کد خبر 825343
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۶
ارطغرول ساغلام

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از امکانات ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد تمجید کرد.

به گزارش مشرق، ارطغرول ساغلام پس از تساوی بدون گل تراکتورسازی مقابل مشکی‌پوشان، اظهار داشت: قبل از هر چیزی می‌خواهم بگویم که در یک ورزشگاه خیلی زیبا بازی کردیم. چمن این ورزشگاه هم خیلی عالی بود. به همین خاطر می‌خواهم از کسانی که برای این ورزشگاه زحمت کشیدند، تشکر کنم.

وی افزود: این نخستین بازی من در ایران بود که می‌خواستیم با پیروزی شروع کنیم، اما موقعیت‌هایی که باید برای پیروزی خلق می‌کردیم و می‌بردیم را نتوانستیم خلق کنیم. بعضی از موقعیت‌های صددرصدمان را هم نتوانستیم گل کنیم. مسابقات این‌چنینی خیلی سخت و طاقت‌فرسا هستند، چون رقیب‌مان این را یک فرصت می‌بیند که بتواند خودش را در جدول بالا بکشد. آنها با تمام وجودشان جنگیدند، اما در نهایت یک امتیاز ما را زیاد خوشحال نکرد.

سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: روی کارهای هجومی و دفاعی تیم‌مان باید خیلی کار کنیم تا بازیکنان‌مان در این نقاط زمین بهتر بازی کنند. بازی‌های‌مان در آینده خیلی فشرده هستند. بعد از بازی هفته آینده‌مان در لیگ برتر، در لیگ قهرمانان آسیا هم بازی می‌کنیم، به همین خاطر یک ترافیک برای‌مان به وجود می‌آید. فشردگی بازی‌ها، کارهایی که باید انجام بدهیم را سخت می‌کند، اما قرار است تلاش کنیم و بهترین‌ها را برای هواداران تراکتورسازی رقم بزنیم.

وی ادامه  داد: از هر موضوعی که بتواند به ما کمک کند، استقبال می‌کنیم، چون آنها برای ما خیلی مهم هستند. فشردگی بازی‌ها این فرصت را به ما نمی‌دهد، اما باید این بازی را کنار بگذاریم و به آینده فکر کنیم. باز هم می‌خواهم از تمامی بازیکنان خودمان، بازیکنان حریف و تماشاگرانی که از تبریز به مشهد آمدند تا تراکتورسازی را تشویق کنند، تشکر کنم.

ساغلام  در مورد عملکرد تیم داوری، گفت: آدمی نیستم که زیاد در ارتباط با داوران صحبت کنم. ما فکر می‌کنیم داور خیلی خوب سعی کرد بازی را کنترل کند. به‌خاطر همین نقدی در ارتباط با داوری ندارم و به او خسته نباشید می‌گویم.

وی در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه «آیا برای بازی هفته آینده در مشهد می‌مانید یا به تبریز برمی‌گردید؟»، تصریح کرد: زمان زیادی تا بازی آینده است. باید برگردیم و تمرین کنیم. اینجا یک شهر زیباست، ان‌شاءالله بعداً بیشتر به اینجا خواهیم آمد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha