبت به آن‌ها غیرت داشته باشم. "

به بیان دیگر، از این صریح‌تر نمی شد که سردمداران این جریان انحرافی(که با هدف فتنه در عالم تشیع شکل گرفته) مزدوری و وابستگی خود را به سلطنت ملکه بر زبان بیاورند. بی‌جهت نیست که چنان به قول الشویلی به مادر معنوی خود(الیزابت دوم) غیرت دارند که او را از «سادات» می دانند. این اصلا یک شوخی نیست و یاسر الحبیب و همین الشویلی در چند نوبت در شبکه فدک گفته‌اند که ملکه انگلستان از «سادات» است!؟ یعنی اگر فردا روز نتانیاهو یا ترامپ هم برای وابستگان جریان شیرازی پول و تسهیلات فراهم کنندف بعید نیست که روزی از لسان این مزدوران فکری نظام سلطه بشنویم که سردمداران آمریکا رژیم صهیونیستی هم از «سادات» هستند.

در تحلیل نهایی می توان گفت، یکی از اهداف میدان دادن به فرقه شیرازی از سوی دولت بریتانیا و آزاد گذاشتن آن‌ها در انجام خشن‌ترین و خونبارترین شیوه‌های به اصطلاح عزاداری، ارایه جلوه‌ای خشن، بی منطق و مشمئزکننده از اسلام در وجه شیعی آن است. به بیان دیگر، ماموریتی که «داعش» در نفرت‌پراکنی و ایجاد دشمنی با تصویر اسلام در وجه سنّی آن انجام داد و همچنان هم ادامه دارد، فرقه شیرازی قرار است برای ملکوک کردن چهره تشیّع در سطح جهانی و همچنین تحریک و تحریص دشمنی با شیعیان از سوی اهل سنت، ادامه دهد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 69
 • در انتظار بررسی: 10
 • غیر قابل انتشار: 14
 • IR ۰۲:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  21 96
  قمه زنی که تو ایران در حد تیم ملی هست
  • محمد IR ۱۰:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
   75 12
   تیم ملی بریتانیا؟!!!!!!!
  • فرید IR ۲۰:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
   6 32
   مقاله ای که با خشم و عصبانیت و نوعا ادعای بی پایه نوشته شود فاقد ارزش علمی است . انصاف شرط انسانیت است مسلمانی بماند برای بعد
  • IR ۲۰:۰۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
   13 1
   عجب گرگ و میشی شده دنیا . به راستی که سخته دینداری در جهان امروزی
  • IR ۰۰:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
   13 1
   بحمدلله جریان های انحرافی یکی پس از دیگری خودشان بدست خودشان تشت رسوایی شان را بر زمین میزنند و بیراهه های ظلمت در برابر نور واحد باطن باطل خود را آشکار میکنند
  • IR ۰۱:۳۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
   17 2
   برای فرید.. متاسفانه علم شما به این مقاله قد نمیده چون احتمالا با نوعی تعصب خاص به کل مقاله نگاه کردید.شیرازی ها خیلی وقته دستشون رو شده وانشاالله که به پایان عمر کثیفشون چیزی نمونده
  • IR ۰۶:۱۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
   6 1
   ابوجهل ها در حال تکثیر هستند آفت های شجره طیبه اسلام ناب محمدی(ص): دعاویش + شیعه انگلیسی+ وهابیت+ سایر فرقه های انحرافی که طعمه های مناسب شیطان بزرگ هستند برای رویارویی با انقلاب اسلامی
 • ناشناس GB ۰۲:۵۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  120 9
  شعیه انگلیسی نابود باید گردد
  • IR ۱۸:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
   6 32
   الان تو محله یهودی ها باشه مشکل چیه؟با یهودی ها مشکل دارید؟ قمه زدن های اونا در مقابل مال شما قطره ایست در برابر دریا
  • سامان IR ۱۴:۰۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
   13 1
   بله دوست عزیزمشکل داریم چون دارن اختلاف میندازن بین مسلمانان و قمه زنی حرامه تمام مراجع ماهم گفتن جز آقای شیرازی شما کسایی که میبینید قمه میزنن شک نکنید طرفدار شیرازین درضمن بدن انسان امانته دسته انسان اگه در حقش ظلم کنی گناه کبیرست
 • محمد IR ۰۳:۱۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  84 7
  ملکه الیزابت از اهل بیت است!! یا خدا اینا دیگه کین
  • IR ۱۷:۴۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
   20 1
   بعد نميدونم چرا ميرن خر از قبرس ميارن
  • IR ۱۹:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
   6 14
   میگن الیزابت جدش حضرت ابراهیم خلیل است.
  • سامان IR ۱۴:۱۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
   6 0
   خخخ دوست عزیز در غرب کلا پدرشون معلوم نیست براهمین فامیلیشونو از مادرشون میگیرن حالا شما چطور میگید جدش ابراهیم ع من موندم هرچی هرکی میگه شما نباید بیاید بگید شک نکن الیزابت حرومزادست اگه نبود این همه بین مسلمانان تفرقه نمی انداخت
 • حسین PL ۰۳:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  54 11
  اینها جرثومه های فساد و خائنین به اهل بیت علیهم السلام هستند. آبروی شیعیان را میریزند که به ملکه جنایتکار انگلیس و جنایتکاران صهیونیست خدمت کنند. این اراذل اوباش شیرازی که هیچ بلکه رژیم سلطنتی انگلیس و گراز وحشی و حرامزاده اون رژیم صهیونسستی به زودی نابود خواهند شد چون خداوند وعده داده که حق میآید و باطل نابود شدنی هست.
 • IR ۰۵:۳۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  30 10
  خدایا دینت را از فتنه ها محفوظ بدار چقدر توطئه چقدر اقدامات شیطانی و مردم ساده لوح که بسادگی فریب می خورند و حرکاتی می کنند که به دین ضربه می زند یا امام حسین خودت کمک کن
 • IR ۰۶:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  33 5
  لعنت خدا بر بدعت گذاران در دین.... دشمن ترین افراد نسبت به اهل بیت ، وهابی ها نیستند ، بلکه همین جماعت بی منطق و نفهم و خادم ملکه انگلیس هستند....لعنت خدا بر شیعه انگلیسی...
 • IR ۰۶:۲۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  32 6
  تف بر این جریان
 • IR ۰۶:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  32 3
  انگلیس این قدر خر نیست که اجازه بده شعائر حسینی را توش اجرا کنند حتما این روباه پیر یه سودی می بره. چی بهتر از این که به اسم شعائر حسینی زیرآب تشیع زده بشه؟
 • IR ۰۷:۲۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  26 5
  خدایا اینها دیگه چه موجوداتی هستند
 • IR ۰۷:۲۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  33 6
  اینها طرفدار اسلام انحرافی و اموی هستند
 • IR ۰۷:۳۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  33 7
  باید در صدا و سیما بیشتر از این فرقه ضاله که با پول یزید زمان و زیر پوشش نام امام حسین ضد تشیع عمل میکنه مطلب و افشاگری بشه تا در ایران دکونشون تخته بشه
 • احدی IR ۰۷:۳۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  28 4
  سوال اینجاست وقتی اهداف این گروه شیطان صفت برملا شده و جای هیچ گونه مماشاتی را باقی نگذاشته لندن پیشکش چرا اجازه فعالیت در شهر مقدس قم مرکز علم و فقاهت به آنها داده میشود واقعا جای تعجب دارد!!!!!؟؟؟؟؟
 • ۰۷:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  19 4
  این خون مانندی که در لباسها و سرهای اونا دیده میشه بیشترش رنگه چون این همه از سر خون نمیاد. سر و که حجامت میکنی به زور یه مقدار خون میاد، تازه او خونی که بر سراسر لباس عربی ریخته شده از خونی که از یک گاو ذبح میکنند هم بیشتره بنابر این بیشتر رنگه که برای فریب افکار استفاده می کنند. خدا همشون را یا هدایت کند یا لعنت کند.
 • یه ایرونی ۰۷:۵۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  17 5
  رهاشون نکنید دائم شفاف سازی کنید و از برنامه هاشون بگید واقعا جریان مرموز خطرناک و نابخردی است که نتیجه پر و بال گرفتنش میشه یه کربلای دیگه یعنی شیعیان کوفی نفهمی که به جنگ با امام زمان خودشون می رند و با دست خودشون تیشه به ریشه حقیقت اسلام می زنند. مگر میشه با انگلیس خبیث کنار اومد بدون همکاری و همراهی حالا انگلیس کیه هر کی نمی دونه تاریخ بخونه یا علی
 • IR ۰۷:۵۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  14 3
  طرفداران این طرز فکر و این گروهک کمی فکر نمی کنند که چرا حکومت انگلیس کاری به کار این جماعت نداره که هیچ حمایت هم می کنه ؟
 • IR ۰۷:۵۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  18 4
  اينا وحشي هستن
 • IR ۰۷:۵۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  15 6
  چرا سلبریتی ها این وحوش مورد حمایت روباه پیر رو نمی بینند و نظری ندارند ؟
 • IR ۰۷:۵۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  13 3
  باید رسوای عالم بشوند با بد کسی در افتادند این کاسه لیسان الیزابت
 • IR ۰۸:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  11 3
  صدا و سیما خیلی ضعیف عمل می کنه در همه موارد و این جماعت از این ضعف نهایت استفاده رو میکنه
  • SE ۲۲:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
   5 0
   کاملا موافقم‌.اصلا صدا و سیما تو باغ نیست فقط گذران میکنند و هیچ. البته این رخوت و بی برنامگی در خیلی جاهای دیگر در جریان است.
 • IR ۰۸:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  11 3
  ننگ بر شیعه تقلبی زیر سایه انگلیس
 • IR ۰۸:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  13 3
  سیده الیزابت خخخخخخ
 • IR ۰۸:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  12 3
  چه احمق هایی که بخواهند دنبال این فاسقین زیر علم حسینی و شعار حسینی بروند
 • IR ۰۸:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  8 2
  اگر انسان فکر نکنه در دام این فرقه و اون فرقه می افته
 • IR ۰۸:۱۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  12 3
  کسانی که در مورد خباثتهای انگلیس و آمریکا و اسرائیل ساکتند و خفه میشوند و علیه تنها کشور شیعی که در مقابل تمام دنیای ستمگران و کنارمظلومان عالم ایستاده فحاشی می کنند ، باید به مسلمانیشان شک کرد بدجور هم شک کرد
 • IR ۰۸:۱۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  13 6
  شک نکنید اینها اگر امام زمان بیاید محکم در مقابلش صف آرایی می کنند
 • IR ۰۸:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  16 5
  خدا هدایت کنه این ابوموسی اشعری ها رو. دم از امام حسین میزنن ولی با یزید زمانه (انگلیس و امریکا و اسرائیل) دوست صمیمی هستن
 • طاهری IR ۰۸:۲۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  10 2
  یعنی کشور انقد بی درو پیکره که یه شخصی مثل صادق شیرازی به راحتی حتی میتونه توش مرجع تقلید بشه مگه ما مقامی از این بالاتر هم داریم که هیچ نظارتی روش نباشه وبه راحتی بتونن دین وایمان مردم رو به سخره بگیرن
 • IR ۰۸:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  8 2
  احتمالا سادات بودن خودشونو همین طوری من درآوردیه، مزدوران از خدایی خبر
 • IR ۰۸:۳۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  11 2
  خدایی چه جوری با شمشیر میزنن تو سرشون شر شر خون جاری میشه، واقعاا یه کم فکر نمیکنن آیا امام حسین الان اینجا بود به این کار راضی بود؟ به جا این کارا برید کتاب بخونید فهمتونو ببرید بالا
 • علی IR ۰۸:۴۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  11 2
  لعنت خدا بر این فرقه کثیف و صادق شیرازی ، نوکر انگلیس خبیث و آمریکای مستکبر .
 • فرهنگی ۰۸:۵۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  12 4
  خدا رسوایشان کند. شیعه انگلیسی با ترویج خرافات می خواهد انسانها وملت ها را از حضرت مهدی (عج) دور کنند ومنش وروش زیبا و رایحه دلنشین ائمه معصومین را در راهنمایی بشر امروز با خرافات و اعمال خشن وبه دور از انسانیت مخدوش نمایندوملت ها را از شیعه متنفر گردانند
 • IR ۰۹:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  8 4
  انگليس خبيث
 • IR ۰۹:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  13 2
  ملکه میشه مادر خوانده این فرقه احمق
 • علی IR ۱۰:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  6 2
  ماهیت این جریان هر روز روشنتر می شود و خطر آن جدی تر اما سؤال اینجاست که چرا حوزه های علمیه ما در مقابل این فرقه سازی ها بی تفاوت است و به روشنگری در مقابل خطرات این نفوذی های مذهبی نما نمی پردازد. و دولت ما در مقام پیشگیری، دست بکار نمی شود. آیا باید این جماعت جاهل و مزدور در خیابان ها خون به راه اندازند تا ما بیدار شویم!؟ آیا روشنگری های فردی در این زمینه کافی است؟
 • IR ۱۰:۰۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  10 3
  این افراطی ها بدل همزاد داعش هسند - انگلیس از فرط تلخی شکستهایش به عقب تاریخ خود نگریسته فکر می کند قجر افراطی دروغین تکرار شدنی است
 • IR ۱۰:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  6 2
  خدا بهشون عقل بده.
 • امیرحسین IR ۱۰:۱۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  7 2
  اللهم العنهم جمیعا
 • IR ۱۰:۲۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  3 8
  براداران عزیز لطفا این تصاویر را منتشر نکنید چون دقیقا در راستای اهداف انگلیسه . در فضای مجازی منتشر میشه موتورهای جستجو وقتی کلمات مربوط به شیعه را جستجو کنند این تصاویر را نشان می دهند و وجهه خوبی برای شیعیان نداره چون مردم خارج از کشور نمیتونن بین شیعه واقعی و شیعه تحریف شده و انگلیسی تفاوتش را متوجه بشوند .
  • سید رضا IR ۱۲:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
   7 3
   بهتره یک نام مناسب برای این گروه منحرف در نظر گرفته بشه و در همه رسانه های داخل با اون نام شناخته بشوند. مثلا "اِنگشی" که مخفف شیعه انگلیسی (English Shia) هست.
  • IR ۱۹:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
   0 3
   اندوشیا بهتره، مکتب هندی دارن اینا
 • هاتف IR ۱۰:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  9 8
  لعنت برکفار
 • 008 IR ۱۰:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  12 3
  لعنت خدا بر این جماعت پست فطرت
 • IR ۱۱:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  11 3
  خوب شکر خدا که دشمنان اسلام از احمق ها آفریده شده اند . سالها تلاش کردند به اسم شیعه و سنی بین ما و برادران دینی ما تفرقه بیاندازند . حالا همین حرکت اخیرشان نشان داد خاستگاه و پایگاه تفرقه بین مسلمین کجاست . پرچم ایران را دشمنان اسلام به اسم اسلام و شیعه بر زمین انداختند اما این خدا بود که رسوایشان کرد و نشان داد بین شیعه انگلیسی و اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و سلم تفاوت از زمین تا آسمان است .
 • IR ۱۱:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  10 6
  به داد شیعیان عرب اهوازبرسید که دارن تغییر مذهب میدن به پول عربستان ووتعصبات قومی . شیرازی ها هر چه باشن تهش شیعه هستن و باید بعضی تفکرات افرطی رو باهاش مبارزه کرد قبول دارم ولی اگه از درون استحاله بشیم که نیتونیم مبارزه کنیم با افراطیون...
  • IR ۱۲:۴۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
   13 1
   چجوری به دادشون برسیم ؟ ما هم پول بدیم بهشون ؟ کسی که با پول دینش برگرده همون بهتر شیعه نباشه
  • IR ۱۳:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
   11 2
   عزیزم داریم غربال میشیم هرکی اهلش نیست باید بره
 • کهنوش توسرکان IR ۱۴:۱۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  9 4
  هرکس به ایران خیانت کند مهدوردم است...
 • IR ۱۷:۱۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  5 0
  یک عده داعشی هم میان بینشون و نفراتشون زیاد میشه وگر نه شیعه اونقدر عاقل هست که علیه شیعه درنیاد
 • IR ۱۷:۱۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  5 1
  نمیدونم شاید انگلیس با پول شیعه بیشعور پرورش میده
 • IR ۱۷:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  6 0
  هر سال هم عربستان ویزای حج بهشون میده عجیب نیست ؟
 • سیدتقی IR ۱۷:۴۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  4 0
  گزارش تکان دهنده ای بود. با تشکر. مرگ بر انگلیس و آمریکا و آل سعود و صهیونستها و همه مزدوران آنها و فرقه تشیع انگلیسی شیرازی ها که با اربابان خودشون به جهنم خواهند رفت. این فرقه منحرف رو همین امسال نابود کنید.
 • IR ۱۷:۵۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
  7 0
  تشیع لندنی، دراویش، ری استارت، داعش، ماهستیم و ... همه در اثر ضعف دستگاه های فرهنگی علیه کشور عمل می کندد و هر روز یک نسخه جدید ارایه می شود
 • رضابانکی IR ۰۰:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
  1 1
  اهل تسنن وتشیع تا چندقرن پیش باهم زندگی کردند وتمایز انها حتی سخت بوده انگونه که کسی نمیداندسعدی حافظ خیام رودکی فردوسی مو،لانا شمس رازی وووشیعه یا سنی بودنداین مسیله به این حد حاد نبود امروز این مسایل پدید امده شیعه زیدی فاطمی اسماعیلی اهل حق اثنی اشعری وووسنی شافعی حنغی مالکی حنبلی که شافعی وحنفی به شیعه بسیارنزدیک هستند وووومسلما اختلاف بوجود اوردندتا حکومت کنند۰۰وو
 • علی US ۲۰:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
  0 0
  بعضی ازاین باصطلاح سلبریتی های بی سواد ومبتذل وطنی هم معادل غربزده اینها درداخل کشور هستند وصدا وسیما هم نااگاهانه اینهارا مطرح ومشهور کرده وغرب روی ایپها سروایه گذاری می کند. فتامل!!!
 • محمد IR ۰۶:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
  2 0
  خودتان می دانید این تیکه ای از فیلم آن بخت برگشته یاسر حبیب است کاری به شخصیت منفی این سرسپرده ندارم مشرق نباید کار غیر حرفه ای و سوال برانگیز داشته باشد سخیف است
 • LB ۱۰:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
  0 1
  شیرازی ها فقط با پول طرفدار جمع می کنند. حسابهایشان را مسدود کنید.
 • علی IR ۱۸:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
  1 1
  خدا به راه راست هدایتشون کنه و اگر قابل هدایت نیستن ریشه شونو بکنه . کسافت ها شیرازی های بی دین . جای دیگه دارن شیعیان را میکشن مثل بحرین و یمن و عراق این مرتیکه در قم لانه کرده و زیر بیرق انگلستان پیر اختلاف اندازهای جهان و روباه مکار رفته. از میرزای شیرازی تحریم تنباکو یاد بگیر نه با پولهای استعمار. احمق ابله نادان

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس