کد خبر 831333
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۴
برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: یکبار دیگر به بازیکنان به خاطر بازی خوبی که ارائه کردند تبریک می‌گویم. نتیجه در ابتدای لیگ قهرمانان خوب بود.

به گزارش مشرق، برانکو ایوانکوویچ در بین دو نیمه بازی دوستانه پرسپولیس، گفت: یکبار دیگر به بازیکنان به خاطر بازی خوبی که ارائه کردند تبریک می‌گویم. نتیجه در ابتدای لیگ قهرمانان خوب بود. نتیجه شاید نشان دهد نسف تیم قدری نیست اما آنها تیم خوبی بودند.

وی افزود: بچه‌ها توانایی‌شان را نشان دادند و برای ما کسب پیروزی در اولین بازی مان در لیگ قهرمانان مهم بود، همیشه گوشزد می‌کنم این نکته را که لیگ قهرمانان کیفیتی بالاتر دارد و مهمترین مسابقات باشگاهی در آسیا است. حریف بعدی ما السد قطر می‌توانم بگویم بهترین تیم این کشور است، بازیکنانی مثل مرتضی پورعلی گنجی و ژاوی کیفیت مضاعف به آنها داده‌اند. ما فرزاد حبیب‌الهی را به قطر فرستادیم تا دیدار این تیم مقابل الوصل را نظاره کنند. همچنین دیدار آنها مقابل الغرافه را هم دیدیم، السد تیمی متعادل و بسیار خوب است، ما بازی سختی داریم، نتیجه نامشخص است.

برانکو در رابطه با غیبت محسن مسلمان عنوان کرد: مسلمان اجازه گرفت و برای انجام یک کار شخصی راهی مشهد شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه هر روز به تعداد ملی‌پوشان پرسپولیس افزوده می‌شود و علی علیپور هم به تیم ملی رفت و امروز نیمی از بازیکنان غایب هستند، گفت: به علیپور بابت بازی خوب، گلزنی و دعوت به تیم ملی تبریک می‌گویم، خوشحالم او خودش را با بازی‌ها و گل‌هایش به تیم ملی تحمیل کرد. مهم نیست که ملی‌پوشان امروز نیستند، ما به دنبال کمک به تیم ملی هستیم.

برانکو در مورد اینکه علت غیبت کمال کامیابی‌نیا و محسن مسلمان در ترکیب اصلی چیست، عنوان کرد: کامیابی‌نیا که مصدوم بود و مدتی کنارمان نبود، ما این بازی‌های دوستانه را می‌گذاریم تا نفراتی که کمتر شرایط بازی دارند روی فرم بیایند، محسن مسلمان هم که در پستش با وحید امیری و فرشاد احمدزاده خوب کار می‌کنند.

وی در مورد مذاکره با بازیکنانی که قراردادشان به اتمام می‌رسد، گفت: ما لیست را دادیم، با بازیکنان هم به طور مستقیم صحبت نکردیم و در ادامه این کار انجام می‌شود.

وی در پایان در خصوص تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس گفت: طبیعی است که بازیکنانی که قراردادشان تمام شده است، باید باشگاه با این نفرات مذاکره کند. در همین راستا ممکن است باشگاه استانداردهای خودش را داشته باشد و بازیکنان نیازهای شخصی داشته باشند. این نیاز دارد که مذاکره کنند تا به توافق برسند، مطمئناً به دنبال این هستیم تا با بازیکنان مذاکره کنیم تا در تیم بمانند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس