سردار عبدالهی

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا در بازدید از پروژه‌های بهداشت و درمان در تهران، دستور تسریع در انجام این پروژه‌ها را صادر کرد و گفت: هیچ بخشی نباید در احداث پروژه‌های بهداشت و درمان کوتاهی کند.

به گزارش مشرق، روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) از مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا و وزارت بهداشت در احداث بیمارستان خبر داد:

سردار سرتیپ پاسدار عبادالله عبداللهی روز گذشته از پروژه‌های احداث بیمارستان‌های 300 تختخوابی روانپزشکی دانشگاه ایران، 160 تختخوابی رازی و 750 تختخوابی شهدای تجریش که به همت گروه‌های تخصصی و موسسات قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در حال ساخت است، بازدید کرد.

وی پس از بازدید از روند پیشرفت پروژه‌ها با اشاره به عقد تفاهم‌نامه با وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی مبنی بر مشارکت در احداث بیمارستان‌ها در نقاط مختلف کشور اظهار کرد: پیمانکاران اعم از گروه‌ها و موسسات و همچنین بخش خصوصی باید علاوه بر توجه به کیفیت کار به زمان‌بندی نیز توجه داشته باشند.

بیشتر بخوانید:

اتمام اسکان موقت ۱۹۸۲ روستای زلزله‌زده کرمانشاه توسط سپاه +عکس

۱۴ نکته مهم در خصوص فعالیت‌های اقتصادی قرارگاه خاتم الانبیاء (ص)

سردار عبداللهی خطاب به مدیران گفت: نباید اسیر برخی مشکلات اداری شد و از زمان‌بندی ترسیم‌شده غافل شد، زیرا امروز کشور نیازمند بهره‌برداری از بیمارستان‌های جدید است و همه باید تلاش کنیم، مشکلات حوزه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مرتفع شود.

وی با بیان اینکه در توانمندی مدیران و مجموعه قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در احداث بیمارستان‌های بزرگ شکی وجود ندارد، اظهار کرد: هر یک از گروه‌ها، موسسات و شرکت‌های خصوصی در احداث پروژه‌های بهداشت و درمان کوتاهی کنند، مجبور به عدم همکاری با آنان خواهیم شد، زیرا متعهد به قراردادها و تفاهم‌نامه‌ها هستیم.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) همچنین از همکاری و تعامل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزیر بهداشت تقدیر و تشکر کرد و گفت: هر کجا تعامل و همکاری بین کارفرما و پیمانکار بوده سرعت پیشرفت کار و پروژه افزایش می‌یابد و این به نفع مردم است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس